گرامر حرف the در این درس

چرا در عنوان درس ugly duckling با حرف اضافه the
ولی در یکجا درس ugly duckling حرف اضافه ندارد ویک جا در متن درس دارد.الان سوال دارم:
.چه زمانی کلمه theوحرف اضافه می گیرد

======================
این تاپیک مربوط به درس «جوجه اردک زشت» در اپلیکیشن زبانشناس است (دوره «داستان های بچه گانه»، فصل «بسته ی اول»)

1 پسندیده

جایی که حرف the میاد بسیار مفصله. اما در مورد سوال شما فقط یه جا the بکار نرفته
One big, ugly duckling came out
اینجا هم به خاطر اینه که تازه داره معرفی میکنه از کلمه ی one استفاده کرده

سلام دوست عزیز
منم داستانهای بچه گانم
بنظرم برای شروع…البته منظورم خودمم…شاید شما سطحتون بالاتر باشه…خیلی نباید درگیر این چیزا بشیم…باز خودمو میگم…من هنوز لیسنینگم ضعیفه…هنوز دایره لغات خیلی مطلوب نیست…درگیر این مباحث شدن برای ابتدای کار ،کارو پیچیده و بنظرم لذت زبانو از بین میبره…این مباحث به مرور با بالاتر رفتن هم جا می افته هم حل میشه…از ابتدا اگه به این مسائل گیر بدیم بنظرم ادمو گیج میکنه
البته من در سطحی نیستم چیزی بگم نظرمو گفتم …:wink:

4 پسندیده

کاملا تو صیه های شمارا درک می کنم ولی این موضوع سخت ذهنم را مشغول کرده خواهش کمک کنیدو جوابم رو مفصل بدهید چون آدم باید مثل یه ربات نباشد که بهش یه برنامه میدن و کار کنه باید دلیل همه چیز رو بدون لا اقل این روحیه در من هست

1 پسندیده

البته ما زبان مادری رو با دلیل یاد نگرفتیم.
بلکه با شنیدن و تقلید و تکرار زیاد یاد گرفتیم.
a و anحرف تعریف نامعین هستن .
an egg یک تخم مرغ(تخم مرغی)
اولین باره از تخم مرغ حرف زدم.
اما حالا بفرض دوباره میخوام از اون تخم مرغ حرف بزنم
و حالا شما میدونید در مورد کدوم تخم مرغ حرف میزنم:
the egfتخم مرغ(تخم مرغی که میشناسیم)
پس the حرف تعریف معین هست و در مورد چیزهایی که میشناسیم یا یکبار درباره ی اونها حرف زدیم بکار میره
توجه و نکته سنجی و هوشمندی شما البته تحسین برانگیزه اما پیشنهاد میکنم انگلیسی رو مثل زبان مادری با تکرار و تمرین و تقلید یاد بگیرید و اگه از گرامر هم میخونید اون رو در درجه ی دوم اهمیت قرار بدید

4 پسندیده