اهمیت مکالمه در یادگیری عمیق

با سلام .
برنامه زبانشناس خوشبختانه یکی از کاملترین مجموعه هایی است که با نگرش انگلیسی واقعی تهیه شده . تنها مساله ای که به نظر نیاز هست روش کار بشه امکان تشکیل گروه هایی از زبان آموزان است که به صورت جدی به مکالمه و تمرین زبان بپردازند . همانطور که اغلب در محیط مجازی دیده آید گروه های بسیاری برای این کار تشکیل شده اما به دلیل هدفمند نبودن آنها عملا حضور در آنها به نوعی اتلاف وقت است . پیشنهاد من این است که امکان حضور دوستانی که علاقه مند هستند به صورت جدی به این تمرین بپردازند مهیا بشه . تا در عمل آنچه مورد مطالعه و تمرین قرار داده ایم را در خود نهاده کنیم .
در دوره های اقای AJ Hoge گروه هایی تشکیل شده که به این کار میپردازند و انصافا خیلی خوب با هم تعامل میکنند . اما مشکل این هست که اغلب هندی ، چینی و یا عرب هستند و درک لهجه آنها در کلمات بسیار سخت است .
اگر دوستان تمایل به انجام این کار داشته باشند میتواند بسیار موثر باشد .
با تشکر از سازندگی برنامه .

1 پسندیده

پیشنهاد خیلی خوبی هست و بنده از اول هم یکی از اهدافم همین بوده. اما مدل مناسب و عملی برای پیاده سازی این موضوع پیدا نکردم هنوز. همونطور که خودتون فرمودین گروه های مجازی مثل تلگرام و … اصلا مناسب این کار نیستن. اگر در وبسایتهای خارجی برای مکالمه موارد مشابه و مناسبی دیدین بفرمایین که بررسی کنیم.

1 پسندیده

درحال حاضر از طریق گروه هایی در اسکایپ و واتس اپ آشنایی ها با دیگران انجام میشه و روزانه با هم در ارتباط هستیم و طبیعتا مکالمات دو نفره از طریق این مدیا ها هم شکل میگیره

2 پسندیده

بسیار پینهاد خوبی هست. من هم یکی از مشکلام اینه که تو دانشگاه، تو خوابگاه کسی نیست باهاش انگلیسی صحبت کنم … خیلی خیلی مئثر هست اگه بشه تو همین سایت خودتون یک چت روم صوتی راه بندازید که دو نفر دونفر یا بیشتر با هم مکالمه کنن. اول خوب حتما معیبی توش پیدا میشه. ولی کم کم پیشرف حاصل خواهد شد. میتونید موضوع های پت روم ها رو هم مشخص کنید و اون ها رو سطح بندی کنید.

2 پسندیده