بحث و گفتگو «آخرین کتاب انگلیسی که خواندید چه نام داشت؟»

سلام بر فعالان تالار
خدا قوت
راستش دیدم خیلی زشته من تو این تاپیک فعالیتی نکردم.:see_no_evil::see_no_evil:
ولی حقیقت اینه این به معنای این نیست که کتاب نمیخونما میخونم ولی چون کامل نشدن نگفتم اینجا. مثلا یه مدت از دهکده زبان کتاب میخوندم اصلا حواسم نبود هر کتابی چند فصل داره. همون فصل اول رو خونده کیف کنان در پی انتخاب کتاب بعدی بودم:joy::joy::joy: . خلاصه اینه که دیر به عمق فاجعه پی بردم. الانم دارم یه رمانی از تولستوی میخونم 6فصله دو فصلشو خوندم تموم شه میگم. مممنونم از همه

7 پسندیده

image
اولین کتابی که شروع کردم به خوندنش کتاب جزیره گنج هستش که احتمالا همگی چندین بار فیلمش رو هم دیدین.
سطح کتاب ساده ست و دلیل انتخاب هم این بود که خواستم از پایه شروع کنم و قبل از هر چیزی از خوندن کتاب لذت ببرم:blush:

8 پسندیده

چه جالب، منم دارم همینو میخونم

2 پسندیده

آفرین به همتون
همینجوری ادامه بدید
کتاب خوندن خیلی خوبه

3 پسندیده

آره واقعا
حس فوق العاده ای داره وقتی به یه زبون دیگه کتاب میخونی و همشو متوجه میشی :heart_eyes:

8 پسندیده

داداش لطف میکنی لینک کتابهای بیوگرافی که می گفتی خوندیو‌ اینجا بزاری استفاده کنیم :pray:
یا لینک سایتی که این کتابهارو داره

3 پسندیده

دقیقا همینه
من برنامه ریزی کرده بودم هر شب ی چپتر بخونم ولی شب دوم یهو همشو گوش کردم و واقعا لذت بردم!

3 پسندیده

بفرما داداش
https://talk.zabanshenas.com/t/topic/1103/17

4 پسندیده

دوستان من امروز ی داستان کوتاه خوندم که داخل کتاب خاصی نوشته نشده بود که بخوام معرفیش کنم. داخل نت دیدمش و چون خوشم اومد ازش با صدای خودم ضبطش کردم برای اولین بار البته:sweat_smile::sweat_smile:
امیدوارم شما هم از داستانش خوشتون بیاد!
اسم داستان dogs bell هستش و متن داستان هم براتون میفرستم.البته ببخشید چون سر کار هستم فقط میتونم عکسی که از صفحه مانیتور گرفتم رو براتون بفرستم.

نمیدونم صدام چطوری باشه.هنوز استعدادم رو داخل اسپیکینگ چک نکردم:yum:
image

10 پسندیده

تلاشتون خیلی خوبه،آفرین، :clap: این صداتون رو نگه دارید و دفعه ی بعد که صدا ضبط می کنید بهش گوش بدید و پیشرفتتونو توش ببینید

ازین به بعد اگه صدا ضبط کردید اینجا بفرستید

3 پسندیده

ممنون از شما
میشه فایل رو انتقال داد اونور؟

1 پسندیده

سلام عزیزم. چه خوب که صداتو ضبط کردی. افرین :ok_hand::ok_hand:. همین خودش میشه شروعی برای تقویت اسپیکینگ و مهارت گفتاریت.
ان شا الله هر روز بهتر از دیروز میشی بانو.

موفق باشی :hibiscus:

5 پسندیده

خواهش میکنم، مدیریت خودش ردیف میکنه

2 پسندیده

این داستانو من تو کتاب ۴۰۰۰ کلمه ضروری خونده بودم
بابت ضبط صدا هم آفرین احسنت :clap::clap::clap::clap:

5 پسندیده

ممنون از شما دوست خوبم:rose:

3 پسندیده

اره …اینم بخشی از آموزش زبان جهت تافل و ایتلس بود.داخل داستان لغتا رو آموزش میده
ممنون از شما…انشالله با انگیزه ای که شما دوستان توو تاپیک ایجاد میکنید همگی به هدف اصلیمون برسیم:blush:

3 پسندیده

سلام خانوم
من همین الان گوش دادم متنشو خوندم
واقعا دست مریزاد:heart_eyes:

4 پسندیده

آخرین کتابی که خوندم و نمیدونم چرا اینهمه طول کشید اینه:

Young King & Other Stories

لینک دانلود پی دی اف و صوت داستان

سطح: elementary

چند تا داستان در غالب یه پی دی افه. فایل صوتی هم ضمیمه شده به کتابه.
داستاناش بیشتر جنبه روحانی و اخلاقی داره. ته هر داستان سعی میکنه یه پندی بده که البته پنداش گنگه باید حدس بزنید،
مثلا داستان آخر تا عکس داستانو نبینید نمی فهمید بچه تشبیه شده به حضرت مسیحه.
در کل بدم نیومد ازش.
پیشنهاد می کنم یه دور بخونیدش.

8 پسندیده

سلام
من تو سه ساعت و 12 دقیقه(تو سه روز تقسیم کردم) این رمان 6فصلی از دهکده زبان رو خوندم.:roll_eyes: اسم نویسنده و اینکه شاهکار ادبیات روسه جذبم کردش. ولی تنها نقطه مثبتش اشنایی با ساختار جملاتی بود که برام خیلی جالب بودن که چه مدلی به کار میرن . ولی خب پیشنهاد نمیکنم بخونیدش چون داستانش مثل فیلم ترکیه ایا (مثلث خیانت) بی مغزه. میخاستم سر سه فصل اول ولش کنم. ولی گفتم شاید بعدش فرجی شه ولی نشد. خلاصه مثل ادیسون که میگفت من هرگز شکست نخوردم بلکه 1000راه رو شناختم که به هدف نمیرسن. منم خواستم بگم اگه تو برنامتون بود اینو بخونید. نخونید:see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:
راستی سطحشم متوسطه

6 پسندیده

سلام این داستان کودکانه ای که الان خوندم.
یه توضیحی بدم که این چیه.
ببینید من این کتاب کوتاه رو حدود یسال پیش از بازار دانلود کرده بودم . که خود برنامه برین فهرستی از کتب کودکانه این مدلی رو پیشنهاد میده واسه دانلود . ولی متاسفانه همش از کافه بازار حذف شد و من فقط دو تاشو که دانلود کرده بودم به یادگار گذاشتم. خیلی جالب بود این برنامه . قسمت ریکوردر داشت که میتونی با صدای خودت داستان رو ضبط کنی. و محک بزنی.
از طرفی رنگی بودن فضای توی داستان خیلی جذابه. من قبلا این کتابو خونده بودم ولی امشب بازم خوندم و دوست داشتم اینجا بگم تا دوستانی که سطحشون پایینتره شاید به دردشون بخوره فقط نمیدونم چطوری باید این برنامه رو بفرستم براتون. ولی اگه دوستان پارس هاپ (تو مایه های کافه بازاره) رو نصب دارن snow white سرچ کنن گمونم بیاد چون یادمه پارساپ هنوز ارائه میداد.

شب همگی خوش

8 پسندیده