روش ای جی هوگ چقدر در فرآیند یادگیری زبان انگلیسی شما تآثیر داشته است؟

سلام به تمامی دوستان

تو این انجمن بسیاری از دوستان از این روش استفاده کردن و دارن استفاده میکنن (مثل خودم) میخواستم بدونم آیا شما به این ادعای آقای ای جی هوگ رسیدین یا حتی نزدیکش شدین یا نه. از تجربیات خودتون در استفاده از این روش بگین.

YOU WILL SPEAK ENGLISH POWERFULLY AND FLUENTLY USING MY EFFORTLESS ENGLISH SYSTEM

حقیقتش من خودم تازه شروع کردم با بسته قدرت قبلآ با روش New Method کار میکردم . پس در این مورد من خودم تجربه زیادی ندارم که بخوام از این روش بگم.

یه سایتی رو هم پیدا کردم که فایل های ای جی رو میفروشه و موفقیت برخی از کاربرهای ایرانی رو گذاشته.

http://effortlessenglishclub.ir/

من نمی توانم باور کنم. من با یک پسر آمریکایی به مدت ۱ ساعت صحبت کردم. یک ساعت بدون ترجمه کردن یا نگران بودن. این کار خیلی آسان بود. از شما خیلی ممنونم. این سیستم واقعاً کار می کند.»بیژن زارعی،تهران

انگلیسی بدون کوشش واقعاً شگفت انگیز است! من سرانجام توانستم با انگلیسی زبانان صحبت کنم. من منظور آن ها را فهمیدم و آن ها نیز منظور من را. من خیلی خوشحالم! ۶ ماه پیش من در مورد انگلیسی صحبت کردن نگران بودم، الان من یک ماه است که به کالیفرنیا رسیده ام و نمره بالای تافلم ، موفقیت در مصاحبه ام و پیداکردن فوری کار را مدیون استفاده از این روش هستم. متشکرم. »غزاله عاصمی پور،تهران(اکنون کالیفرنیا UCLA)

با تشکر

5 پسندیده

من با خوندن Power English تافلم نزدیک نود شد. البته میتونست بهتر هم باشه. تو بخش رایتینگ اون نمره ای که فکر میکردم رو نگرفتم.

7 پسندیده

من پارسالمو با الان مقایسه می کنم تفاوت فراری و با پیکان جوانان گوجه ای رو حس میکنم :joy:
خیلی خوبه انصافا.
از سایت زیر هم میتونید تجربه یه نفر که با انگلیسی قدرت به تسلط رسیده بخونید

9 پسندیده