تاپیک تعاملی «مثالی برای سایه در انگلیسی قدرت، مینی استوری و ایده ساختن داستان»

آقا منم هستم ، ولی فعلا فقط shadowing بلدم :smile:
ایشالا خیلی زود میرسم به سطح حرف زدن

8 پسندیده

@YoKambiz تبریک استاد کامبیز عزیز…همونطور که از کامنت ها مشخصه همه واقعا لذت بردن…و البته منم همینطور…خیلی تاپیک جالبی بود فک کنم واس ماهایی که تازه بسته قدرت رو شروع کردیم شما ی الگوی مناسبی هستی…دمت گرم …همچنان با قدرت باشید:joy::joy::rose::+1::wink:

6 پسندیده

عالی بود واقعا لذت بردم

4 پسندیده

سلام نسیم خانوم
به درس سی با انرژی کافی برسید بهتون قول میدم از منم بهتر میشید چون من خیلی تنبلی کردم تو پروسه یادگیریم
درباره بازگویی هر جور ک دوس دارید چیزی ک تو ذهنتونه رو برگه پیاده کنید
یه دور بخونید ببینید چی نوشتید و در صورت نیاز یکم ادیتش کنید. ادیتون بیشتر رو جذابیت داستان باشه
به اشتباهات زیاد تمرکز نکنید فقط مهم اینه که ایده تو ذهنتون بچرخه و بیاد رو برگه و بعدشم بتونید اونو ارائه بدید
چه صوتی چ متنی.ارائه دادن مهم تر از درست بودنشه
ارائه ک میدید لذت میبرید و اعتماد بنفستون بالا میره که بعدها از زبانتون استفاده کنید
از نظر دوستای گلم ممنونم خیلی لطف دارید فکر نمی‌کردم اینقد استقبال شه
لطفا مشارکت کنید تا هممون لذت ببریم و با انگلیسی بازی​ کنیم

7 پسندیده

آقا شما بزار خوب و بدش مهم نیست :sweat_smile: من یه چی تو شما دیدم میگم انتظارم بالاست اون علاقه و انرژی ای ک داری مهمه

شما شروع کن من بهتون کمک میکنم

دمت گرم داداش رو توام من حساب ویژه باز کردم
مکالمه هم مطمئنا میتونی چون لیسنینگ قوی ای داری امتحان کن حتما

مرسی آقا فرزاد شما هم تو این موضوع لطفا مشارکت کن
به نظر من هر کی قادر به استفاده از انگلیسی قدرت یا داستان های واقعی باشه میتونه تو این موضوع مشارکت داشته باشه

ممنون شما هم به مشارکت در این تاپیک دعوت میکنم
ایشالا بتونیم با همه بچه های زبانشناس یه peer group خوب تشکیل بدیم

7 پسندیده

داداش خیلی خوب بود. اگه کسی کامل زبان رو بلد بود که اینجا نمیومد.همه یه سری اشکالات داریم که رفته رفته درست میشه.
منم وقت کنم یه ویس میزارم.خیلی خوب بود ادامه بده.

7 پسندیده

این به چه معنیه من متوجه نشدم؟ :thinking:

4 پسندیده

عالی بود آقا امیر حسین همین که شهامتش رو داشتید وانجامش دادید کارتون قابل تحسین وستایش ونمرتون 20…:blush:موفق باشید

7 پسندیده

واقعا نمیدونین؟ بیشتر جنبه طنز داشت
به کسایی که الکی تو اینستاگرام معرف هستند رو بهش میگن شاخ مجازی https://www.instagram.com/mamali.x/
این اکانتو که گذتشتم اگه ببینید میفهمین
به دندونای درخشانش و تعداد فالوراش توجه کنید :grinning:

6 پسندیده

تو همه عکساش دندوناش معلومه :joy:

6 پسندیده

نه نمیدونستم :joy: من حقیقتش خیلی وقته فیسبوک رو بیخیال شدم هیچوقت هم نتونستم با اینستاگرام ارتباط مناسبی برقرار کنم. فکر کنم از دنیا عقبم :sweat_smile:
در کل جالب بود نمیدونستم همچین اعجوبه هایی هم پیدا میشه.

7 پسندیده

از این اعجوبه ها تا دلتون بخواد هست تو ایران😀

5 پسندیده

@user1000
@sara999
مرسی لطف دارین،منتظر شنیدن صدای شما هم هستیم

6 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::joy::joy:
آقا دمت گرم خیلی خندیدم فوق العاده بود
دمت گرم خدایی حتما ادامه بده
ذهنت فوق العاده خلاقه خیلی خوب به ممل لمینت ربط دادی درسو یعنی عالی بود.:joy:

7 پسندیده

اینم درس 27 قهرمان باش (انگلیسی قدرت)
داستان زندگی اوسین بولتو شنیدید؟ نه؟ پس بشنوید :grinning:

14 پسندیده

لطفا از خودتون فیلم هم بگیرین :grin:

6 پسندیده

حقیقتش فعلا اونقدر اعتماد بنفس پیدا نکردم فیلم بگیرم :joy:
ولی رو اونم برنامه دارم فعلا شروعش با صداست
واسه 5 سال آینده برنامه ریختم یه کانال یوتیوب یا آپارات بسازم ویدئو های آموزش طراحی خودمو بزارم اونجا ( هنوز به سطح آموزش دادن نرسیدم واسه همین میگم 5 سال دیگه شاید)
واسه همین مطمئنا از زبان شناس شروع می کنم به جلو دوربین حرف زدن چه حالا فارسی چه انگلیسی.
نمیخوام از شدت استرس عرق کردنمو پشت دوربین ببینید :joy: واسه همین نیاز دارم خودمو آداپته کنم بعد امتحان کنم، با صوت شروع می کنیم ببینیم در آینده چی پیش میاد ولی چشم حتما ویدئو هم میزارم.

8 پسندیده

والا بخدا این آقا :point_up:آخر انرژیه…اهداف بلندمتشونم مشخص وبرنامه ریزی شدس…احسنت بشما وموفق باشید:clap::blush:

6 پسندیده

بلاخره ممل لمینت یه جایی به درد خورد😂
به نظر من انجام این کار برابری میکنه با صد بار گوش دادن به مینی استوری ها ، واقعا مرسی برای ایجاد کردن این تایپک :bowing_man:

6 پسندیده

خییلی خیلی معرکه بود /(^-^)
واقعن خیلی … نمیدونم واقعن چی بگم ؟!

5 پسندیده