تاپیک تعاملی «مثالی برای سایه در انگلیسی قدرت، مینی استوری و ایده ساختن داستان»

دانشگاه ، یک محیط خیلی خیلی کوچیک برای بدست آوردن علم هستش (البته الان فکر میکنم دیگه اون تیکه کوچیک دانش هم نشه پیدا کرد تو دانشگاه) وقتی که شما زبان انگلیسی بلدی ارتباطات بیشتری داری و قطعآ شما برای حل یک مسئله می تونید راه حال های بیشتر و بهتری رو پیدا کنید.

6 پسندیده

خیلی ازت ممنونم نسیم جون:heartpulse::heartpulse:

3 پسندیده

سلام، به نظر من اگه هر کس بیاد راجع به تجربیاتش بگه و از یک شخص خاص یه سوالی بپرسه جالبه
بعد اون شخص خاص مجبور میشه بره دنبال جواب و پاسخ طرف رو با وویس خودش بده
ایده هایی دیگه هم دارم، مثلا دوره ها رو از دید خودمون نقد کنیم و یک پادکست راجع به اون دوره بزاریم

6 پسندیده

فکر کنم با توجه به تمامی صحبت های گفته شده، یه زیرمجموعه به اسم “مکالمه” درست بکنم که اگر بخوایم تاپیک مشابهی بزنیم توی اون زیر مجموعه قرار بدیم. آیا کسی اسم بهتری و جامعتری سراغ داره؟

3 پسندیده

سلام
برای جلوگیری از بد قولی پادکست دومم فرستادم.:sweat_smile:
اینبار دیگه تو همون اتاق خودم ضبطیدم:ok_woman:
راستی متنشم تا شب تایپ میکنم براتون. البته فوق العاده سادس داستانام.:guardsman:
پیشاپیش اگه بد بود به بزرگی خودتون نادیده بگیرین:two_hearts:
فقط یسوال. من درس 4 بسته قدرتم. و فهمیدم دروس قبلی رو به اندازه کافی تکرار نکردم. ایا بهتر اینه برگردم از درس اول یا نه ادامه بدم؟
و اینکه باید بگم تو این داستان نویسی ایا اجازه داریم الگو برداری کنیم از جملات دیگه.؟؟ چون من هرجاشو که ذهنم یاری نکنه میرم میخونم جملات ای جی رو و الگو میگیرم.
بازم تشکر از همه دوستان. وقت بخیر

11 پسندیده

سلام

فوق العاده بود ولی شما روی اخبار انگلیسی هم فکر کن بنظرم صداتون خیلی برای اخبار خوبه و accent تون هم خیلی خوبه.
ولی خداییش اگه من نمیدونستم شما از بچه های اینجا هستین فکر میکردم یه native داره صحبت میکنه.
میتونید یه خبر رو بخونید و ضبط کنید بفرستید ؟ خیلی باحال میشه. حتمآ این کار رو کنید.

6 پسندیده

بابا شما خیلی لطف دارین:smile:
راستش من کلا همیشه دوستانم مثل بچه های اینجا بهم لطف داشتن . تا جایی که سال 91 تو دانشگامون کلاسای فن اجرا برگزار میشد گفتن برو حتما.
دیگه دو جلسه رفتم. دیدم اصلا خوشم نمیاد نه از اخبار گویی و نه از مجری گری.
دوباره گذشت بهم گفتن بیا این متن رو بخون ببینیم چی میشه. خوندیم. گفتن بابا بیا برو کتاب صوتی بخون:joy: گفتم نه اینم علاقه ندارم.
کلا خلاصه ما موندیم و ابراز لطف دوستان.:joy:
خبر والا زیاد گوش ندادم اگر متنی داشتین خواستین بدین ضبط کنم براتون بفرستم.

6 پسندیده

نمیدونم چرا برا من پخش نمیشه

3 پسندیده

دوستان برنامه super voice recorder برای ضبط صدا با گوشی عالی هستش هم کیفیت ضبط صدای مختلف داره هم میشه با فرمت mp3 صدا ضبط کرد که حجم پایینی میگیره و‌ مشکل پخش کردن به وجود نمیاد

3 پسندیده

فکر کنم با فایرفاکس پخش نمیشه. اما گوگل کروم پخش میکنه.

آپدیت: تبدیلش کردم به mp3 مشکلی در پخش نباشه

3 پسندیده

حل شد مشکل پخش براتون؟[quote=“hnaseri, post:202, topic:1312, full:true”]
اما گوگل کروم پخش میکنه.
[/quote]

بله منم با کروم باز میکنم همیشه

3 پسندیده

سلام، آره باکروم PC مشکلی نداره اما با کروم گوشی پلی نمیشه

3 پسندیده

چون یه سریامون با موبایل میایم اگه همه با فرمت mp3 وویس بزاریم بهتره

3 پسندیده

جا داره یه تشکر ویژه از شما بکنم نسیم خانوم بابت مشارکت دوبارتون.
نظر دوستان یه ایده تو ذهنم ایجاد کرد که یه تاپیک تعاملی جدید بزنم.
به زودی یه تاپیک جدید می زنیم که دومین تاپیک بازی و خوش گذروندنمون با انگلیسی باشه

6 پسندیده

وااای چقد خوب بود مثه خارجیا حرف میزنین واقعا ادم فک میکنه واقعا اهل همون طرفین موفق باشی همیشه عزیزم :blush::blush:

5 پسندیده

سلام دوستان این سوال بالام همچنان بی پاسخ ماند. میشه یه راهنمایی بفرمایین ممنون

2 پسندیده

سلام، نه نیاز نیست ، ولی از این درس به بعد هر هفته فقط یک درسو بخون (من بعضی درسا رو تا 10 روز هم ادامه میدم)
سعی کن هر قسمتشو حداقل دو بار در روز گوش بدی تا به تسلط رو معنی کلمات جدید و مفهوم کلی متن برسی
سعی کن سوال های مینی استوری ها رو هم بدون pause انجام بدی (البته هر وقت کامل به درس مسلط شدی)
هر وقت تونستی تکنیک سایه رو کامل روی درس پیاده کنی اونوقته که میتونی بری درس بعد

پ.ن: البته این روش خودمه و نظر شخصی خودم، بار علمی نداره

5 پسندیده

قانون درسای ای جی یادگیری عمیقه پس تا به تسلط مطلب نرسیدید نرید بعدی هر فایل درس اصلی،مینی استوری، دیدگاه حداقل باید سی بار یا بیشتر شنیده شن
مأیوس نشید فعلا ادامه بدید با تکرار زیاد و وقتی پک تموم شد چهار درس اولو با تکرار زیاد بخونید

8 پسندیده

برای تلطیف اذهان عمومی یه آهنگ با صدای خودم با موزیک Sway که توسط Dean Martin خونده شده میذارم امیدوارم خوشتون میاد. اینم یه راه سایه هست :slight_smile:

15 پسندیده

حسین آقا ٬ جنس صدات رو دوست داشتم ٬ :grinning:
امیدوارم تو مرحله بعد ببینیمت ٬ جدای از شوخی خیلی عالی بود.سال بعد تو استیج ببینیمت.

5 پسندیده