تاپیک تعاملی «مثالی برای سایه در انگلیسی قدرت، مینی استوری و ایده ساختن داستان»

بله کاملا گرفتم منظورتون رو :wink:
دقیقا همینطوره
جمعتون کاملا دوستانه ست و این خیلی خوبه که ادم از نوشتن و اشتباه کردن نمیترسه

5 پسندیده

خیلی ممنونم از توصیه های خوبت خوشحالم ک به جمعون پیوستی و کمکمون میکنی:blush::blush:

4 پسندیده

ممنونم ازتون مرسی از کمکای بی دریغی ک میکنید
اوه تو ده دقه:sweat_smile::sweat_smile:من همین متنو فک کنم تو یه ساعت نوشتم کلی زور زدم باید تلاشمو بیشتر کنم البته حتما این کار روهم یه چند روز دیگه انجام میدم

3 پسندیده

به علاوه این که یادگیری گرامر هم کاملا ناخودآگاه اتفاق میفته

به نظرم اعتقاد به این سه تا جمله واسه یادگیری یک زبان جدید کافیه

5 پسندیده

خیلی عالیه، فقط سعی کنید بخونیدش و هم زمان صداتونو هم ضبط کنید
ضبط کردن صدا باعث میشه همونطور که بعد از چند وقت پیشرفتتون تو نوشتن رو حس میکنید
تو صحبت کردن هم پیشرفت رو حس کنید

بعدش هم بذارید اینجا که همه گوش بدن و تحسینتون کنن، مطمئنم بعد از انجام اینکار روحیه تون چندیدن برابر افزایش پیدا میکنه واسه ادامه ی راه

5 پسندیده

شما هم سعی کنید متن داستانتون رو بخونید و صداتون رو ضبط کنید و در کنار داستانتون توی پستتون آپلودش کنید

مطمئنم وقتی بقیه تحسینتون میکنن لذتتون از یادگیری زبان چند برابر میشه

6 پسندیده

تازگیا داستان نوشتن داره به تفریح باحال واسم تبدیل میشه :grin:

درس 30 انگلیسی قدرت.

دو تا خبرم بدم
جمعه انگلیسی قدرت تموم شد :rofl:
و اینکه کتاب گویا هم ترجمش تا فردا شب تموم میشه میمونه ادیت و ظاهر سازی و غیره… که تا پایان این ماه سعی می کنیم منو آقا حسین کاراشو تموم کنیم بزاریمش واسه دانلود…
تعطیلات امیدوارم بهتون خوش بگذره :yum:

There was a girl named Maria. Maria yearned for money. She wanted money a lot. But she had no idea how to get it? At first she tried to work for people. She tried to be blue collar worker and worked in a factory and got 10 dollars per week… it wasn't enough. And she quit. She tried another job. She worked as a teacher but the students would misbehave a lot so eventually she had a meltdown and she quit. Feeling confused and frustrated she sat in a park and stared at a tree. An old man came to her and said: what's wrong girl? Why you're so sad? Maria said: I have a dream of being rich but every time I try something I fail. The old man shook his head and said: why such a beautiful girl can't make money? I think if you ground your efforts in your talent of beautiness you'll be rich… last year I met a girl from the African tribes she though that the black girls can't be models but I introduced her to a modeling company and now she's super rich. It has some difficulty but it worth a try… Maria said: you're right, I've had a dream of being a model since I was a child. Please can you help me too? The old man nodded and led Maria to his car and they went away to an unknown place that no one can imagine. Maria had no Idea how the old man got leverage on her greediness. THE END
10 پسندیده

چقدر حس خوبی داره شنیدن این داستانتون ^-^ ^-^
خییییلی عالیه :))))

5 پسندیده

سلام
به به دست شما درد نکنه استاد خدا قوت خسته ترجمه ها نباشید…
مبارکا باشه تبریک میگیم بهتون خوشبحالتون🌹
شیرینیشم ایشالا بهمون میدید دیگه😉
ما که دیگه موندیم وویس گوش کنیم یا شرمنده شما باشیم :blush:ماشاالله به این همه پشتکار وانرژی… خ عالیه سبک کاراتون هر بار متفاوتر وجالب تر میشه…ممنون ازاین همه انرژی مثبتی که به تالار انتقال میدید من که خودم به شخصه توی این تالار خ نکات خوب وارزشمندی بدست آوردم اینجا تنها جایی بود که بالاخره من فهمیدم باید چطوری انگلیسی رو بخونم …ان شاالله همیشه تنتون سالم ولبتون خندون وعاقبت بخیر باشید…:dizzy:

5 پسندیده

به به چشم ما روشن…:rose::rose:
سلام پونه جون خوبی عزیزم خدا قوت خسته نباشی خاااانوم…
اینجا جات خ خ خالیه…دعا میکنم ایشالا خانوم دکتر آیندمون موفق باشه وتوی اوج آرزوهاش ببینیمش…:dizzy:

4 پسندیده

سلام خانوم جانمان
شما ک لطف دارین عزیزدلم .
واقعن سردرگمی چیز خیلی بدیه ک این مدت دچارش شده بودم .
ادم ب خودش میگ خب حالا وقتشه بزنیم فعالیت هایی ک ب درس ربط نداره رو بترکونیم . بعد خب میذاری کنار مثلا ؛ میای شروع کنی درس خوندن انقد ک زیادن ادم میمونه با کدوم شروع کنه .
از طرف دیگه باید اسباب کشی کنیم تا اخر تیر ک اونم واسه خودش ماجرا هایی داره کلا😂
سه روز بود جدی شروع کرده بودم و کمتر از 6 نخونده بودم ک باز امروز سردردم تشدید شد و همینجوری افتادم :joy:
این تابستونو فقط سختی بکشیم حلله هااا .
واقعن دلم برای بچه ها و اینجا تنگ شده بود .
چ خوبه ک شماهارو دارم ^ ^

6 پسندیده

عزیزم…همون که استارت کار رو زدی خودش خ خوبه گلم…فعلا این تابستون رو متمرکز شو روی درسات در کنارشم برا تنوع از برنامه زبانتم بخون…سعی کن به آینده روشنی که برا خودت در نظر گرفتی فک کنی وایشالا همون دلیل بشه برای انگیزه بیشتر وادامه دادن به مسیر…خلاصه پونه جونم با قدرت ادامه بده من مطمانم شما حتما حتما با کمک ولطف خدا، موفق خواهی شد.:revolving_hearts:

6 پسندیده

مرررررسی :two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts:
من واقعن گریم میگیره این همه محبت شماهارو میبینم :sparkling_heart::sparkling_heart:
خییییییییلی خوشحالم ک باهاتون آشنا شدم ^ ^
این همه دوستای معرکه دارم دیگ چی میخوام از دنیا خب:blush::blush::blush::blush:
مرسی همگی
فقط اینکه
شاید دیر دیر بیام اینجا
ولی هرگز فراموشتون نکردم و همیشه یادتون هستم
امیدوارم یه روزی برسه تو کنکور زبانمو 100 بزنم بعد بگن رمز موفقیتت چی بود ؟ منم جیییییغ بزنم: البتههه ک زبانشناااااس و بچه های گلش
خیلی دوستون دارم
لباتون همیشه پر از لبخند رضایت و خوشحالی
:heart_decoration::heart_decoration::heart_decoration::two_hearts::heart_decoration::heart_decoration::heart_decoration:

4 پسندیده

خدا قوت دلاور :muscle:

4 پسندیده

عالی تر از عالی:clap:

4 پسندیده

گلی از خودته، امیدوارم نه تنها تو کنکور و یادگیری زبان موفق باشی، بلکه تو تک تک مراحل و لحظات زندگیت طعم خوشبختی رو بچشی، دعای همه بچه های زبانشناس پشت و پناهت :blush:

4 پسندیده

هر روز بهتر از دیروز آقا کامبیز
شما لیدر بچه های زبانشناسی
دمت گرم

4 پسندیده

شمام خودتون جزو سطح بالاها هستینا:slight_smile:. منتظر پادکستا و داستاناتون هستیم.:sparkles:

5 پسندیده

بزودی آماده میکنم :slight_smile:

5 پسندیده

عاااالی
من که تازه درس اولم
امیدوارم تا پایان درس ۳۰ اینقدر پیشرفت رو در خودم احساس کنم

4 پسندیده