تاپیک تعاملی «مثالی برای سایه در انگلیسی قدرت، مینی استوری و ایده ساختن داستان»

عالی بود آقا امیر حسین همین که شهامتش رو داشتید وانجامش دادید کارتون قابل تحسین وستایش ونمرتون 20…:blush:موفق باشید

7 پسندیده

واقعا نمیدونین؟ بیشتر جنبه طنز داشت
به کسایی که الکی تو اینستاگرام معرف هستند رو بهش میگن شاخ مجازی https://www.instagram.com/mamali.x/
این اکانتو که گذتشتم اگه ببینید میفهمین
به دندونای درخشانش و تعداد فالوراش توجه کنید :grinning:

6 پسندیده

تو همه عکساش دندوناش معلومه :joy:

6 پسندیده

نه نمیدونستم :joy: من حقیقتش خیلی وقته فیسبوک رو بیخیال شدم هیچوقت هم نتونستم با اینستاگرام ارتباط مناسبی برقرار کنم. فکر کنم از دنیا عقبم :sweat_smile:
در کل جالب بود نمیدونستم همچین اعجوبه هایی هم پیدا میشه.

7 پسندیده

از این اعجوبه ها تا دلتون بخواد هست تو ایران😀

5 پسندیده

@user1000
@sara999
مرسی لطف دارین،منتظر شنیدن صدای شما هم هستیم

6 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::joy::joy:
آقا دمت گرم خیلی خندیدم فوق العاده بود
دمت گرم خدایی حتما ادامه بده
ذهنت فوق العاده خلاقه خیلی خوب به ممل لمینت ربط دادی درسو یعنی عالی بود.:joy:

7 پسندیده

اینم درس 27 قهرمان باش (انگلیسی قدرت)
داستان زندگی اوسین بولتو شنیدید؟ نه؟ پس بشنوید :grinning:

14 پسندیده

لطفا از خودتون فیلم هم بگیرین :grin:

6 پسندیده

حقیقتش فعلا اونقدر اعتماد بنفس پیدا نکردم فیلم بگیرم :joy:
ولی رو اونم برنامه دارم فعلا شروعش با صداست
واسه 5 سال آینده برنامه ریختم یه کانال یوتیوب یا آپارات بسازم ویدئو های آموزش طراحی خودمو بزارم اونجا ( هنوز به سطح آموزش دادن نرسیدم واسه همین میگم 5 سال دیگه شاید)
واسه همین مطمئنا از زبان شناس شروع می کنم به جلو دوربین حرف زدن چه حالا فارسی چه انگلیسی.
نمیخوام از شدت استرس عرق کردنمو پشت دوربین ببینید :joy: واسه همین نیاز دارم خودمو آداپته کنم بعد امتحان کنم، با صوت شروع می کنیم ببینیم در آینده چی پیش میاد ولی چشم حتما ویدئو هم میزارم.

8 پسندیده

والا بخدا این آقا :point_up:آخر انرژیه…اهداف بلندمتشونم مشخص وبرنامه ریزی شدس…احسنت بشما وموفق باشید:clap::blush:

6 پسندیده

بلاخره ممل لمینت یه جایی به درد خورد😂
به نظر من انجام این کار برابری میکنه با صد بار گوش دادن به مینی استوری ها ، واقعا مرسی برای ایجاد کردن این تایپک :bowing_man:

6 پسندیده

خییلی خیلی معرکه بود /(^-^)
واقعن خیلی … نمیدونم واقعن چی بگم ؟!

5 پسندیده

:joy::joy::joy::joy:
چقدر خندیدم سر این
شاخ مجازی :)))

4 پسندیده

:grinning:
خیلی باحاااااااااااااااااااااااال بود. میگم جدی خارجیا به شاخ مجازی چی میگن؟ ندارن اصطلاحی ؟:joy:

4 پسندیده

شما که دیگه شدین استاد. فقط میتونم بگم تبریک. خیلی پر انرژی و با برنامه و هدفمند دارید پیش میرید.و این عالیه. چیزی که من هنوز نتوسنتم خیلی منظم و هدفمند پیش برم.
راستی میگم خیلی خوب میشد مثلا از همون درس 1 بسته قدرت شروع میکردیم و همه داستان میگفتیم. چون الان مثلا من داستان درس 27 شما رو گوشیدم ولی چون به محتوای درس 27 اشنایی ندارم شاید خیلی برام نوع تغییراتی که در داستان دادین ملموس نباشه:joy:
خلاصه بازم تبریک موفق باشید

4 پسندیده

من قصد دارم بعد از پایان انگلیسی قدرت یه دوره فشرده از اول دوباره بخونم
روزی یه درسو میخونم و داستاناشو اونجا ضبط میکنم
چهار هفته دیگه این کارو انجام میدم و داستان هارو از اول ضبط میکنم که تقریبا همه با ایده داخلش آشنا باشن
فک کنم خیلی تعداد بچه هایی که ب درسای بالا ۲۰ قدرت رسیدن کم باشه واسه همین هر سی تا داستانو حتما ضبط میکنم
هم خودم خوش میگذرونم و هم بچه ها تشویق میشن خودشون کار کنن

7 پسندیده

شما که همیشه به ما کمک میکنی بزار منم یه ایده بدم شاید به دردت خورد، چرا پنج‌سال آینده؟ چرا الان نه؟ درسته که الان به درجه ای نرسیدی که تدریس کنی ولی خب میتونی فیلمایی که از طریقشون داری طراحی یاد میگیری رو دوبله کنی ، ماشاا… هم آدم با انگیزه ای هستی هم پشتکارت بالاسات / اینجوری چندتا خوبی داره برات اولا که اعتماد به نفست میره بالا هم خودت اون مبحثو عمیقتر یاد میگیری هم میتونی به صورت اینترنتی فیلمارو بفروشی مطمئن باش خیلیا استقبال میکنن به جای اینکه کلی هزینه کلاس کنن میان دی وی دی های تو رو میگیرن

8 پسندیده

تو لغت نامه دهخدا هم فکر نکنم باشه
فرهنگستان زبان و ادبیات فارسی باید یه فکری به حال این اصطلاح بکنن😁

6 پسندیده

سلام مرسی لطف داری داداش به این ایده قبلا فکر کردم ولی اجراش واقعا هزینه میخواد… هزینه منظورم فقط پول نیست. زمان، حمایت و یه سری فاکتور های دیگه که واقعا تو خودم نمیبینم که الان انجامشون بدم. واسه همین گفتم بزارم پنج سال دیگه چون همیشه پروسه انجام هر کاریو دراز مدت در نظر میگیرم که یه وقت وسطاش جا نزنم و بدونم هنوز اولشم.
شاید سال دیگه رو ایده ای شما دادی کار کردم ولی فعلا توانشو تو خودم پیدا نکردم. فعلا روی خودم دارم کار میکنم اعتماد بنفسمو بدست بیارم و توان لازمو دشت کنم.
و اینو میگم منظورم این نیست از چالش میترسم دارم عقب میندازمش نه!! من همیشه عاشق یه چالش جدیدم نمونش همین چالش ضبط صدا و بعدش ضبط ویدئو و ادامه ماجرا.
ولی واقعا توانایی انجام اون کارها از من در حال حاضر بر نمیاد و باید اونا رو ایجاد کنم بعد شروع کنم به خراب کاری کردن تا اینکه یه ایده خوب از اون همه چیزی که تو ذهنمه پیدا کنم.
مثلا ای جی واسه معلم شدن رفت دانشگاه و مدرک گرفت
همین آقا حسین خودمون قبل شروع زبان شناس برنامه نویسی رو یاد گرفت و بعد شروع کرد.
منم باید حداقلارو جمع کنم و بعد شروع کنم به تیر اینداختن تو تاریکی که ببینم میگیره یا نه.
باعث افتخاره که شما به من لطف دارید و به من کمک میکنید. دمت گرم.

8 پسندیده