معرفی نرم افزارهای کاربردی برای زبان انگلیسی

والله من که چیزی ندیدم البته همین پلاگین واسه winamp هستش که لینکشم این پایین میزارم
Winamp
اینم باز همین پلاگین واسه Itunes:
iTunes

3 پسندیده

ممنون. خدا خیرت بده…

1 پسندیده

دوستان امروز میخوام دو تا نرم افزار تخصیصی تر معرفی کنم(البته دیکشنری هستن در واقع)
احتمالا خیلی ها دیده باشن و باهاش کار کرده باشن. ولی خوب وظیفه دونستم بگم.
اولین نرم افزار که بسیار کاربردی بود برای من دیکشنری آکسفرد بود… اسم دقیقش این هست:
Oxford Advanced Learner’s Dictionary
این نرم افزار مخصوص سیستم عامل ویندوز هست و حجم بالایی داره ولی خوب کاربرد بسیار زیادی داره که در زیر به اون اشاره میکنم
1)اولا که یک دیکشنری کاملا بی نقص هست… بیش از 400 هزار کلمه داره و مثال های بسیار فراوان. تلفظ ماشینی نیست و دقیق هست و صدای انسان به کار برده شده… هم تلفظ بریتیش و هم آمریکن
2) کار برد هر لقط هم در مثال ها توضیح داده میشه. مثلا یک کلمه شاید در یک جا و یک مکان خاص معنی دیگری داشته باشد که حتما در دیکشنری هست و یک مثال از آن بیان شده(به عنوان مثال واژه Take براش بیش از 40 معنی در مکان ها و موارد خاص بیان شده
3)تمام Idioms ها و Phrasal verb ها نیز بیان شده
4)قسمتی به نام iWriter دارد که در آنجا تمرین و آموزش نوشتن هست(خیلی خوبه)
5)قسمتی به نام iSpeaker دارد که تمرین اسپیکینگ و لیستنینگ داره(این هم بسیار بسیار عالبه) به طور مثال در این قسمت در زیرمجموعه Conversation میتونید خیلی چیز ها یاد بگیرید.
به عنوان مثال من میخوام بدونم چجوری از کسی معذرت خواهی کنم…
میرید اول قسمت iSpeaker
بعد زیرمجموعه Conversation
بعد اون واژه معزرت خواهی به انگلیسی رو پیدا میکنید… میشه Apologizing
بعد روی لهجه مورد نظرتون هم کلیک میکنید… بعد یک صفحه مثل تصویر زیر براتون میاد

همونطور که میبینید یک ویدیو هست که بهتون اموزش میده کاملا واقعی. بعد میتونید جای اون هنر پیشه ها هم حرف بزنید خلاصه بگم بی نزیره
و…
خیلی موارد هست شاید الان یادم نباشه… ولی واقعا نرم افزار خوبی هست تو همه ضمینه ها میتونه کمکتون کنه

13 پسندیده

راستی وقتش نیست نرم افزار بعدی رو امشب معرفی کنم انشا… بعدا
این رو هم اضافه کنم با استفاده از این دیکشنری معانی کلمات رو انگلیسی وارد زبان شناس کنید
چون خیلی تاثیرش بهتره اگر معنی هر کلمه رو به همون زبان خودش یاد بگیرید… عالیه… امتحان کنید اگه خوب بود برا منم دعا کنید…

4 پسندیده

سلام بچه ها میخوام دیکشنری واستون معرفی کنم به اسم mobodic واسه گوشی ویندوز اندروید
امکاناتش شامل:
1-تلفظ.هم صوت و هم آوایی
2-نشان دادن معنی فارسی کلمه به همراه مثال زدن اون کلمه به انگلیسی و معنی مثالش به فارسی
3-حالت شناور نرم افزار که این امکان رو بهتون میده که در هر جایی از موبایل با کلید بر روی ایکون کوچیک در روی صفحه میشه اونو باز کردن خیلی جالبه و
4-حالت ترجمه هوشمند که این امکان رو میده که به محض اینکه یه لغت رو کپی کنی سریع خودکار معنی رو میده
برای دانلود از گوگل استفاده کنید

5 پسندیده

بسیار عالی :clap: :clap: :clap: دست مریزاد
آیا تلفظ هم داره؟
در ضمن اگه لینک نصب هم قرار بدین خیلی عالی میشه.

2 پسندیده

گفتم که تلفظ هم داره. البته اگه مظورتون مثال هاش هست که نه. ولی چند وقت دیگه یک نرم افزار دیگه معرفی میکنم که مثال هاشم تلفظ داره…

حجم: 3017 مگابایت
http://p30download.com/fa/entry/65942/
حتما دانلودش کنید و استفده ببرید

4 پسندیده

ممنون رسول جان میخواستم معرفی کنم که خودت زحمتشو کشیدی
دوستان به هیچ عنوان از دست ندید این برنامه نسخه موبایل هم داره که بشدت کاربردی و به نظرم بهترین توی اپهای موبایلی هستش حتما بگیرید
اینم صفحه دانلودش از سایت فارسروید

فقط یک نکته رو درباره نسخه کامپیوتر در نظر داشته باشید اونم اینکه ترجیحا با برنامه alcohol 120% نصب کنید

5 پسندیده

موافقم من هم بعد ماه ها استفاده جز لغات اندک و برخی جملات رسمی چیز بیشتری از این نرم افزار یاد نگرفتم و مدام تست گرفتن این نرم افزار کسل ام میکرد.

1 پسندیده

برنامه English song آهنگها رو بامتن وترجمه داره برای یادگیری زبان دوستان علاقمند میتونن از کافه بازار تهیش کنند…

11 پسندیده

اینم یه برنامه دیگ برا آموزش به نام(دوران)

8 پسندیده

روش صحیح استفاده از آهنگهای آموزشی:
1.بار اول فقط به آهنگ گوش دهید.
2.به آهنگ گوش دهید وهمزمان به متن انگلیسی وترجمه آن هم دقت کنید طوری که تمام لغات را یاد بگیرید.
3.به آهنگ گوش دهید وزمانیکه متوجه تلفظ جمله یا کلمه ای نشدید به متن انگلیسی آن نگاهی بیندازید.
4.دراین مرحله تسلط شما به اندازه ای است که می توانید آهنگ را در حین رانندگی - ورزش و…گوش دهید ووارد حافظه بلند مدت شما میشود.
5.در مرحله آخر میزان تسلط شما بقدری است که می توانید با آهنگ زمزمه کنید.

10 پسندیده

این برنامه عالیه. من حدود 2000 لغت با این برنامه خوندم که البته باید اعتراف کنم خیلیاشون در صحبت کردن به کمکم نمیاد ولی در خواندن دست کم نصفشون فکرکنم کاربردی باشه برام.

2 پسندیده

ی برنامه خوب ایرانی در این زمینه اپلیکیشن Durunهستش که انصافا فضای دلچسبی داره و موزیک های خوبی رو ارائه میده. به زبان ترکی هم آهنگ میذاره.
https://cafebazaar.ir/app/co.dorun.lyrics/
نقطه قوتش اینه که میتونید همزمان با آهنگ ها هر زیرنویسی رو که مایلید ببینید. فارسی یا انگلیسی یا هردو بصورت همزمان.
نقطه ضعفش اینه که شما محدودید به آهنگ های داخل برنامه که البته کم نیستند و اپراتورهای برنامه هم خیلی خوش سلیقه هستند. و این حقیقت رو هم نباید نادیده بگیریم که عملا برای زبان آموزی لازم نیست اونقدرا آرشیو مفصلی در دسترس داشته باشیم.

5 پسندیده

ببخشید الان متوجه شدم که شما هم قبلا این برنامه رو معرفی کردید :see_no_evil:

2 پسندیده

سلام
خواهش میکنم دوست گرامی. قطعا توضیحات شما معرفی من رو کامل تر کرد…ممنون ازشما

3 پسندیده

سلام.
ی اپ خوب برای شنیدن فایلهای صوتی در اندروید اپ jet audio هستش که چند امکان خوب داره
قابلیت تکرار بخشی که خودمون تعیین میکنیم.
قابلیت جلو و عقب بردن فایل در بازه ده ثانیه ای
قابلیت تعیین سرعت 120 و 80 برای پخش( نسبت به 100 که سرعت معمولی هست این دوتا تندتر و کندتر هستن)
درضمن تا یادم نرفته بگم که رابط کاربری بسیار خوبی داره و دسترسی به این امکانات در برنامه بسیار راحته
دوستانی که با نسخه ویندوز این برنامه که بسیار کامله کار کردن حتما میتونن حدس بزنن که چقدر برنامه خوبیه.

4 پسندیده

سلام…
اقا من این رو از دو تا سایت معتبر چن وقت پیش دانلود کردم و نصب کردم ولی اجرا نشد .
میشه راهنمایی کنید لطفا ؟

2 پسندیده

چشم
شاید فایل با اندروید شما سازگار نبوده. برای خودم زیاد پیش میاد. بخصوص اینکه تبلت من هواویه و اندرویدش به روزرسانی درست و حسابی نداره. این لینکی که من قرار دادم رو امتحان کنید. این فکر کنم نسخه 9 باشه. اگر نصب نشد نسخه های پایین تر رو جستجو کنید(البته به فرض اینکه مشکل از اندروید شما باشه) چون فایل سالمه و خودم امتحانش کردم.

2 پسندیده

البته ببخشید یادم رفت بگم … من نسخه ویندوزش منظورم بود .
ایا لینک دانلود نسخه ویندوز رو هم دارید ؟ که سالم باشه و کار کنه ؟

1 پسندیده