امتحان نهایی و کنکور

سلام بنده امسال امتحان نهایی دارم و سطح انگلیسیم در حد کتاب درسی هست تقریبا خوبه . داستان های سطح ۲ زبان شناس هم تقریبا برام اسونه ولی از همین سطح ۲ شروع کردم . به نظرتون برای کنکور و امتحان نهایی از روی زبان شناس پیش برم میتونم موفق بشم ؟ حالا هفته ای یه دو ساعت هم لغات و گرامر کتاب درسی رو هم مطالعه کنم . اگه امکانش هست تجربیات خوتون رو از نرم افزار بگین و اینکه گرامر سطح امتحان نهایی و کنکور زبان رو میتونم ج بدم یا نه

داداش من با تلاش شما به همه چی میرسی … شک نکن. توکلت به خدا باشه… تلاشتم کن…
من والا دانشجو هستم … دیگه تو حال و هوای امتحان های مدرسه نیستم . ولی این رو بدون زبان انگلیسی خیلی راحت تر از اونی که تو مدارس بهمون یاد میدادن قابل یاد گیری هست…
شما همین کاری رو که گفتی انجام بده … حتما موفق میشی

1 پسندیده

ضمنا … همه درس های موجود در نرم افزار رو بخون… چه بلدی چه نه… جون اگه بلد باشی خوب تایین میکنی که بلدی… ولی هیچ کدوم از درس ها رو رها نکن… تو متن درس ها نکاتی رو کشف میکنی که خیلی خوبه برات

1 پسندیده

ببین متاسفانه ما تو دوران مدرسه یاد گرفتیم که انگلیسی رو امتحانی یاد بگیریم. انگلیسی امتحانی هم از زمین تا آسمون با انگلیسی واقعی فرق داره. با توجه به شرایط شما من پیشنهاد میکنم که هر دوشو با هم پیش بری. یعنی همونطور که آقا رسول هم پیشنهاد کردن مثلا نصف با زبانشناس و درسهای مختلفش کار کنی و نصف بقیه وقتی که میخوای برای زبان انگلیسی بذاری رو با کتابهای امتحانی پیش بری. بدینصورت هم برای امتحان اماده میشی هم واقعا زبان انگلیسی رو یاد میگیری که مستقیم روی امتحانت هم تاثیر داره و اعتماد به نفست بالاتر هم میره. :slight_smile:

2 پسندیده

ممنون . فعلا بسته یک رو تموم کردم . الان رفتن شاگردان اما زیاد باهاش ارتباط برقرار نمیکنم . به نظرم زیادی اسونه . به نظرم داستان های واقعی کمی داستان های اما پیش برم . کدوم بسته برا گرامر بهتره ؟

قطعا بسته ی داستانهای واقعی برای گرامر بهتر هست. چون درسنامه هایی مختص گرامر داره.

1 پسندیده

ببخشید انگلیسی واقعی چطوریه چطور میتونه فرد معمولی یا ضعیف زبان رو صد بزنه