روش یادگیری گرامر و طبقه بندی یادگیری

سلام اینکه میگن گرامرو مطالعه نکنید، حتی وقتیکه به چیز جدیدی در متن برخوردیم نیز باید از آن بگذریم یا به درک و استخراج آن برآییم در اون لحظه، بالاخره برای جمله سازی و ساخت آن نیاز به آموختن گرامر است، متوجه نمیشوم، لطفا اینو بررسی کنید در ضمن من جایی مطالعه کردم که روش یادگیری برای اهداف مختلف متفاوت است مثلا منی که میخواهم فقط فیلم ببینم و برای گفتگو لازم دارم با کسیکه برای آزمون میخواند متفاوت است‌ آیا این مطلب درست است مرسی

2 پسندیده

من خودم به شخصه یه مورد عجیب ببینم تو اینترنت سرچ میکنم و پیدا میکنم. به نظرم مفیده. منظور از مطالعه نکردن اینه که کتابی نخونین. ولی چک کردن موارد تازه از نظر من اشکالی نداره.

3 پسندیده

به نظر من اینکه میگن گرامرو مطالعه نکنید یادگیری از طریق گرامر است وگرنه چیز ضروری است و بایستی آن را آموخت البته فک کنم این موضوع هم مد نظر بگیریم که با مطالعه آن میتوانیم انگلیسی بیاموزیم ولی طول دوران یادگیری را بسیار زیاد میکند به خاطر همین توصیه اکید این است که یادگیری را از طریق مکالمه یا لسنینگ شروع کنین تا هم طول دوره آموزش کم شود و هم به روزتر و تاثیر گذارتر بتوانیم یاد بگیریم، موافق نیستید آیا؟؟!!

1 پسندیده