قیمت بالای نرم‌افزار

سلام محمد جان
حرف شما صحیح هست که با پایین آوردن قیمت نرم افزار تعداد بیشتری میخرن. اما توجه داشته باشین که این نرم افزار به این صورت نیست که یکبار بخرین و دیگه کاری با هم نداشته باشیم. بلکه یکی از ویژگی های نرم افزار گروه پشتیبانی قوی ای هست که به مشکلات شما پاسخ میدن.
اگه قیمت پایین باشه توانایی پاسخگویی به حجم عظیمی از کاربران برای ما مقرون به صرفه نخواهد بود و در نتیجه مجبور میشیم از کیفیت کار کم کنیم.
در ضمن سرمون هم برای آپدیت جدید بیشتر شلوغ میشه و آپدیت ها دیر به دیر میاد.
از طرف دیگه قیمت نرم افزار از خیلی از موارد آموزشی دیگه واقعا کمتر و در عین حال بازدهی بالاتری داره.

4 پسندیده

کاملا موفقم. قیمت عالیه. من نمیدونم چجوری میگید گرونه. این همه نزم افزار های مضخرف هست . برید ببینیدن چه قیمت های بالایی دارن. بسیار کارتون خوب هست. به هیچ عنوان از کیفیت کارتون کم نکنید. ناشا… کارتون بگیره و نون حلال باشه سر سفرتون…

2 پسندیده

سلام
انصافا قیمت اونقدرها بالا نیست
در ضمن همانطوری که آقای ناصری میگن پشتیبانی بسیار عالیه من که هر زمان‌مشکلی داشتم سریع رفع شده و دوستان با روی باز رسیدگی و پیگیری کردند

2 پسندیده

البته که هیچکوکدوممون خبر از شرایط همدیگه نداریم, ولی خب من خودم بشخصه رضایت کاملی از ایم مجموعه و پشتیبانیشون دارم و یک زنیا سپاسگذارم از حمایتشون و پیگیریشون.
امیدوارم همه بهره مند بشن

2 پسندیده

دوست عزیز، برای رسیدن به هدف باید هزینه پرداخت، هزینه‌های مختلف، پول و زمان و… اگر بخواهیم توی انگلیسی مسلط بشیم باید هزینه کنیم، این ۳۰ هزار تومان که اصلا پولی نیست به این فکر کن که حداقل ۱ سال باید هر روز ۲ تا ۳ ساعت وقت عزیزت را صرف کنی، از کارت بزنی از تفریحت بزنی و زبان بخونی…
اگر واقعا میخوای مسلط بشی یه یا علی بگو شروع کن و هزینه‌هاش را بپرداز

2 پسندیده