چند تا پیشنهاد

با سلام به همه دوستان
چنتا پیشنهاد دارم برای بانیان این سایت خوب
1- توی جای جای سایت تاکید شده که باید گوش بدید تا انگلیسی شما تقویت بشه. پیشنهادم اینه که قسمتی ایجاد بشه و توش پاد کست ها و داستان ها بصورت فایل صوتی قرار داده بشه تا کسانی که تمایل دارند بتونن اونها رو دانلود کنن و بدون نیاز به ارتباط با اینترنت و نرم افزار مهارت شنیدن رو تقویت کنند. همچنین یک نرم افزار خوب و حرفه ای برای شنیدن این فایل ها معرفی کنید. نرم افزار های موجود قابلیت های حرفه ای لازم برای عقب جلو کردن فایل های صوتی و تکرار رو ندارند.
2-پیشنهاد میشه فیلم هایی با زیرنویس چسبیده و تغییر رنگ در هنگام مکالمه در سایت قرار داده بشه تا دیگران استفاده کنند.
3- وب اپلیکیشن نرم افزار زبانشناس رو ایجاد کنید تا کسانی که مثل من نمیتونن از گوشی استفاده کنن ولی از صبح تا غروب پشت سیستم هستند بتونن توی کامپیوتر یا لپتاپشون از نرم افزار شما استفاده کنن بجای استفاده از شبیه ساز های نرم افزار اندروید. فارغ از اینها من اصلا چشمام خسته میشه برای استفاده از گوشی
4- وقتی ما داریم صوت ها و انیمیشن ها رو دانلود میکنیم چرا نباید بتونیم بصورت آفلاین از نرم افزار استفاده کنیم؟ به قول شما میخوایم از وقت مرده مون استفاده کنیم اما شاید یکی همه جا دسترسی به اینترنت نداشته باشه تکلیف چیه؟
5- توی نرم افزار موقع لاگین نوشتین ایمیل باید وارد بشه من دو ساعت داشتم ایمیل وارد می کردم ولی چون ایمیلم با نام کاربریم یکی نبود نمیذاشت وارد بشم و بصورت اتفاقی نام کاربری رو که وارد کردم اجازه ورود داد.
6- کاش میشدم امکانی گذاشت که کل صوت و انیمیشن ها رو یکجا دانلود کرد.
نرم افزارتون واقعا عالی و غیر قابل مقایسه س با دیگر نرم افزار ها دست مریزاد.

2 پسندیده

سلام دقیقا کاش میشد این نرم افزار و تو لپتاپ و کامپیوتر هم استفاده کرد خیلی خوب میشد :disappointed_relieved:

2 پسندیده

فک کنم بشه
البته من رو گوشیم نصبه
اما یه سری از بچه ها تو کامپیوترشونم نصب کردن

1 پسندیده

سلام در مورد دانلود کردن صوت و انیمیشن های برنامه که فرمودین حتما باید نت نیاز باشه در مورد این برنامه اینجوری نیست…هر صوت یا فیلمی که یکبار دانلود کنید دیگه بدون نیاز به نت هم میشه ازش استفاده کنید…حتی دیکشنری افلاین هم میتونید دانلود کنید و زمانی که نت ندارید تو برنامه ازش استفاده کنید…موفق باشید

2 پسندیده

سلام من یه برنامه رو لپ تابم نصب کردم که با اون هر برنامه ی اندرویدی که دوس دارم میتونم تو لپ تابم داشته باشم و ازش استفاده کنم…تقریبا یه گوشی جداگونه هم توی لپ تابم الان دارم…اسم برنامش الان یادم نمیاد…ولی واقعا برنامه ی خوبیه…یه نسخه از زبانشناسم الان تو لپ تابم دارم و گاهی با اون وارد میشم…برنامشو اقای ناصری بهم معرفی کردن…

1 پسندیده

سلام اسم برنامش Bluestacks

2 پسندیده

بعد از این همه استفاده از برنامه تازه متوجه دیکشنری آفلاین شدم. اصلا مشخص نیست خیلی کم رنگه و توجه بهش جلب نمیشه :thinking:
ممنون بابت پاسختون

3 پسندیده