هدف واضح و روشن در یادگیری زبان انگلیسی

سلام دوستان
به درخواست جناب کامبیز دوست داشتم در این چالش شرکت کنم گرچه هنوز به سطح اینترمدیت نرسیدم که بتونم بدون متن بلبل وار بگم. ولی متنم خودم نوشتم .
میدونم خیلی نتوستم نکاتی بیان کنم ولی برای شروع خودم دوست داشتم😊
بابت صبط صدام عذر میخام اینجا از صدای کلاغ و گربه و باد و انسانها گرفته تا صدای عطسه و حرف اطرافیان میومد . دیگه رفتم تب لت دختر خاله رو تو حلق گوشیم گرفتم و همزمان صدامو ضبطیدم. خلاصه واسه این یه دقیقه دوساعت زمان گذاشتم تا صبط مناسبی داشته باشم.
ممنون که گوش میدین.
روز بخیر

17 پسندیده

تبریک میگم عالی بودید…انگار وسط باغو جنگل نشسته بودید…:blush:… خیلی خودتونو دست کم گرفتین… مطمئنم موفقیت شما تضمینه…

8 پسندیده

بی نظیر بود نسیم جون کلی کیف کردم عااااالی بود
من رسیدن به این سطح ارزومه:sweat_smile::sweat_smile:
موفق باشی عزیزم:heart_eyes::heart_eyes:

9 پسندیده

عاااالی بود
من هر موقع صداتو گوش میدم کیف میکنم جدی:heart_eyes:
آرامش خاصی داره
درمورد اسپیکینگ هم بگم که فوق العاده ست
یکم دیگه که بدون متن ادا کنی باید به عنوان گوینده داستان انگلیسی استخدام بشی:muscle:t3:
خیییلی خوب بود .آفررررین بر تو

5 پسندیده

خیلی خوب بود آفرین :clap:. دومین خط شکن بعد از آقا کامبیز شما بودین. امیدوارم بقیه هم شرکت کنن که فراگیر بشه. یادتون باشه که تنها راه مکالمه این هست که حرف بزنین :sunglasses:

8 پسندیده

آفرین…آفرین
با اون شرایطی که وصف کردین
واقعا عالیه این ضبط:dizzy:

3 پسندیده

سلام به همه شما عزیزان.
از محبت و لطف تک تکتون علی الخصوص اقای ناصری سپاسگذارم:blush::blush::rose::rose:
@fdoosti مممممنونممممم عزیزم :heart_eyes: لطف داری ارامش از خودته.:joy:
@mehdi24666🌹تشکرات فراوان
@mohadeseh34 عزیزم منم هم سطح شماهام ان شا الله با هم پیشرفت میکنیم:heart_eyes::heart_eyes:
@KH.GH64😂تازه اولش که تو محیط باز بودم وسط ویس باد وزید برگه هام رفت هوا مردم از خنده😂

5 پسندیده

سلام از اونجایی که حافظه شنیداریم قویه ( اغراق نشه) چند تا نکته هست که باید بهتون بگم
روز اولی که صداتون رو ضبط کردید بعضی کلمات رو نا واضح می گفتید و کمی نامفهوم بودن ولی یه نگاه الان به وویستون بندازید. پیشرفت چشمگیر تو تلفظ، لهجه و واضح بودن صدارو میشه راحت توش پیدا کرد. یعنی تو همین چند وقت خیلی خیلی بهتر شدید.
گرامرتون هم خیلی خیلی بهتر شده و به این توانایی رسیدید که درباره موضوعی متن بنویسید و دربارش توضیح بدید.
که این یه نکته فوقالعاده دیگست که تو صداتون میشه پیدا کرد.
فقط میتونم بگم دست مریزاد به این تلاش و کوشش روزانه و این اعتماد بنفس که الان شما رو به این شرایط خیلی خوب رسونده.
بدون شک یک سال آینده،جای شما رو ابرا خواهد بود.
آفرین. به همین روند ادامه بدید. مرسی که تو این چالش شرکت کردید :rose:

6 پسندیده

دقیقا همینه.
ما داریم انگلیسی میخونیم که در آینده انگلیسی حرف بزنیم.
پس اگه ساعت ها گوش بدیم و بخونیم ولی بترسیم ازش استفاده کنیم واقعا کار اشتباهی کردیم.
پس از همه خواهش میکنم خودشون رو به چالش بکشن. مهم نیست حتی میتونن یه کتاب داستان رو از رو بخونن(اگه احساس میکنید درباره موضوعی صحبت کردن سخته).
هدف این مکالمات افزایش اعتماد بنفس، بهتر شدن تلفظ و خوش گذروندن با انگلیسیه که صد در صد همه اینا تهش به مکالمه ای بهتر ختم میشن.

5 پسندیده

نسیم جان شما چند وقته با زبان شناس کار میکنی؟

2 پسندیده

سلام خیلی ممنونم.
من اگه پیشرفتی داشتم مدیون تلاشا و انرژیای شومام و لاغیر.:rose:

2 پسندیده

تقریبا از اردیبهشت ماه همین امسال به طور جدی شروع کردم (قبلش نصب داشتم برنامه رو ولی استفاده نمیکردم چون هنوز هدفی واسه خوندن نداشتم و درگیر پایان نامه بودم) ولی از اردیبهشت ماه کم کم به طور دائم به تالار سر میزدم و راهنمایی های اقا کامبیر منو اورد تو راه و شروع کردم بسته قدرتو که اونم زنجیره مداوم نداشتم وسطاش وقفه میفتاد ولی از شروع این چالش هر روز خوندم تا الان😊 و درس 7 بسته قدرتم.

4 پسندیده

سلام. چالش در مورد چیه؟ در مورد صحبت کردن درباره یه موصوع دلخواه هستش؟ ممنون میشم توضیح بدین. مرسی

1 پسندیده

سلام این چالش به این شکله که مثلا به یه فایل صوتی داخل اپلیکیشن حداقل 30 بار یا بیشتر گوش میدید و بعد میاید دربارش صحبت می کنید.
میتونید متن بنویسید و از روش بخونید یا بدون متن. دلخواست
برخلاف چالش تابستونی این چالش مادامالعمره یعنی زمان اتمام نداره هر موقع هر کی دوست داشت میتونه این کارو انجام بده.
هدفش هم فکر به انگلیسی و تقویت مکالمست.
منم دوتا ضبط کردم.

فعلا منو نسیم خانوم شرکت کننده ایم
ایشالا همه شرکت کنند
شما هم اگه سطحتون متوسطه شرکت کنید خوشحال میشم :heart:

5 پسندیده

شرمنده من اینو تازه الان دیدم و شنیدم
مثل همیشه عالی بود :cowboy_hat_face:
صدات و تلفظت قوی تر شده نسبت به قبل
البته فکر کنم الان بهترم شده باشه :sweat_smile:

2 پسندیده

عه شما نظر نداده بودین کم سعادتی ما بوده :joy:

ممنونم فعلا صدایی ضبط نکردم نمیدونم :wink: حالا ان شا الله تا اخر هفته سعی میکنم یه ویس بدم تو چالش لتس تاک اگه شد.

2 پسندیده

اگه همین طور ادامه بدید فکر کنم بتونید یه گوینده خبری خوبی بشید :thinking:
آفرین

2 پسندیده

سلام شما هم به مانند دوستانی که قبلا این جمله رو گفتن لطف دارین :blush::blush:
ولی علاقه بنده تو این زمینه لا موجود.

3 پسندیده