بهترین آموزشگاه و كتاب زبان انگلیسی

سلام بر دوستان .بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران بر اساس تجربه شخصی خودتون كدوم اموزشگاه هست محدوده ی پونك و سعادت آباد . و حرفه ای ترین كتاب چیه؟

2 پسندیده

اگر شما جزء اون دسته از آدمهایی هستین که میتونین به صورت خودخوان درس بخونین و بقولی خودتون گلیمتونو از آب بیرون بکشین پیشنهاد میکنم کلاس نرین و با منابع آنلاین و اینترنتی زبان رو یاد بگیرین.

اول پیشنهاد میکنم این تاپیک رو بخونین:

در رابطه با کتاب هم شاید نوشته ی زیر بتونه کمکتون کنه:

با این وجود باز اگه کسی کلاس خاصی رفته که تجربه خوبی داشته اینجا عنوان کنه.

مثلا آقا حامد @sardarekord معتقد هستن که کلاسهای reels کلاسهای خیلی خوبین. البته نمیدونم تهران شعبه داره یا نه.

4 پسندیده

قراره تو تهران هم شعبه بزنن، منتها آموزش آنلاین دارن که تو شهرهای بزرگ به نظرم راه حل خوبیه.

4 پسندیده

سلام…
من کلاس هشتم هستم
من از تقریبا از کلاس سوم به کلاس زبان رفتم همیشه و همه حال شاگرد تاپ کلاس بودم و هستم…
من دایره لغات بسیار خوبی دارم و همچنین به دلیل زیاد کلاس رفتن و خوندن همه گرامر هارو بلدم فقط تنها مشکلم حرف زدنه نمیتونم…!
من فیلم ها و آهنگ های بسیار زیادی دیدم خیلی زیاد که حسابشون از دستم در رفته در نتیجه لیسنینگ خیلی خوبی دارم
من خیلی از جملاتم کپی و پیست میکنم یعنی جملاتی و که در فیلم دیده بودم و میگم و خودم به جرئت میتونم بگم افتضاح هستم در صحبت کردن حتس تیچرهای زبانمون چندین بار بهم گفتن استعداد زیادی در انگلیسی دارم!
موسسه زبان ما به یسری از دلایل بسته شده است من برای اینترویو میترسم برم اخه من که اینقدر کلمه گرامر بلدم نمیتونم صحبت کنم و تا ۹ تیر باید حتما به اینترویو برم وگرنه سه ماه بعد از اون شروع ترم جدیده ؛میشه در این دو زمینه کمکم کنید؟!
باتشکر

5 پسندیده

سلام نیایش جان
من مدت زیادی نیست که با زبانشناس کار میکنم ولی بهتون پیشنهاد میکنم انگلیسی قدرت رو با تکنیک سایه شروع کنید و با توصیه های آقای ای جی که در اون پادکست ها هستن مطمئنن خیلی زود و خیلی زیاد نتیجشو به طور ملموسی حس میکنید ؛ چرا اینو میگم؟
چون خودم میشه گفت اصلا کلاس زبان نرفتم و از وقتی که این بسته و کلا با زبانشناس کار میکنم به طور محسوسی اعتماد به نفسم تو صحبت کردن افزایش پیدا کرده و مشکلم دایره لغاتمه که اونم به مرور زمان درست میشه .
باز دوستان میان راهنمایی میکنن
ولی خیلی دوشواری نداشته باش تو زبان و بیشتر لذت ببر تا اینکه نگران چیجور صحبت کردن باشی .
دوستان تاپیک های خوبی زدن اینجا میتونی اونارم مطالعه کنی و بهره ببری .
موفق باشی :)))

7 پسندیده

ببینید آموزشگاه رو اگر هم میرید فقط برای مکالمش برید یعنی فقط برای اینکه تو یه محیطی که انگلیسی صحبت میکنن باشید.

ببینید از زمانی که من با سایت زبانشناس و برنامش و بچه های این سایت آشنا شدم مفهوم یادگیری زبان کلآ برام تغییر کرد. البته تا قبل از این هم که سایت زبانشناس رو پیدا کنم میدونستم روش گرامری کار درستی نیست.

مثالی میزنم از اینکه چطور بدون آموزشگاه میشه یک زبان رو یاد گرفت (مثال واقعیه)

چند روز پیش از مترو به سمت خانه در حال حرکت بودم سوار ماشین های ون مترو شدم که بر گردم خانه. در همین حین من داشتم با روش زبانشناس (بسته قدرت) کار میکردم دیدم 2 تا دختر تقریبآ 4 یا 5 ساله وارد ماشین شدن ، حس کردم نحوه حرف زدن این ها کلآ فرق میکنه چیزی که من میشنیدم تخ توق دای موی کا وای نای بادای گفتم این قطعآ انگیسی نیست خوب پعد از چند دقیقه یکی پرسید از مادر این دختر ها که اینا چه زبانی حرف میزنن گفتش اکراینی حرف میزنن همونجا بود که یاد مطالب سایت زبانشناس و ای جی افتادم این بچه ها گرامر نخوندن مدرسه هم نرفتن فقط و فقط و فقط شنیدن و بکار بردن .

پس در کل به خوندن گرامر اهمیت ندید من الان یه متن چینی بنویسیم اینجا قطعآ شما نمیتونید بخونید چون تا حالا صدای اون جملات رو نشنیدید شنیدن و تکرار کردن و بکار بردن از ارکان اصلی یادگیری زبان هستش

9 پسندیده

گرامر خیلی مهم نیست ولی نمیشه گفت اصلا مهم نیست!
اتفاقا هر زبانی یک سری ساختار اصلی داره و باقی ساختارها از همینها منشعب میشن. مهم اینه که ساختارهای اصلی تشخیص و آموزش داده بشن.
نه ما بچه دو ساله هستیم، نه میتونیم در حد بالا و به صورت واقعی در معرض زبان باشیم و نه عمر ما اینقد زیاده که بخوایم سالها برای یادگیری یه زبان وقت بزاریم.

so we need to thoroughly understand what cross an  Anglophone mind. and the only solution? to go into their minds.
the college where i am learning is doing this well.
after nearly four months i can use english for speaking about daily events effortlessly and enjoyably.
this structure help make a lot of sentences.
i offer that another friends use english for communication in the forum to improve our english level. i creat a topic about main structures in english language soon.
2 پسندیده

آقای ناصری این چرا اینطوری شد؟ :grinning:
چه طوری میشه انگلیسی رو چپ به راست کرد؟

2 پسندیده

ساده ترین راه حلش استفاده از دکمه زیر رو کل متنه، البته این دکمه برای یه کار دیگس ولی چپ به راست هم میکنه

بهترین راه حل اما اینه که بالا و پایین متن این رو بذارین:

<div dir="ltr">
text
</div>

که میشه اینطوری

text
6 پسندیده

من از ایران آموزشگاه استفاده میکنم که واقعا بهترین آموزشگاه زبان آیلتس هم هست و قیمت و دوره هاشون کاملا مناسب هست. حالا از لینک زیر میتونید لیست کامل بهترین آموزشگاه‌ های آیلتس رو ببینید:

https://iranamozeshgah.com/بهترین-آموزشگاه-آیلتس-ielts-تهران/

3 پسندیده

من اینو خوندم، توی بحثایی که بین زبان آموزا بود ادمین سایت یه یجایی گفته که یکی از فاکتورهای مهم انتخاب آموزشگاه آیلتس خوب تدریس دوره ها توسط اساتید هست!!! این یعنی چی؟ یعنی اساتید در دوره های آموزشی تدریس نمیکنن؟
شنیدم که توی بازیگری اینجور هست اما توی زبان نه!

4 پسندیده