درخواست چند ویژگی برای برنامه

چند پیشنهاد دارم برای برنامه
۱- اگر بشه جملات یا حداقل پاراگرافها رو بعد از خواندن درس به هم ریخت و در یک قسمت بتونیم کلمات رو بچینیم و بعد میزان صحیح بودن جمله چیده شده مارو مشخص کنه.توی درک بهتر ساختار جمله کمک کنندست.
۲- امکان اضافه کردن تصویر،صوت، … به واژه ای که میخوایم یاد بگیریم.
۳- از لحاظ زیبایی شناسی فرم کلی برنامه خوبه ولی خود درسها خیلی جالب نیست.شاید اگه بشه برای بک گراند به صورت کم رنگ تصویری انتخابی برای درسها گذاشته بشه زیباتر خواهد بود.
همونطوری که میدانید صرف اطلاعات سمانتیک برای یادگیری یک موضوع جدید کافی نیست و خسته کننده میشه باید اطلاعات زیبایی شناسی هم که همون تصاویر و رنگهای بیشتره بهش اضافه بشه که همزمان حس های بیشتری از مارو درگیر کنه برای افزایش عمق یادگیری

4 پسندیده

سلام و خسته نباشید
منم یک درخواست افزایش ویژگی دارم.
و اون این است که کلماتی که در جعبه لایتنر به خانه 5 رسیدین. بعد از اون که در مرور لایتنر جواب درست بهشون بدی(گل کامل بشه) از اون خونه خارج شده و به عنوان کلمه ایکه یاد گرفتیم ثبت میشه. حالا یه مشکل هست. این که به عنوان کلمه ای که یاد گرفتیم ثبت بشه خوبه. ولی بازم این کلمات نیاز به مرور دارن. خواهشا سیتمی بچینید که کلمات کلا ازجعبه لایتنر خارج نشن. مثلا طبق یک الگوریتم لگاریتمی یا … به خانه های بعدی و بعدی برن و باز هم در فواصل طولانی تر مرور بشن. ممنون

3 پسندیده

از لحاظ برنامه نویسی این مورد قابلیت پیاده سازی سریع داره. ولی گلها رو چه کنیم؟ پیشنهادی دارین؟

1 پسندیده

بله. گل ها هم میتونید بای مثال گربرگ هاش رو بزارید بیشتر بشه. یا حتی رنگ گل برگ ها. ولی خوب کلا من از الگوریتم شما خبری ندارم. اگه مثلا 10 تا خونه باشه با چه نموداری فاصله بین روز ها برای تکرار کلمه رشد میکنه. اگه زیاد باشه . خوب کلا میتونید 5 تا رنگ (یا 5 تا گل برگ) برای گل هاتون بزارین . بعد تا خونه 10 هم شاید 6 ماه طول بکشه تا به اون برسه… خوب این 5 تا گلبرگ هم کفایت میکنه.
من نمیدونم الگوریتمتون چجوریه.
ولی اگه برای رسیدن خونه 10 ام کم تر طول میکشه و مثلا یک ماه بعد بهش برسیم. میتونید گلبرگ ها رو هم از نظر تعداد و هم از نظر رنگ متمایز کنید.
5 نوع رنگ و 5 تا گلبرگ میشه 25 تا مدل. خوب اینجوری تا خونه 30 هم برای گلبرگتون مدل دارید.
امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم.
ممنون

1 پسندیده

سلام اگه بشه یه تغییراتی ایجاد کنید که وقتی حداقل میزان مطالعه رو که افزایش میدیم زنجیره نشکنه خیلی بهتره.

2 پسندیده

سلام
من هم چند پیشئهاد دارم:
1- میزان لغاتی که معنی آنها میدانیم به صورت کلی نسبت مجموع تمام دوره هایی که در برنامه استفاده شده است (نمودار دایره ای) یا نسبت به متوسط لغات کاربردی دیکشنری های معمول در پروفایل نمایش داده شود.
2- بهبود پلیر برنامه. هنگام استفاده از برنامه دیگر همزمان با استفاده از برنامه زبانشناس، روند شمارش تعداد دفعات شنیدن قطع میشود. و همچنین بتوان با استفاده از ریموت روی هدفون آن را کنترل کرد.
3- لغات برنامه ریوایز شود و شکلهای مختلف غیر ضروری یک کلمه یا به دیکشنری اضافه شود یا اینکه آبی هایلایت نباشد.
4- تعیین سطح مناسب داخل برنامه یا سایت قرار داده شود و سطوح مناسب آموزشی برای هر شخص معین شود.
5- مقایسه آنلاین پارامترهای درصد لغات آموخته شده یا میزان شنیدن درسها یک حس رقابت به وجود میاره که خودش انگیزه خوبی هست برای ادامه زنجیره به بهترین نحو.

4 پسندیده

میشه امکانی فراهم کرد که حالت مطالعه در شب هم فراهم بشه تا در نور کم چشم اذیت و خسته نشه.
قابلیت تکرار فایلهای صوتی هم مهم به نظر میرسه.

2 پسندیده

یه برنامه bluelightfilter نصب کن امکانات زیادی برای مناسب سازی صفحه نمایش داره

1 پسندیده

میشه امکان بازگشت به قبل به فلش کارت لایتنر اضافه بشه که در صورت اشتباه بشه اصلاح کرد.

1 پسندیده

متوجه منظورتون نشدم. بیشتر توضیح بدین.

1 پسندیده

اگر چنانچه اشتباها یک فلش کارت به عنوان میدانم چک شود،راه بازگشت باشد.

2 پسندیده

اگه امکان داشته باشه تکرار به فایل های صوتی اضافه بشه، البته با دفعات محدود 2، 3، 4، 5 بار تکرار.

3 پسندیده

منظورتون این هست بخشی از صوت تکرار بشه یا کلش؟

1 پسندیده

کل صوت منظورم هست. ایده تکرار بخشی ازصوت هم بسیار عالیه که بعضی پلیر ها دارن.(A-B repeat)

2 پسندیده

سلام اگه میشد برنامتون حالت لند اسکیپ میشد عالی میشد.landscape یا به صورت افقی .

4 پسندیده

با سلام منم یه پیشنهاد داشتم که کلماتی که خارج از نرم افزار یاد میگیرم را بتونیم به جعبه لایتنر نرم افزار اضافه کنیم اینجور واقعا مرجع خیلی خوبی از کلماتی ک بلد نیستیم داریم ان شاالله این قابلیت رو اضافه کنید در نسخه های جدید با آرزوی موفقیت

3 پسندیده

همون طور که جناب ناصری و بعضی از دوستان تاکید کردن ، یکی از راه های مهم یادگیری زبان، گوش دادن زیاده…
این موضوع در مورد یادگیری لهجه نیز صادقه و برای تسلط به لهجه خاص باید به مقدار کافی لهجه مورد نظر رو گوش داد.

لطفا لهجه ی قسمت های مختلف نرم افزار رو هم در قسمت ویژگی ها ذکر کنید تا دوستان بنا به علاقه به هر کدام از دو لهجه و یا هر دو گوش کنند.
همینطور خواهش می کنم در قرار دادن منابع در هر سطح به علاقه مندان هر دو لهجه توجه بشه و تمرکز بر روی لهجه خاص نباشه.

ممنون

1 پسندیده

سلام، اگه پلی لیست رو درست می کردید، فوق العاده می شد

2 پسندیده

اگه میشد بخشهای مختلفی از متن را به روشی انتخاب کنیم و فقط همان بخشها پلی میشد می‌تونستیم فقط جمله هوایی را که کلمه‌ای در لایتنرم دارد را پر تکرار تر گوش کنیم

1 پسندیده

اگر زیبوک بخشی داشت که شامل کتابهای بدون صدا بود و فقط می‌توانستیم خودمان بخوانیم و کلماتش را داخل لایتنرم زبانشناس کنیم مشکل حجم سرور حل میشد و میتوانید خیلی سریع گنجینه کتابهای قابل دسترس را افزایش بدهید و سری کتابهای ور حجم هم قابل دسترس میشد.

2 پسندیده