آموزش قدم به قدم اجرای نرم‌افزار زبان‌شناس روی ویندوز

سلام!

آموزشی که پیش روی شماست چگونگی اجرای نرم‌افزار زبان‌شناس روی ویندوز را در اختیارتان قرار میدهد.

ما برای اجرای زبان‌شناس روی ویندوز در اصل از یک شبیه‌ساز سیستم عامل اندروید روی ویندوز کمک میگیریم. لازم به ذکر است این شبیه‌ساز بسیار بهینه بوده در نتیجه نگران مشکلاتی از قبیل افت کیفیت و یا سرعت اجرا نباشید.

دانلود

ابتدا نرم‌افزار BlueStacks را از یکی از دو روش زیر دانلود کنید:
۱)لینک مستقیم دانلود آخرین نسخه تا تاریخ 2017/7/26 برابر 1396/5/4 (نسخه 3.7.18.2302)

۲)اگر مدت زیادی (بیش از یک ماه) از تاریخ بالا گذشته بود، از لینک زیر اقدام به دانلود فرمایید.
توجه کنید که آی‌پی های ایران اجازه دسترسی به سرور نرم‌افزار موردنظر ما را ندارند پس برای این کار پس از تغییر دادن آی‌پی خود روی لینک زیر کلیک نمایید.
لینک دانلود آخرین نسخه

۳) سایت های داخلی (بدون نیاز به تغییر آی‌پی)

https://www.android30t.com/bluestacks/

نصب

کافیست فایل دانلود شده را باز کرده و روی Install now کلیک کنید.

اندکی صبر کنید تا عملیات نصب تمام شود. پس از پایان نصب، نرم‌افزار به طور خودکار اجرا میشود.

راه‌اندازی

توجه کنید که اتصال اینترنت برقرار باشد؛ در صفحه پیش رویتان علامت ضربدر مشخص شده را بزنید.

حال روی disagree کلیک کنید.

پس از مشاهده صفحه Welcome، روی فلش زیر کلیک کنید.

‏continue را بزنید.

در این مرحله باید آدرس و رمز Gmail خود را وارد نمایید. اگر Gmail ندارید باید یک حساب برای خود در سایت گوگل ایجاد نمایید.

‏Ok را انتخاب کنید.

کمی صبر کنید.
در صفحه‌ی Google services، تیک هر چهار گزینه را بردارید.

حال روی NO THANKS کلیک کنید.

نامی برای دستگاه اندرویدی مجازی خود انتخاب کنید.

دانلود و نصب زبان‌شناس

به ترتیب عکس های زیر پیش بروید.

نکات جانبی کار با نرم افزار

• برای خروج از حالت تمام صفحه، کلید Esc روی کیبوردتان را بفشارید.
  • فرض کنید نشانگر موس انگشت شما و کلیک چپ موس، همان قرار دادن انگشت شما روی صفحه هست. بنابراین برای بالا و پایین کردن صفحات (اسکرول کردن) باید کلیک چپ را نگاه‌داشته و موس را به بالا یا پایین حرکت دهید. البته میتوانید برای انجام سریع تر این کار همان کلید اسکرول روی موس را بچرخانید.
  • شما همچنین میتوانید هر اپ اندرویدی دیگری را هم به همین صورت روی ویندوز خود نصب و اجرا کنید؛ کافیست به جای zabanshenas در بخش جست و جوی google play، نام اپ موردنظرتان را وارد کنید.
  • این روش تست شده، معتبر و قانونی میبا‌شد.

موفق باشید

40 پسندیده

عالیه آقا حسام دمت گرم :heart:

6 پسندیده

ممنون اما نرم افزار زبانشناس به صورت افقی میاد و فقط نرم افزار زبانشناس به این صورت هست چطور میتونم اون رو به صورت صحیح یعنی عمودی برگردونم

8 پسندیده

منظورتون رو متوجه نمیشم
مگه مثل عکس آخر پست نیست؟
میشه لطفا یک اسکرینشات بفرستید؟

5 پسندیده

از این آدرس زیر استفاده کنید:

BlueStacks Settings —>Manage Applications

بعد نرم افزار زبان شناس رو پیدا کنید تیک رو از حالت default به حالت tablet در بیارید.

8 پسندیده

ممنون از راهنمایی سریعتون
درست شد .

5 پسندیده

سلام همه چیز درست نصب شده ولی صدا نداره نمیدونم چرا

3 پسندیده

سلام.میشه. هم تو گوشی استفاده کرد هم توی کامپیوتر؟منظورم اینه که مثلا درسایی که باگوشی خوندم اطلاعاتش توی کامپیوترهم میره یا نه؟

4 پسندیده

سلام، برای اینکار باید زبانشناستون رو بک آپ بگیرید و تو نرم افزار کامپیوتر بازیابی کنید و بلعکس. تا کلمات هایلایت شده رو بتونید تو اون یکی دستگاه هم استفاده کنید

7 پسندیده

زبانشناس، برای اینکه بتونیم تا حد ممکن آفلاین باشیم، برای استفاده همزمان در دو سیستم ساخته نشده. اما راهی که آقا فرزاد @Farzad_Poodineh هم گفتن یک راه شدنی اما نچندان دلچسب برای این مورد میتونه باشه.

5 پسندیده

bluestacks رو با run as administrator اجرا کنید.
نتیجه رو خبر بدید.

3 پسندیده

روش آقا فرزاد تنها راهه تا جایی که من میدونم.
ولی شما باید هرسری فایل های صوتی رو مجدا دانلود کنید که یکم سخت شاید باشه.

5 پسندیده

سلام علیکم؛ وقت بخیر.
احتراما بنده هر چه تلاش می کنم؛ موفق به دانلود نمی شوم. مثلا شروع به دانلود می کند و پس از حدودا 10 یا 15 درصد دانلود شدن، عدد مربوط به آن متوفق می شود و عملا دانلود ظاهرا متوقف می شود.
البته این را بگویم که بنده کارمند بوده و کامپیوتر شرکت مان دارای کارت گرافیک نمی باشد. البته در مراکز دولتی این مطلب بدیهی است.
لطفا راهنمایی بفرمایید.
با تشکر.

4 پسندیده

سلام جناب
این برنامه نیاز به کارت گرافیک میان رده برای اجرا دارد
https://support.bluestacks.com/hc/en-us/articles/204883885-BlueStacks-app-player-installation-requirements-

3 پسندیده

سلام علیکم؛ وقت بخیر.
آقا فرزاد ارجمند
آیا روش دیگری برای این کار وجود ندارد؟
آیا نرم افزار دیگری وجود ندارد؟
آیا برای تمامی نرم افزارهای مشابه، باید حتما کارت گرافیک داشت؟

با تشکر.

3 پسندیده

جناب اینجا چندین برنامه معرفی شده ولی من راجع به حداقل های سیستمی برای اجرای اونها اطلاعی ندارم

بله، چون اینها شبیه ساز موبایل هستند و خود موبایل ها نیز از چیپ ست گرافیک برخوردارند، به احتمال زیاد داشتن کارت گرافیک الزامیست

4 پسندیده

برای دانلود از این لینک استفاده کنید:
http://dl2.soft98.ir/mobile/BlueStacks.3.7.34.1574.rar
ولی بنده هم فکر میکنم یک حداقلِ کارت گرافیکی باید باشد. ولی اگر دانلودش براتون هزینه ای نداره، امتحان کنید خودتون.
با احترام🙏

4 پسندیده

سلام من نصب کردم نرم افزارم بالا میاره ولی وقتی ایمیل و کلمه عبور میدم میگن عدم ارتباط با سرور

3 پسندیده

سلام
شاید برنامه رو گذاشتی تو Firewall

3 پسندیده

از کدوم قسمت باید چک کنم

3 پسندیده