تجربیات استفاده از زبانشناس

تجربیات استفاده از زبانشناس
0.0 0

سلام ،من حدود یک هفته هست از این برنامه استفاده میکنم ،بیشتر تمرکز من روی صحبت کردن بوده ، از بسته قدرت،
یک حرکت خوبی که میخواستم باهاتون به اشتراک بگذارم
اینکه سعی کنید بعد از چندبار گوش دادن به یک قسمت ،
رکوردر گوشی و روشن بگذارید ، و با هنزفری گوش بدید ،همزمان با گوش دادن سعی کنید با همون سرعت جملات و به زبون بیارید ، اینجوری صداتون ضبط میشه
هرچند کلماتی فراموش میشن وسطاش، اما ادامه بدید ،
انرژی خیلی خوبی داشتم وقتی بعد ضبط کردن صدای خودمو گوش میدادم

ممنون از به اشتراک گذاشتن تجربتون

سلام
من الان دو هفته است که دارم از اپلیکیشن زبان شناس استفاده می کنم.
خیلی عالی هست.
از صفر شروع کردم. متوسط روزانه یک الی یک و نیم ساعت کار می کنم. چهار درس اول کمی زحمت داشت اما درس پنج رو بدون حتی نگاه کردن به متن، فقط با گوش دادن، فهمیدم.
من کتاب ۹۰۰ و مجموعه نصرت رو هم کار کردم.
این اپلیکیشن واقعا عالی هست.

با سلام و.خسته نباشید به کسایی که واقعا رو این اپلیکیشن کار کردن من الان دوماه دارم کار میکنم واقعا نتیجه خوبی گرفتم واقعا راز یاد گر فتن زبان در زیاد گوش دادن به درسها و افزایش یادگیری دامنه لغات هستش من الان بسته 4 داستانهایی بچه گانه هستم و کارتونهای زبان اصلی رو.تقریبا میفهمم
واین برای من خیلی عالیه که دلم.وافعا میخاست یادبگیرم و هدفم تسلط بر زبان انگلیسی هست که امیدوارم زبان شناس به همین منوال کمکم کنه

موافقم. برای من هم همینطور خوب و جالب بوده.

سلام.
واقعا با کمک این نرم افزار من خودم خیلی تغییر کردم و از همه مهمتر برای من این بود که تونستم پا بزارم روی ترسم و حتی شده برای یک دیقه صحبت کنم .توی چالشا شرکت کردم و باعث پیشرفتم شد.
البته خود ادم باید تلاش کنه اینجا راه و بهت نشون میده که مسیر درست اینه خودمون باید ازش استفاده کنینم نه اینکه خدای نکرده اگه دیدین پیشرفت نکردین بزارید پای اینجا مطمئن باشید راه ها رو همه رفتین.
بهترینارو براتون ارزو مندم و تشکر فراوان بابت این همه تلاش و زحمت استاد ناصری عزیز

I wish the best for you. :grinning:

سلام دوستان
من ميخوام برنامرو بگيرم و سطحمم خيلي پايينه و دايره لغاتم كم
كلا سطح زبانم در حد دبيرستان و پيش دانشگاهيه ك بيشترياشم يادم رفته
من براي مهاجرت به كانادا بايد زبان ياد بگيرم
ممنون ميشم اگه كمكم كنين و بگين ك دقيقا چيكار بايد بكنم

سلام.
برنامه رو دانلود کنید و سطح داستانهای کودکانه رو بگیرید و شروع کنید. خود برنامه راهنماییتون میکنه چیکار کنید.
موفق باشید.

زبان شناس خیلی تو این ۵ ماه عضویتم وعده های جورواجور برا آپدیت داده اما واقعا یه بارم من یه آپدیت ندیدم، این اصلا خوب نیست