خبر فوری 😱 🔴 اضافه شدن کتاب های هری پاتر و گوسبامپس به زبانشناس 🔴

خبر فوری :scream: :red_circle: اضافه شدن کتاب های هری پاتر و گوسبامپس به زبانشناس :red_circle:
0.0 0

سلام مرسی ک جواب دادین دوستان اخه من فیلمشو دارم گفتم ببینم اگه شما ها دیدین خوب بوده منم ببینم حالا نگاه میکنم اگه خوب بود میگم ک شماهم نگاه کنین :sweat_smile::sweat_smile::blush::blush::blush:

از یه لحاظ من خیلی ترجیح میدم کتاب رو اول بخونم. چون کتاب خیلی کامل تر از فیلمشه. اگه دقت کرده باشی فیلم خیلی از جاها رو رد میکنه. از سمت دیگه چون بازیگراش بچه هستند اکت جالبی ندارند و فیلم به اندازه کتاب جذاب نیست.

وقتی کتاب که کامل خونده میشه رو بخونیم بعد بریم فیلمو ببینیم یه مرور صحنه به صحنه میشه. از سمت دیگه کتاب به تنهایی میتونه قوه تخیل رو به کار بگیره و خلاقیت رو زیاد کنه.

مخصوصا که نویسندش خیلی جالب مینویسه. من معمولا کتاب ها رو عمیق میخونم تا بتونم نوشتار خوب رو یاد بگیرم. مثلا اگه دقت کرده باشی کارکتر های داخل کتاب همه یه وجهه مخالف دارن.
مثلا هری پاتر استایل یه پسر nerd رو داره. قیافه دست و پا چلفتی، عینکی که همچنین شخصیتی تو زندگی واقعی دور از اجتماع و مردمه و معمولا ترسو خطاب میشه.
ولی نویسنده ها از این وجهه مخالف ها برای جذابیت کاراشون استفاده می کنند. از یه چهره ی ترسو و nerd یه بچه شجاع و با استعداد در آورده.

این مورد برای طراحی کارکتر ها بین نویسنده ها و انیماتور ها بسیار مرسومه.

واقعا واسم خیلی جذابه که نویسنده ها فکرشون خیلی بازه. لذت بخشه.

بسیار کتاب عالی ایه. حتما بخونید ثمین خانوم. البته یه موردم خدمتتون عرض کنم. هر چپترش 30 دقیقه ای میانگین میشه. پس صبور باشید :grin:

آره .دیدم خیلی طولانیه.برعکس گوسبامپس که نهایت ۱۰ دقیقه ایه.فعلا تا گوسبامپس رو تموم نکنم نمیرم سمتش

من گوسومبابوس رو یک یا دو دور گوش میدم, در حد فهم مطلب و لغاتش رو نگاه میکنم زردش میکنم اما تو لایتنر اضافه نمیکنم, نحوه خوندنم درسته ایا؟

معمولا بیشتر کلمات سختش دوباره تو داستانهای بعدی تکرار میشه.من هم تقریبا همینکار شما رو میکنم .فقط اون کلماتی که میبینم دوباره تکرار میشه رو سعی میکنم لاینتر کنم و روشون بیشتر فوکوس کنم

عوهوم
قبول دارم

تازه یه بدی ای که دیدن فیلم قبل از خوندن کتاب داره اینه که داستان کتاب لو میره واست :neutral_face:

سلام من دیدم فیلم گوسبامپس رو جالب بود برام چیزی راجب کتابا توش نبود بیشتر زندگی ار ال استاین بود و اسم کتابا رو بعضی جاهای فیلم گفت و اون شخصیتای کتابارو نشون داد در کل خوب بود :sweat_smile::sweat_smile::joy::joy::blush::blush::blush:

نمیدونم چرا علی رغم تبلیغات گسترده شما خوبان
پیرامون این دو کتاب
و استارت چند باره من برای خوندشان
بازم نتونستم باهاشون ارتباط بگیرم
:joy::joy::joy:
مرسی

ایشالا اپ کتاب که بیاد بالاخره کتاب گمشده تو پیدا میکنی :grinning:

کسانی که هری پاتر میخونید حدودا چند درصد کلمات رو بلد بودید که شروع کردید؟
فصلهای هری پاتر هم مثل گوسبامز کلمات تکرار شونده دارند یعنی با خوندن یک فصلش میشه راه افتاد؟

سلام
من ۸۵٪ به بالا بلد بودم وقتی شروع کردم

کلمات تکرار شونده زیاد داره

اما دو تا نکته:
۱- اینکه چون از اسپل های جادوگری استفاده میشه، ممکنه یکم براتون سخت یا شایدم عجیب باشه

۲- با یک فصل نمیشه گفت تا انتها دیگه کلمه جدید نمیبینید، اما ممکنه با بیشتر از ۱۰ فصل و یا خوندن یک کتاب کامل ، با کلمات جدید کمتری در آینده روبرو بشید

یعنی با ۸۰ درصد شروع سخته؟

منظورتون رو از اسپل های جادوگری زیاد متوجه نشدم

مناسبه، تقریبا مشکلی برای خوندنش نخواهید داشت

عباراتی که برای انجام دادن جادوی خاص به کار میره (یکم از کتابش بخونید متوجه میشید خودتون)

ممنون از راهنماییتون :pray:
فقط یه سوال دیگه هر کتابی رو در چه مدت میشه تموم کرد؟ به نظر میاد حجم کتاباش خیلی بالاست

خواهش میکنم
بستگی به سرعت و مقدار زمانی که برای خوندنتون اختصاص میدید داره

و بله حجم کتابای دوم به بعدش تقریبا بالاست