زبانشناس روی pc

زبانشناس روی pc
0.0 0

سلام . دوستان من گوشی موبایل ندارم(گوشیم Android نیست.سادست) ولی در ازای اون یک لب تاب خیلی خوب دارم به همراه یک کامپیوتر عالی که تو هر دوتاشون می تونم برنامه ها و بازی های Android و ios رو راحت اجرا کنم.
نرم افزار زبان شناسو نصب کردم . اما حالا که میخوام ارتقاش بدم با چند پرسش مواجه شدم.
1-آیا میشه روی لب تاب که همراه خودمو همه جا می برمش و روی کامپیوتر نصب کنم و اینها به مهم متصل باشن ؟(منظور از اتصال اینه که هر چی در زبانشان لب تاب پیش می رم .در نسخه ی نصب شده روی کامپیوتر ثبت بشه . اگر کلمه ای رو به جعبه ی لاینتنر اضافه میکنم در دستگاه دیگر هم بتونم کلمات ثبت شده رو مشاهده کنم . )
2-در صورتی که نشه دو دستگاه رو به هم متصل کرد . و من فقط روی یک دستگاه زبان شناسو داشته باشم .اگر ویندوز دچار مشکل بشه . به هر شکلی نرم افزار حذف بشه . آیا با نصب وینوز دیگر و نصب زبان شناس روی اون ویندوز .دوباره باید سرویسو ارتقاء بدم ؟

به دلیل ماهیت اپلیکیشن که به صورت آفلاین طراحی شده (دیتابیس برنامه در خود گوشی است) نمیشه که اطلاعات در دو دستگاه متفاوت یکسان باشن. فقط یک راه غیر منطقی وجود داره و اون هم استفاده از قابلیت پشتیبانگیری هست. یعنی مثلا کارتون با لبتاب تموم شد پشتیبان بگیرین و وقتی با کامپیوتر میخواین شروع کنین بازیابی کنین و برعکس

خیر. برنامه ی خریداری شده به ایمیلتون وصل هست.