زیاد شدن روز به روز دایره لغات انگلیسی

زیاد شدن روز به روز دایره لغات انگلیسی
0.0 0

خوشبختانه با زبانشناس سطح دایره لغات روز به روز گسترده میشه هرکی بخواد زبانشناس رو کار کنه تو عرض یه سال بنظرم به سطح قابل قبولی از دایره لغات خواهد رسید.ولی یه مسئله هست که فکرمو درگیر کرده.افزایش این همه دایره لغات که روز به روز بیشتر میشه برای کسی مثل من که با این حجم از دایره لغات(نسبت به تعداد روزهایی که شروع به آموختن زبان انگلیسی از طریق زبانشناس کرده ام)مواجه شده وتوانایی در بکار بردن لغات واستفاده از اونها بدلیل نداشتن اطلاعات گرامری زبان وجمله بندی در زبان رو نداره,چه سودی خواهد داشت؟واژه ها باید استفاده بشن هم در رایتینگ و هم مکالمه.ولی وقتی زبان آموز ناتوان در ساختن جمله برخلاف داشتن دایره لغات مناسب,میباشد باید چه راهکاری را در پیش بگیره؟البته به لطف خواندن وگوش دادن داستهانست که آدم میتونه بخوبی لغت یاد بگیره وهمچنین لیسینگ رو تقویت کنه ولی باید از یه جایی شروع کنه برای بکار بردن اصولی زبان انگلیسی

سلام
گرچه خودتون استادین اما
پیشنهاد میکنم این مقاله رو حتما بخونید

مرسی ازشما
ولی این مقاله رو خونده ام.منظور من صد درصد این موضوع نبود منظور من اشاره به گرامر زبان انگلیسی بود.

یکی از راه‌هایی که شما میتونین خودتون رو برای مکالمه به چالش بکشین شرکت در همین چالش های مکالمه هست.

چجوری این همه لغاتو‌به حافظه بسپارم هرکار میکنم‌انگار نمیتونم حفظ‌کنم

سعی کنید با گوش دادن زیاد داستانها لغاتو یاد بگیرید

سلام. اینکه هدف افزودن دایره لغات بشه کار درستی نیست باید بتوان بر اساس لغات یاد گرفته حتی شده در حد یک جمله هر روز از لغات استفاده بشه. در غیر این صورت این کار میشه حفظ دیکشنری لغات و بهره گیری در هنگام ترجمه. البته این نظر شخصی من هست.

سعی بر اینه که بشه از لغات استفاده کرد.ولی اینکه ازچه راهی وارد شد گفته نشده.بنظرم در کناراین باید تاحدی گرامر خوند تا استفاده درست را ازانگلیسی برد