چالش Lets talk «درس 9 قدرت- کایزن»

سلام عزیزان
این دومین بار در این چالش شرکت میکنم.
امروز میخوام درباره درس 9 بسته قدرت حرف بزنم.
امیدوارم مفید باشه
عکس کتابی که ای جی در این درس ازش استفاده میکنه پیوست میشه
IMG_20170812_183523

و اما یه توضیح کوتاهی هم راجب دفتر زیر تو ویس جداگانه گفتم براتون . دوست داشتین اینم گوش بدین البته به فارسیه😊

18 پسندیده

عالیه از همه لحاظ، بهت صمیمانه تبریک میگم :clap: خداقوت
آره منم تو این جلسات انگیزشی که میرفتم (البته برای اعتیاد نبودند :joy:، برای بیمه عمر بودن)
می گفتن که هدف های بلندتون رو به چند قسمت کوچک تقسیم کنید (چند هدف کوتاه مدت) تا هدف های بلند مدتتون راحت تر دست یافتنی بشن، خیلی نکته ظریفیه و فکر کنم اگه هممون اینجوری سیستم زندگیمون رو برنامه ریزی کنیم بدون شک به هدف های اصلیمونم میرسیم و تسلیم نمیشیم
خیلی کتاب خوبیه، امیدوارم بزودی تو برنامه زبانشناس قرار بگیره :blush:

2 پسندیده

سپاس از شما اقا فرزاد
لطف بیکران دارین :blush::hibiscus:

اره امیدوارم :v:

2 پسندیده

تو یه حرکت ترمیناتور وار این کتابم با فایل صوتیش پیدا کردم
Kaizen Way.rar

3 پسندیده

وای چه جمله ای بگم بهتون که لیاقتتونو داشته باشه :joy: دمتون گرم واقعا اتفاقا خیلی دوست داشتم این کتاب رو ممنون که پیدا کردینش واسمون :hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

2 پسندیده

خخخ خواهش میکنم :raised_hand:

1 پسندیده

من عاشق وویس هایتم :heart_eyes::heart_eyes:
عاااالی بود عاااالی :clap::clap::clap:
ایشالا همیشه مسیرت صعودی و رو ب بالا باشه :rose::ok_hand::heart_eyes:

دفتری که معرفی کردی هم خیلی باحاله :blush:
من که خیلی خوشم اومد

3 پسندیده

ینی من یکی ک فقط منتظرم شما ویس بزاری بیام گوش بدم :sweat_smile::sweat_smile::heart_eyes::heart_eyes: خیییلی خوب بود انشاءالله روز به روز پیشرفتتو ببینم
اره منم این دفترو دارم دیگه اخراشه اما من همون کارای روزانمو داخلش مینوشتم چیز زیادی ازش نمونده تا الان به فکرم نرسیده بود ک برای زبان ازش استفاده کنم مرسی بابت توضیحت البته من اون مدل پلنر دیگه شو هم دارم اما نمیدونستم چی توش بنویسم ک هم مفید باشه هم خسته کننده نباشه الان تصمیم گرفتم زبان توش بنویسم :sweat_smile::sweat_smile:

2 پسندیده

به به نسیم خانوم با قدرت برگشتید
خیلی خوب و عالی بود.
مخصوصا که این دفعه بیشتر از قبل ضبط کردید.
اینجا تقریبا همه صداتون رو دوست دارن پس بیشتر شرکت کنید :wink:

3 پسندیده

سلام مژده جون بابا شرمنده میکنی مارو. ممنونم لطف مضاعف داری به من :hibiscus::star_struck: ان شا الله با هم مسیر صعودی رو طی میکنیم

نگووووووووووو :joy: ذوق مرگ میشم میفتم رو دستت

والا من فقط همین یه مدلشو گرفتم بیشتر عاشق کاغذای اسکرپ بوک سایتم نگم برات چقدر خرید کردم :see_no_evil: فعلا تا مدتی خودمو تنبیه کردم چیزی نخرم :innocent:

سپاس از شما نظر لطفتونه سعیم بر این است هر دفعه بتونم نسبت به گذشته پیشرفت کنم ان شا الله.:v:

3 پسندیده

از صدات بگم که محشره :heart_eyes:
وویسی هم که گذاشتی خیلی خوب بود.من پیشرفتت رو حس کردم.نمیدونم از رو متن گفتی یا نه ولی ی قسمتایی رو واقعا روون و سریع بیان میکردی که نشون میداد جزئی از ذهنت شدن
براوووووووو :clap::clap:

1 پسندیده

سلام فاطمه جان.:heart_eyes: ممنونم عزیزم لطف داری. راستش نه من فعلا قبلش متن می نویسم بعد ضبط میکنم تا یکم راه بیفتم. امیدوارم به زودی مثل شما پیشرفت کنم و بدون متن ویس بگم. قول میدم :sweat_smile::dizzy::dizzy::dizzy::dizzy:

2 پسندیده

اخ اخ اره دقیقا من اکثر دفتراشو دارم کاغذاشم ک بازم اکثرشو دارم اما همشون نا به کار مونده و اصلا استفاده نکردم نمیدونم باید چیکار کنم راستش خلاقیت ندارم چیزی به ذهنم نمیرسه :sweat_smile::sweat_smile::joy::joy::joy: اگه چیزی به ذهنت رسید به منم بگو ممنونت میشم :sweat_smile::sweat_smile:

1 پسندیده

خدانکنه عزیزم راس میگم باور کن خیلی خوبه صدات دیگه اینجا اینو همه میدونن همه:heart_eyes::heart_eyes::sweat_smile::joy::joy:

2 پسندیده

ایده که زیاده اگه اینستا داری حتما اینستاشونو دنبال کن :blush:معمولا پیجای ادمای رنگی رو معرفی میکنن من سر میزنم بهشون و ایده میگیرم یعنی بیشترم انرژی میگیرم. کانالم که دارن. ولی اگه منظورت کاردستی باشه و چیزای جذاب برو تو پیج @pinoostory در اینستا محشره این پیج محشره :dizzy::dizzy::dizzy:

1 پسندیده

ن اینستا ندارم متاسفانه
حتما به این پیج سر میزنم ممنونم عزیزم :blush::blush:

1 پسندیده

سلام نسیم خانم.عالی هستی.خوش به حالت !
وسوسه شدم بیشتر بخونم تا زودتر به درس نه برسم :smiley:
دفترت هم خیلی خوشگل و به درد بخوره.باید یکی واسه دخترم بخرم تا عادت کنه به برنامه ریزی.ممنون

3 پسندیده

سلام عزیزم لطف دارین شما :rose::rose: @eli_j_p
اره درسهای ای جی هر کدوم جذابیت خاص خودشو دارن
بابت دفتر هم پیشنهاد میکنم به خود سایت اصلی rangirangiسر بزنید تنوع محصول داره حتما واسه دختر گلتون جذاب خواهد بود.
موفق باشین همیشه:clap::clap:

3 پسندیده

این ها ازون دست جمله هاییه که به ما روحیه میده بیشتر تو این تالار فعالیت کنیم

3 پسندیده

عرض سلام
یه خسته نباشید پر قدرت بهتون میگم .
فوق العاده زیبا مبحث رو بیان کردید .
اولین باره که از شما ویس میشنوم . اگه گوینده ی داستانهای زبانشناس بودید مسلما ما نتیجه ی دوچندانی میگرفتیم .
دست مریزاد .

8 پسندیده