چالش let's talk « پناهجویان » + ویدئو

سلام به همه.

برای شنیدن این داستان می تونید به داستان های کوتاه برید و به درس همدردی با پناه جویان گوش بدید. به نظرم موضوع احساسی جالبیه ( با اینکه طرفدار اینجور موضوعات نیستم چون لذت بخش نیست و ناراحتم میکنه) ولی می تونید حداقل یه بار بهش گوش بدید چون حرفای خوبی میزنه.

ولی یه چیز جدید و اون اینه که این دفعه جای صدا، تصویر من هم می بینید :grin:

امیدوارم بد نشده باشه.

https://streamable.com/ita7w

18 پسندیده

آقا تو دیگه پاتو چند قدم از قله فراتر گذاشتی :grinning:
دمت گرم، جای تبریک و تحسین داره واقعا :face_with_hand_over_mouth: :clap:t3:
Face Expression هات هم خیلی خوبه :+1:

5 پسندیده

من خودم فکر نمیکردم اینقد صورتم تغییر کنه. تازه فهمیدم :joy:

دمت گرم داداش لطف داری

2 پسندیده

داداش پیاده شو با هم بریم😜
دمت گرم ویدئو عالی بود :ok_hand::ok_hand::clap:

3 پسندیده

آقا عاااااااااالی بود.فوق العاده اصن
هر چی بگم کمه
شما آینده بچه های زبان شناسید این باعث دلگرمی همه مون میشه:clap::clap:

4 پسندیده

دقیقا همین باعث میشه انگیزه همه بالا بره، از جمله خودم
جمله ی خیلی خوبی گفتین

3 پسندیده

:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
افرین بر شما
دیگه وارد چالشای سختی شدین .
Face Expression
خیلی خوبه. واقعا خیلی باید ادم تمرین کنه تا بتونه حس کلمات رو در صورتشم پیاده کنه.
واقعا تبریک به شما. من خیلی خیالم راحت میشه وقتی موفقیت و پیشرفت شما رو میبینم چون واقعا به قول دوستان شما آینده مسیری هستین که ما در حال قدم زدن توشیم. و امیدوارم به اندازه تلاش شما ما هم بتونیم تلاش کنیم و موفق بشیم.:blush:
تبریییییییییییییییییک
یه چیز جالبم اینه ماشالاه هر داستانی که از زبانشناس میخونید واسه این چالش مثال هایی از دوستان و زندگیتون دارید که بزنید خیلی خوبه✌️

5 پسندیده

اقا فرزاد شما هم در این چالش شرکت کنیدا.
شمام سطحتون بالاست ماشلاه

2 پسندیده

فعلا فقط میتونم با متن چیزی بگم
هر وقت زبونم راه افتاد از همون اول وویس و ویدیو رو با هم میفرستم :relaxed:

3 پسندیده

داداش من جلوئه شما سرم پایینه. خیلی آقایی :grin:

من هنوز دارم یاد میگیرم. ولی اگه عقیده منو نسبت به یادگیری داشته باشید و هیچوقت بیخیال انگلیسی نشید مطمئن باشید جاتون رو آسموناست. مرسی بابت دلگرمی و محبتتون

داداش تو خودت استاد مایی:heart_eyes:

من هم مطمئنم شما و تمامی دوستان با ایده درست و مسیر درست بهترین نتیجه رو میگیرید.

خودمم نمیدونم چرا :joy: ولی اگه چیزی رخ نداده باشه فک کنم مجبورم نظر خودمو بگم فقط. :grinning:

3 پسندیده

اووووه مای گاااااااد اینجا چه خبره…
بقول شاعر این دستا شله ممممممحکمتر😉
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:بسیاااااااار عالی آقا کامبیز عزیز…موفق باشید:dizzy::dizzy::dizzy:

3 پسندیده

مرسی سارا خانوم شما همیشه لطف داشتید و دارید :wink::rose:

3 پسندیده

وای من الان دیدم
فقط میتونم بگم
بابا تو دیگه کی هستی
بابا تو دیگه کی هستی
خیلی عالی حالتتونو تو صورتتون نشون دادین
وای…دیگه نمیدونم چی بگم
خدا قوت

3 پسندیده

من کامبیز هستم :joy:

مرسی خانوم قربانی عزیز لطف دارید

4 پسندیده

Congratulation man for being very brave and having such a good command of language

2 پسندیده

thanks man.
you’re so kind to me. I appreciate your comment. it gives me lots of motivation.
thank you again

2 پسندیده

احسنت آقا کامبیز. کاش یه کم از اعتماد به نفستو منم داشتم… من فعلا از روی متن اونم دست و پا شکسته میتونم حرف بزنم. ولی ایشالا بهتر میشم. بازم از این پستها بزار . :clap:

2 پسندیده

I was showing your video to someone who has recently started learning English and I told her that you have been practicing approximately for one year but your English is very great because of your motivation and dedication for learning.
Bravo!!

2 پسندیده

چشم آقا رضا عزیز. حتما بازم پستای اینجوری میزارم.
اعتماد بنفس به قول ای جی هوگ تمرین دادنیه، شما هم تمرینش بدید :grin: ایشالا به زودی از صدای شما هم می شنوم.

It’s an honor, but I still have a long way to be great. still working on it. one day it will be accomplished but don’t know when.

3 پسندیده

آقا کامبیز من دوباره درخواستم رو مطرح میکنم. لطفا با همین حالت صورتی که دارین به ما توضیح بدین چطور میشه دست تو دماغ تمساح کرد و نجات یافت :joy:

با رسم شکل هم پذیرفته است

7 پسندیده