کدام یک از بخش ها آمریکن و کدام یک بریتیش است؟

کدام یک از بخش ها آمریکن و کدام یک بریتیش است؟
0.0 0

سلام من تازه نرم افزار رو نصب کردم به نظرم جالب اومد.من به زبان علاقه زیادی دارم البته به مکالمه بیشتر ،به همین علت سطح زبانم به صورت خود آموز در یک سطح نسبتا عالی هست ولی تنها مشکلم اینکه که می خوام مکالمه ای مانند بومیان سریع داشته باشم به همین دلیل قبل از آشنا شدن روش پیشنهادی زبان شناس تقریبا یک ماه هست که ناخودآگاه این روش رو انجام میدم چون همه میدونیم که تا در یک محیط بومی قرار نگیریم یادگیری مکالمه به مرور قابل فراموش شدن هست به همین دلیل زمان زیادی از وقتم رو به تماشای فیلم ها میذارم و به نظرم دارم بهتر میشم و به راحتی میتون اشتباهات زیر نویس ها رو پیدا کنم ولی تنها فیلم های امریکن گوش میدم و با مطالعه بحث های دوستان متوجه شدم که تلفظها متفاوت هست ولی طبیعتا من فعلا قادر به تشخیص نیستم که کدام صوت های نرم افزار امریکن و کدوم بریتیش هست و تصمیم دارم که به صوتهایی از نرم افزار گوش بدم که لهجه امریکن هستن، تنها خواهش و راهنمایی که از شما برای شروع کار دارم فقط اینکه که مشخصا بگید که کدوم داستان ها صوت ها ی تلفظ امریکن هستن. واقعا ممنون میشم .

موردی میشه گفت دوره های انگلیسی قدرت، VIP، داستان واقعی، مگا داستان، آمریکن هستن.

در رابطه با هری پاتر و گوسبامپس نمیدونم. کسی میدونه؟ @kambiz_mbi @Farzad_Torment

هری پاتر کاملا بریتیش
و گوسبامپس کاملا امریکنه