انتشار نسخه 6.4.0 زبانشناس

عه :slightly_frowning_face:
من نسخه گوگل پلی رو همیشه دانلود می کنم ولی می خوام منو هام انگلیسی باشه :drooling_face:
برای اینکه نسخه مو به کافه بازار تغییر بدم باید چیکار بکنم؟

2 پسندیده

درستش کردم. آپدیت دوره ها رو یه بار دیگه بزنین

این هم الان بایستی برطرف بشه. با آپدیت دوره

مریم خانوم @maryam شما هم درس تکرار مشکل داشتین؟ یه بار فایل درسو دیلیت کنین دوباره دانلود کنین ببینین مشکل حل شد یا خیر.

3 پسندیده

فکر کنم سو تفاهم شده :sweat_smile:
اون صفحه برنامه تو کافه بازاره هیچ ربطی به خود برنامه نداره

2 پسندیده

دوستان میگن چرا صفحه برنامه انگلیسیه.

2 پسندیده

میگم سو تفاهم شده :joy::joy::joy::joy:
حتما bug هست. البته برنامه انگلیسی را هم ساپورت میکنه ولی خوب فعلا از دسترس خارج شده. نمیدونم از خود آقا @mostafa.mohammadrezaee باید پرسید

2 پسندیده

@golmirzaei پیشنهاداتی که تا الان شده برای انجام:

۱-

۲-

۳-

۴-

5 پسندیده

مثل این که چشش زدین. :sweat_smile: @mohadeseh34
دیگه انگلیسی نیست‌. :rage:

ما تقاضای انگلیسی شدن منوها را داریم. جنابان ناصری و گلمیرزایی عزیز، لطفا این آپشن رو به لیست درخواست ها اضافه کنید. خیرش رو ببینید.
@golmirzaei
@hnaseri

5 پسندیده

بله الان امتحان میکنم :blush:

1 پسندیده

درست شد ممنونننن :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::ok_hand::clap::clap::clap::pray:
@hnaseri

1 پسندیده

سلام خسته نباشید میگم خدمت آقای ناصری و گلمیرزایی @hnaseri و @golmirzaei . علاوه بر پیشنهادات دوستان اگه ممکنه این آپشن ها رو هم برای آپدیت در نظر داشته باشید. نمیدونم این ها عملی هستند یا نه. ولی اگه اجرا بشن خیلی عالی میشه. ممنون.
:blush::kissing_heart:

• امکان حالت شب برای مطالعه در شب
  • دانلود یکجای دوره ها
  • انتقال یکجای دوره ها به کارت حافظه یا حافظه داخلی
  • امکان مشاهده جمع ساعات مطالعه شده از ابتدا تا حالا و همچنین مشاهده به تفکیک ماه یا هر دوره زمانی دلخواه
  • امکان مشاهده همه زنجیره های قبلی
  • امکان مشاهده لغات داخل لایتنر
  • امکان اضافه کردن هر لغت دلخواه به لایتنر
  • امکان پلی شدن داستان ها به صورت پشت سر هم
9 پسندیده

با اینا موافقم :+1:

4 پسندیده

امشب یک ساعت بیشتر زبان بخونید, با تغییر ساعت به عقب.

موافقم.

1 پسندیده

نسخه جدید،عالیه.
چقدر خوبه دیکشنری کمبریج هم اضافه شد .ممنونم
خسته نباشید .

5 پسندیده

تو نسخه جدید 6.4.1 این مورد درست شد لطفا تست کنید.

1 پسندیده

اصلاح شده.
سپاس :clap:

4 پسندیده

پیشنهادی برای جا به جا شدن در متن ها:
در حال حاضر برای جا به جایی در متن دو راه داریم
۱. متن را از اول گوش کنیم تا به جمله ی مورد نظر برسیم. طبیعتا این روش منطقی نیست.
۲. با بخش صوتی، به نزدیک ترین جمله ی پیش از بخش مورد نظر برویم.
بسیار بهتر می شود اگر با کلیک مستقیم روی هر جمله، به آن جمله منتقل شویم. یعنی هم جمله بولد شود و هم آن جمله خوانده شود. برای این کار می توان نگهداشتن انگشت روی جمله را تعریف کرد، چون در حال حاضر کلیک کردن ساده روی کلمات کارکرد متفاوتی دارد.
@golmirzaei
@hnaseri
:diamonds: اصلاحیه:
ظاهرا این قابلیت به شکل دیگه ای وجود داره.
چهار پیام بعدی رو بخونید.

5 پسندیده

اتفاقا اینکه با یک تپ روی نوشته اتفاقی میوفته اصلا جالب نیست چون دستت یا سیم هندزفری مون (که مث مال شما بلوتوث نیست) بخوره روی صفحه لایتنر میاد بالا یا حالا جمله عوض میشه. اینکه فاصله خطوط هم باعث میشن کلمات اشتباه انتخاب کنیم بماند. این بولد شدن متن هم خیلی مشخص نمیکنه کجاییم دقیقا.
پیشنهاد اینکه همراه با بولد شدن متن یه هایلایت مثلا صورتی هم زیرش باشه.
اگر امکانی مثل دابل کلیک روی تاچ وجود داره ازش برای جعبه لایتنر و همونطور که شما گفتید از مکث روی یک کلمه جمله ش انتخاب بشه

2 پسندیده

برای فاصله خطوط داخل تنظیمات میتونید فاصله رو افزایش بدید تا مشکلی براتون ایجاد نشه
اما برای بقیه موارد اساتید توضیح میدن خدمتتون

2 پسندیده

میتونید در حال پخش با اسکرول خودکار از اسلایدر استفاده کنید. نزدیک که شدید اگر روی جمله دقیق هم نرفت با دکمه‌های عقب جلو دقیق برید روی جمله.

1 پسندیده

خیلی عالی.
پس زبانشناس قابلیتی که مد نظر من بود رو داره.
من تا حالا دقت نکرده بودم که وقتی دایره ی فایل را صوتی جا به جا می کنیم، اگر اسکرول روشن باشه، متن هم گام به گام جا به جا میشه.