انتشار نسخه 6.4.0 زبانشناس

کلا سایت هم سرعتش کم شده, به سختی پیام میتونم بفرستم, عجب روزی شده امروز, اپ دیت غوغایی کرده ها, همه رو پرپر کرده

2 پسندیده

صوتها خیر ولی متن داستان ها بایستی آپدیت بشه.

2 پسندیده

ظاهرا مشکلات دیتاسنتریه که سرورمون رو بردیم گذاشتیم اونجا. از قبلی بدتره ظاهرا. در حال تصمیم گیری برای جابه جایی به جای بهتری هستیم. از اینکه این اختلالات هم بوجود میاد عذرخواهی میکنم.

4 پسندیده

فدا سرت
بخاطر من یکی لازم نیست عجله کنی
سر فرصت درستش کن

1 پسندیده

نه چیزی اجبار نمیشه. ولی خوب تا زمانی که دوره‌ها و متن درس‌ها را به‌روز نکنید به‌روزرسانی کامل نمیشه
شاید در مجموع بین 5 تا 50 مگابایت حجم نیاز داشته باشید

چشم اتفاقا قبل آپدیت میخواستم نگاه بهش بکنم بیخیال شدم

این خیلی عجیبه. مثل این میمونه که فایل قبلی یه جایی cache شده باشه و فایل جدید دانلود نشه.

2 پسندیده

17 نوشته با یک موضوع موجود ترکیب شدند: چت

سلام، من درخواستی بابت اصلاحات و نسخه بعدیتون داشتم. میشه مثل فایل های pdf قابلیت نکته برداری با sticky note اضافه بشه. در این صورت دیگه نکته های هر درس رو میتونیم همونجا بنویسیم.با سپاس از شما

1 پسندیده

تو همون بخش من پیغام زدم اما بااینکه شما پاسخگو بودین اما مشکل حل نشد, یکی تو غرش روفوس هنوز مشکل هست, دقیقا 3 دقیقه و 10 ثانیه میپره بیرون, در قسمت انگلیسی قدرت هم داستان کوتاه اسکرول متن با خود خوندن متن فاصله داره, جدا از همه اینها کلا خیلی برای مطن پیش میاد که وسط متن هر داستانی یکهو استاپ میشه, هنگ میکنه نمیخونه, و من دوباره برنامه رو باز میکنم.
میدونم خیلی تلاش میکنید ولی خب این ایرادها بعلاوه سرعت پایین سایت غوز بالا غوز شده, ادم دلسرد میشه بیاد سایت. و به نظرم اینا مهم هستن.
ممنون از زحماتتون

1 پسندیده

ممنون :)))))):pray::pray::pray::pray::pray:

2 پسندیده

سلام بچه هها کافه بازار اومده اپدیتش ؟؟

2 پسندیده

سلام واقعا خسته نباشید، دمتون گرم روز به روز بهتر میشه، حل مشکل دیکشنری و تلفظ واقعا عالی بود، فقط یکم هماهنگی متن و صدا به هم ریخته، لطفا اصلاحش کنید.

2 پسندیده

نه هنوز نیومده
≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡

1 پسندیده

کوچک زیباست
انگلیسی قدرت

1 پسندیده

اومده. نصب کنین. فقط بکاپ قبلش یادتون نره

2 پسندیده

پیشنهاد:
اگر صلاح میدونید و کار سختی نیست، شاید بهتر باشه که علامت دیکشنری های مختلف یکسان نباشه. هر کدوم، آیکن مخصوص به خودشون رو داشته باشن.
قطعا اینا موارد جزییه که کارکرد رو‌ خیلی بالا پایین نمی کنه، اما تغییرش بهتر به نظر میاد.
سپاس از تغییرات اصولی و مثبت ایجاد شده

8 پسندیده

بله اومده

چرا اومده. من از طریق بازار انجام دادم.

2 پسندیده

عه واقعا:flushed::thinking::thinking::thinking::thinking::thinking::thinking:

3 پسندیده

سلام آقای ناصری.خسته نباشید.
واقعا منتظر این آپدیت بودم.
من هنوز آپدیت نکردم. میخوام آپدیت کنم ولی با این مشکلاتی که بچه‌ها میگن کمی مردد شدم.چون برنامه الان بدون هیج مشکلی و هنگی خوب و عالی کار میکنه.
منظورم این هست که ممکنه آپدیت جدیدتر توی این روزا بیاد که این مشکلات احتمالی نباشه؟

2 پسندیده

بله اگه میخواین اطمینان کامل داشته باشین چند روز دیرتر آپدیت کنین که دونه دونه مشکلات جزئیشو حل کنیم.

3 پسندیده

خیلی ممنون ازتون. چشم همینکار رو میکنم. منتظر اطلاع رسانی جدیدتون هستم.
بازم ممنون از همه چی

2 پسندیده