انتشار نسخه 6.4.0 زبانشناس

پیشنهادی برای جا به جا شدن در متن ها:
در حال حاضر برای جا به جایی در متن دو راه داریم
۱. متن را از اول گوش کنیم تا به جمله ی مورد نظر برسیم. طبیعتا این روش منطقی نیست.
۲. با بخش صوتی، به نزدیک ترین جمله ی پیش از بخش مورد نظر برویم.
بسیار بهتر می شود اگر با کلیک مستقیم روی هر جمله، به آن جمله منتقل شویم. یعنی هم جمله بولد شود و هم آن جمله خوانده شود. برای این کار می توان نگهداشتن انگشت روی جمله را تعریف کرد، چون در حال حاضر کلیک کردن ساده روی کلمات کارکرد متفاوتی دارد.
@golmirzaei
@hnaseri
:diamonds: اصلاحیه:
ظاهرا این قابلیت به شکل دیگه ای وجود داره.
چهار پیام بعدی رو بخونید.

5 پسندیده

اتفاقا اینکه با یک تپ روی نوشته اتفاقی میوفته اصلا جالب نیست چون دستت یا سیم هندزفری مون (که مث مال شما بلوتوث نیست) بخوره روی صفحه لایتنر میاد بالا یا حالا جمله عوض میشه. اینکه فاصله خطوط هم باعث میشن کلمات اشتباه انتخاب کنیم بماند. این بولد شدن متن هم خیلی مشخص نمیکنه کجاییم دقیقا.
پیشنهاد اینکه همراه با بولد شدن متن یه هایلایت مثلا صورتی هم زیرش باشه.
اگر امکانی مثل دابل کلیک روی تاچ وجود داره ازش برای جعبه لایتنر و همونطور که شما گفتید از مکث روی یک کلمه جمله ش انتخاب بشه

2 پسندیده

برای فاصله خطوط داخل تنظیمات میتونید فاصله رو افزایش بدید تا مشکلی براتون ایجاد نشه
اما برای بقیه موارد اساتید توضیح میدن خدمتتون

2 پسندیده

میتونید در حال پخش با اسکرول خودکار از اسلایدر استفاده کنید. نزدیک که شدید اگر روی جمله دقیق هم نرفت با دکمه‌های عقب جلو دقیق برید روی جمله.

1 پسندیده

خیلی عالی.
پس زبانشناس قابلیتی که مد نظر من بود رو داره.
من تا حالا دقت نکرده بودم که وقتی دایره ی فایل را صوتی جا به جا می کنیم، اگر اسکرول روشن باشه، متن هم گام به گام جا به جا میشه.

خسته نباشین،هر درس رو باید تکی تکی آپدیت کنم،حتی درسای گذشته،چجور آپدیت کنم که لازم نباشه برم روی هر درسی و تکی آپدیتشون کنم که کمتر زمان ببره؟

1 پسندیده

متاسفانه باید دونه دونه این کار رو انجام بدید.
با توجه به اینکه امکان ناموفق بودن به‌روز شدن درس وجود داشت ما تصمیم گرفتیم که دروس رو با ‌به‌روزرسانی برنامه به‌روز نکنیم. در واقع اگه به‌روز شدن درس ناموفق می‌بود کاربر در حالت آفلاین قابلیت باز کردن درس رو از دست می‌داد و برای همین ما از این کار صرف نظر کردیم.
متاسفانه چیزی هم در برنامه پیاده‌سازی نشده که بعد از به‌روزکردن برنامه با درخواست کاربر همه درس‌ها را به‌روز کنه.

2 پسندیده

سلام. با تشكر از زحمات مجموعه زبان شناس

در قسمت لایتنر، هنوز هم صدا ومتن هماهنگ نیستند
بعضی مواقع شاید نیاز باشه به جای لغت اصلاح وارد لایتنر بشه. مثلا به جای come بخواهيم come out را وارد کنیم.
وقتی یک فعل رو به عنوان لغتی که می دانیم مشخص می شود مشتقات آن فعل را شامل نمی شود. یعنی ing و ed هنوز هم شناخته شده نیست

با تشکر

2 پسندیده

سلام @golmirzaei چاکرم

بعضی وقتا دیکشنری ای که قرار بود اتومات باز بشه ، اتومات باز نمیشه و باید دستی رو علامت D کلیک کنم

مثلا از هر 5 بار یک بار اینطوری میشه

1 پسندیده

ببخشید چرا بعضی از کلمه ها با اینکه اسم مکان یا شخص نیستن بازم‌نمیشه هایلایتشون کرد؟؟؟

1 پسندیده

مثال بزنین تا بتونیم بررسی کنیم.

1 پسندیده

متاسفانه این مشکل هنوز راه حلی براش وجود نداره. شاید در آینده از کاربران بخواهیم که زمانبندی صوت و متن را دستی بهبود بدهند

این رو زیاد بحث کردیم.

اینو نفهمیدم

برای لغاتی که به لایتنر اضافه کردید و زمان مطالعشون هست، دیکشنری نشون داده نمیشه. یکم دقت بکنید غیر از این حالت هست بگید بررسی کنم.

2 پسندیده

یا خداوند متعال. یعنی اگه عضو ویژه باشیم بعدا ها یه کاری میکنین که دیگه لازم به پرداخت مجدد نباشه. عجب چیزی!!!
میخواااام عضو ویژه بشم :sunglasses:

2 پسندیده

سلام اضافه شدن دیکشنری افلاین کمبریج به برنامه زبانشناس عالی بود.
با زبانشناس قطعا وبدون شک میشه انگلیسی رو یاد گرفت.این تجربه من است.

1 پسندیده

ضمن تشکر از شما بابت بروزرسانی های مکرر و موثرتان. دیکشنری کمبریج واقعا دارای معانی دقیق مختصر و طبقه بندی مفهومی بسیار با ارزشی است و نمونه این دیکشنری را من هر چه قدر کشتم نتوانستم در اندروید پیدا کنم. با توجه به اینکه زمان لود برنامه بالا هست. اگر امکان داشته باشد یا در یک قالب جدا مثل ویدجت یا هر ترفندی که خودتان بهتر می دانید زمان دسترسی را به این دیکشنری فوق العاده بالا ببرید و در محیط دیکشنری کمبریج امکان کلیک برای نمایش معنی خود لغاتی که در توضیح لغتی آمده اضافه بفرمایید.

3 پسندیده

علی @golmirzaei این ایده ی جالبیه اگه امکانپذیر باشه.

2 پسندیده

@golmirzaei
@hnaseri
اسکرول کردن متن، در حالی که پیمایش اتوماتیک خاموشه(دکمه ی پایین سمت راست منظورمه)، برای من، پیمایش با اشکال و پرش به اول متن، انجام میشه.
تنها راه اینه که دکمه ی پیمایش اتوماتیک روشن باشه و با کشوی فایل صوتی (خط پایین صفحه منظورمه)، متن رو اسکرول کنم و بالا پایین بشوم.
مشکل چیه؟
لطفا راهنمایی کنید.

1 پسندیده

اگه افراد دیگه هم این مورد رو مشاهده میکنن لطفا گزارش بدین.

1 پسندیده

احتمالا به دلیل این است که تعداد زیادی دوره اضافه کرده‌اید.

منظورتون استفاده از این دیکشنری برای منابعی خارج زبانشناس هست؟ فکر میکنم بهتر باشه از خود نرم‌افزار دیشکنری استفاده کنید. کمبریج یک نسخه اندروید پولی هم داره ولی من امتحان نکردم.

حداقل اثرش اینه که 3 4 برابر میشه سایز دیکشنری یا زمان باز شدنش 3 4 برابر میشه

در حالت pause هم این مشکل رو دارید؟

1 پسندیده

براي من هم بعضي مواقع اتفاق ميوفته

1 پسندیده