انتشار نسخه 6.4.2 زبانشناس

خوب تو این آپدیت این تغییر رو دادم

1 پسندیده

به نظرتون اگر بستن کشویی رو با کشیدن دست به چپ روی دیکشنری غیر فعال کنیم مشکلی پیش میاد؟ یعنی برای بستن کشویی یا باید یه جای دیگه به غیر از دیکشنری دست رو کشید و یا باید روی قست تیره بغل کشویی زد.
اینطوری اون مشکل بسته شدن در زمان اسکرول عمودی هم حل میشه (در صورتی که یکم دست چپ بره کشویی بسته میشه)
نظرتون چیه؟

5 پسندیده

من که میگم پاپ آپ بهتر از کشوییه
یعنی ظاهر کار همین باشه
اما به جای اینکه با هل دادن به سمت چپ بشه نوار دیکشنری رو بست
با لمس کردن فضای خالی قسمت دیکشنری بسته بشه

6 پسندیده

ای جی فک کنم از همون سال تا الان کتش رو عوض نکرده. هنوز همون کت بیست تومنی که تو رشت لب آب با دو تا جوراب اشانتیون میدنو میپوشه.

6 پسندیده

عه جو وایز این سمت چپیه اس؟ :thinking: پس چرا صدا به تصویر نمیخوره :joy: تصویر بهتر از صداس :joy::joy:

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy: عجب دست و دلبازن پس :joy::joy::joy:

5 پسندیده

:joy: :joy: :joy:
صداش به این خوبی
مخصوصا And گفتنش :heart_eyes:

3 پسندیده

جناب @golmirzaei
اگر امکانش باشه که در لایتنر به کلمات قبل برگردیم عالی میشه.
در اپ انکی این امکان وجود داره.
توضیح بیشتر:
من ۲۰ کلمه رو خوندم، یک دفعه حس می کنم که باید برگردم و کلمه ی پانزدهم رو دوباره بخونم یا ببینم یا تغییری بدم. قاعدتا باید بشه که با پنج بار فشردن یک دکمه ی برگشت، به کلمه ی ۱۵ ام رسید و دوباره کار را از کلمه ی ۱۶ ام ادامه داد و پیش رفت.

4 پسندیده

فکر کنم بیشتر معنیش میشه دکمه undo تا برگشت. چون وقتی شما روی میدانم و نمیدانم میزنید وضعیت لغت عوض میشه و با اون دکمه باید به وضعیت قبلیش برگرده تا مجدد بشه مطالعه اش کرد

2 پسندیده

بله حق با شماست. :ok_hand:
پس همون undo رو لطفا اضافه کنید.

1 پسندیده

@golmirzaei
:maple_leaf: یک نکته ی دیگه این که دکمه ی مداد یا همون ویرایش در لایتنر زبانشناس دور از دسترسه و ناچاریم دو دستی با گوشی کار کنیم.
محل قرارگرفتن این دکمه در انکی بهتره.
از طرفی دکمه ی بعدی و نیز undo هم نیازی نیست دم دست باشند. پس فکر می کنم اگر به جای دکمه ی بعدی، دکمه ی مداد ( ویرایش - show answer) قرار بگیره، خیلی بهتره.

اگر چه بهتره گزینه های تاچ صفحه برای دیدن جواب فعال بشه. کلا اگر یک نگاهی به gusture اپ انکی کنید، خیلی خوبه. قدرت انتخاب های خوبی میده.

تصویر کامل رو نگاهی بیاندازید :point_down:

4 پسندیده

سلام، ممنون از زحمات شما. خیلی خوب شده. فقط فونت دیکشنری ها نسبت به قبل خیلی ریز شده. اگه میشد اندازه فونت مثل قبل باشه یا بشه کاربر اندازه فونت رو تنظیم کنه خیلی خوب میشد.
چون من معمولا پشت فرمون میخونم، برام سخت شده :sweat_smile:

5 پسندیده

محض رضای خدا و سلامتی خودشون لطفا اکانت ایشون رو باطل کنید و گر نه خودم هکش می کنم. :sweat_smile:

7 پسندیده

:scream: :scream: :scream:
:smile: :

4 پسندیده

ای داد بیداد باداد مداد :scream:

4 پسندیده

توی نسخه 6.4.2 یکم درشت شدن. شما از اون نسخه استفاده میکنید؟
بزرگ کردنش یک مقدار مناسب نیست چون در مقابلش باعث میشه اطلاعات کمتری معلوم باشه (مخصوصا روی گوشی‌های با صفحه کوچکتر). شاید بهتر باشه با تنظیمات سایز فونت درس این قسمت هم تغییر کنه :thinking:. شما متن درس رو هم بزرگ کردید؟

4 پسندیده

دوست انگلیسی من یک در میون بر می گرده.

5 پسندیده

سلام اقا یسوال
الان منی که اپدیت نکردم دقیقا از چه موهبتی محرومم؟:upside_down_face:
راستش زیاد این پست رو پیگیری نکردم ببینم دقیقا چه تغییراتی اعمال شده :no_mouth:

3 پسندیده

اگر بدون آپدیت خوشحالی، از هیچ محروم نیستی.
اما اگر کمبودی حس می کنی، حتما آپدیت کن چون تغییرات کوچک زیادی در جهت لذت بیشتر کاربران داده شده.

2 پسندیده

همین نسخه 6.4.2 رو دارم.

آره، این فکر خوبیه.

اندازه فونت درسهام 1.5 شده. فک کنم یه کم درشتش کردم.

3 پسندیده

من امروز میخواستم اندازه قلمم رو از یک یکم بزرگتر کنم دیدم اوه اوه تو 1.5 خیییلی درشت شده, فاصله خطوط هم خیلی یکهو زیاد میشه,
واسه این بیخیال شدم و تغییر ندادم. :expressionless:

2 پسندیده