درس چهارم انگلیسی انگلیسی قدرت beliefs

من هر برنامه ای که پیشنهاد دادین رو امتحان کردم ولی نشد این اخرین پیشنهاد که گفتین گوگل درایو شاید راحت باشه رو هم همین الان امتحان میکنم .https://talk.res.zabanshenas.ir/original/3X/a/0/a0570380b771273088a062943b051dfacac25319.mp3

7 پسندیده

اقا مهران عزیز
چه خوب که شرکت کردن👏 ولی وویسی نیست.دوباره اپلود کنین

1 پسندیده

سلام اقا هر کاری میکنم نمیشه ضایع شدم:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

2 پسندیده

فایل صوتی رو نمیخونه

2 پسندیده

نه عزیز لطفا تو پیکو فایل یا مدیافایر چیزی اپلود کنین
منتظر وویستون هستیم

1 پسندیده

از این لینک برای تبدیل استفاده کنید

2 پسندیده

مهران جان، چیزی به اسم ضایع شدن نداریم. اسمش رو بذار تجربه کسب کردن. این اتفاق اولین بار نیست که میفته و شما هم اولین نفر نیستید. منتظر شنیدن وویستون هستم.
موفق باشید دوست من.

2 پسندیده

فک کنم تو گوگل درایو اپلود کنن راحت باشه

1 پسندیده

سلام من لینک ویس رو تونسم بذارم نتونستم کاری بکنم که بدون دانلود بشه پلی کرد و گوش داد.

2 پسندیده

عالی بود👏
میشد حس کرد که هیچ استرسی ندارین.
ولی خدایش صداتون یکم شبیه ،صدای ترامپ بود(منظورم این نیست که بد بود،“نه” عالی بود )
برای بار اول عالی بودین.راستی میشه بفرمائید چند روزه شروع کردین؟

1 پسندیده

سلام ممنون از این که گوش کردید . یه جوری شدم وقتی گفتید صدات شبیه ترامپ هست:)))) :laughing::laughing::laughing: من راستش ۲ هفته میشه که درس های انگلیسی قدرت رو گوش میکنم ولی قبل دو هفته پیش جهت اشنایی با سایت زبانشناس و روند کار اون سرس میزدم. بازم ممنون که لینکی که گذاشتم رو دانلود کردید خلاصه ببخشید اگه وارد نبود که درست ویسم رو آپلود کنم .

2 پسندیده

نه خواهش میکنم اختیار دارین.
خوب شمام اولین بارتون وویس میزاشتین و به قول دوستمون این رو بزارین به پای تجربه.تو این دوهفته پیشرفت چشمگیری داشتین :clap::clap:ولی مراقب باشین که سرد نشین از زبان انگلیسی و همین جور بدون فهمیدن گرامر پیش برین بعد که انگلیسیتون خوب شما دنبال گرامر برین.سعی نکنین سراغ گرامر برین.
موفق باشی دوست من⚘⚘

1 پسندیده

سلام، ارائه عالی و شروع فوق العاده عالی داشتید. مسلط به درس و مفاهیم بودید. :clap: موفق باشید

2 پسندیده

ماشالا
بسیار عالی بود :v::v::v::rose::rose:

خیلی لذت بردم :clap::clap::clap::clap::clap:

2 پسندیده

عااالی بود, چقدر طولانی حرف زدید, آفرین به این پشتکار و تکرارتون, موفق باشید.

2 پسندیده

ممنون از شما .ممنون از این که گوش دادید.

2 پسندیده