🎂🎂تولدت مبارک Sam79 🎂🎂

سلام خدمت دوستان عزیز.

امروز تولد ثمین خانوم @sam79 عزیز هستش.

مادری کوشا و یکی از کاربرای خوب زبانشناس.

اینم کیک تولد ایشون

بهترین هارو براتون آرزو دارم و امیدوارم همیشه موفق باشید. :rose::rose::rose::rose:

دوستان سوالی دارید بپرسید :grin:

20 پسندیده

سلام دوست عزیزم تولدت مبارک بانو.
تنتون سالم و زندگیتون سرشار از شادی

7 پسندیده

سلام به ثمین خانوم عزیزم @sam79
تبریک میگم سالروز میلادتو
امیدوارم لحظه های زندگیت قرین رحمت و آرامش باشه
و سایه مهر و عطوفت بر سر خانوادت باشه.
قطعا با مادرانی چون شما قطعا شاهد فرزندانی صالح خواهیم بود.:rose::rose::rose::rose::rose::rose:
عاقبت بخیر شین الهی.
راستی دعای مادر خیلی گیراس
پس
التماس دعاااآها :kissing::kissing::kissing::kissing:
سوال فعلا ندارم تا ببینم مژده جان چی تدارک دیده :joy::joy:

9 پسندیده

@sam79

سلااام

این تولدو ب موقع رسیدم :heart_eyes::heart_eyes:

تولدتووووون مباااارک باشه ثمین خانوم

امیدوارم امسال همون سالی باشه که همیشه آرزوشو داشتین :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
:heart::tulip::heart::tulip::heart::tulip:
و ایشالا ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ سال دیگه خودم و بچه های تالار بیاییم همینجا تولدتون رو تبریک بگیم :blush:

تنتون سلااامت
لبتون خندون
هرروزتان نوروز

خواهشمند است به عدد شمع کیک نگاه نفرمایید :blush:
باتچکر

IMG_20160330_WA0003

11 پسندیده

نحوه سوالام
بسته به عکس العمل شخص تازه متولد شده داره :blush::sweat_smile:

حالا تو @a.bayani دوتا دفترچه رو بزار دم دست تاببینیم چی میشه :joy::sunglasses:

4 پسندیده

تولدتون مبارک باشه ثمین خانم عزیز
ان شالله سلامت و خوشبخت همیشه کنار خانوادتون باشید :rose::rose::rose:

8 پسندیده

ثمین خانوم نازنین تولدتون مبارک انشالا همیشه دلی اروم و لبی خندون داشته باشین. :tada: :gift_heart: :kissing_heart:

4 پسندیده

واااای چ سورپراز خوبی ممنونم آقا کامبیز عزیز.
چ کیک خوشگلی.واقعا عالی بود :hibiscus:
مرسی مرسی

همچنین برای شما استاد :hibiscus:

خیلی ممنونم خانم نیکنام عزیزم :hibiscus:

خیلی ممنونم نسیم عزیز.انشالله خوشبخت بشی دختر گلم.

:heart_eyes: :wink:[quote=“mojdeh-gh5959, post:4, topic:11488”]
خواهشمند است به عدد شمع کیک نگاه نفرمایید
[/quote]

خیلی ممنونم مژده عزیزم.
زیادم با عدد سن من فرق نمیکنه :joy:

ممنونم هدی خانم عزیز.گلهاتون هم واقعا زیباست :hibiscus:

ممنونم هنگامه عزیزم.بهترین آرزوها رو هم برای شما دارم :heart_eyes:

5 پسندیده

سلام تولدتون مبارک ثمین خانم امیدوارم همیشه شاد باشید و سلامت و به همه آرزوهاتون برسید :blush: :cake: :gift::balloon::confetti_ball::birthday::clap:

5 پسندیده

Hello, happy birthday to you.

9 پسندیده

خواهش میکنم ثمین خانوم @sam79

وظیفه بود :rose::rose:

از تجربه زبانیتون برامون بگید. از کجا شروع شد و هدف و انگیزتون چی بوده و الان با اون موقع چ فرقی داره؟

4 پسندیده

تولدتون مبارک باشه ثمین خانوم‌انشاءالله امسال پر برکت ترین سال باشه براتون و خدا سایه شما رو رو سر کوچولوهاتون نگه داره و امیدوارم روز به روز به موفقیت های بیشتر بهتر در زندگی دست پیدا کنید :heart::heart::tulip::tulip::tulip::tulip::blush::blush::blush:

4 پسندیده

بر منکرش لعنت :wink::heart_eyes:

احساس میکنم زدم کانال ۳
برنامه ماه عسل :expressionless::expressionless::joy:

4 پسندیده

قبلا در مورد تجربه زبانیم تو یه تاپیک اشاره کرده بودم بخاطر همین اینجا کپیش میکنم :relaxed:

من تا دانشگاه که دنبالش نبودم بعد از دانشگاه هم اینقد درسامون فشرده و سنگین بود که واقعا نتونستم دنبالش برم ولی تو خوابگاه ترجمه قبول میکردم صفحه ای ۱۵۰۰.سال ۸۰ به بعد .اونموقع مبلغ خوبی بود برا خودش.خیلی هم سرم شلوغ بود‌کارآموز هم داشتم :sweat_smile::sweat_smile:ولی عملا فقط دایره لعاتم رفت بالا و لیسنینگ و اسپیکینگ ضعیف.سال ۹۰ یه کنگره تو یزد بود رفتم .اونجا یه پک انگلیسی گرفتم به اسم Esl که ۹۰ تومن گرفتم چن تا کتاب و چن تا سی دی.که چون تو اون بازه دو جا مشغول کار بودم فقط تو فاصله خونه تا محل کارم تو ماشین میتونستم گوش بدم که اون هم بعد از چن روز ولش کردم.تا گذشت و فروردین امسال تو یه همایش درمورد زبان اموزی به کودکان زیر ۷ سال شرکت کردم و یه سری سی دی کارتون گرفتم که خودم بیشتر از دخترم مشتاق دیدنشون بودم‌.خیلی اون کارتونها بهم کمک کرد که دوباره به انگلیسی رو بیارم .بعد تقریبا اردیبهشت ماه امسال بود که کار تو شرکت نستله بهم پیشنهاد شد و جالبه که اون کسی که منو معرفی کرده بود فک میکرد من انگلیسیم فوله چون یه نیمچه کتاب مربوط به رشته ام رو ترجمه کرده بودم و این قضیه عدم تسلط بر انگلیسی خیلی برام گرون تموم شد . به سرم زد برم کلاس ولی واقعا دیگه وقت آزاد نداشتم. خلاصه از اون روز دوباره سی دی های esl رو آوردم تو ماشین گوش کردم ولی از پیشرفتم راضی نبودم تا اینکه تو اینترنت ضمن سرچ با زبانشناس آشنا شدم و الان تقریبا ۶ ماهه که دارم باهاش کار میکنم و ازش راضیم .خدا هم ازش راضی باشه :blush::blush::blush:

در مورد فرق الان با اون موقع
خب خیلی ی ی ی ی ی ی فرق کرده .من اون اوایل که تازه شروع کرده بودم یکی از ویدیو های تد به دستم دسید و من کلا ناامید شدم ولی خب الان به لطف زبانشناس و دلگرمیهای شما دوستای خوبم تو تالار از پیشرفت خودم راضی هستم.چون همونطور که میدونید بخاط وجود دو تا بچه کوچیک و شاغل بودن جز استفاده از زمانهای مرده و گاهی هم تایم خواب زمان دیگه ای ندارم.ولی خدا رو شکر تابحال تونستم خودم رو به درس و سطح موردنظرم برسونم.

13 پسندیده

ممنونم فاطمه خانم عزیز.همچنین بهترین اتفاقات رو برای زندگی شما ارزو میکنم :hibiscus:
چقدر خوب شد پروفایلت رو عوض کردی. :heart_eyes:

3 پسندیده

سلام محدثه عزیز و ممنون بابت پیام پر از محبت و انرژیت.بهترین ارزوها رو برات دارم عزیزم :hibiscus:

3 پسندیده

مثل اینکه من دیر رسیدم, ولی رسیییییدم. تولدت مبارک دوست عزیزم, خیلی خوشحالم که باهات آشنا شدم, آدم موفق پیگیر و مشتاق و پر از انرژی
و البته پر از انگیزه,
برات آرزوی سلامتی و موفقیت در تمام زمینه های زندگی دارم.
:heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::muscle::muscle::muscle::raised_hands::raised_hands::kiss::gem::kiss::gem:

4 پسندیده

تولدتون مبارک ثمین خانوم
انشالله یکی از بهترین سالهای زندگیتون رو تجربه کنید
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::hugs::hugs::hugs:

4 پسندیده

:joy::joy::joy::joy:

نه خوشم اومد. آفرین.

خانوم ماه عسل بین لطفا چارتا سوال آماده کن. :grin:

بسیار عالی. خیلی خوشنود کنندست.

یکی از چالش های بزرگی که با موفقیت ازش عبور کردید؟

3 پسندیده

هه … :expressionless::smirk::sunglasses:

سوالام امادس منتها
سبک سوالای من ب سوالای شما نمیخوره :neutral_face::joy:
واس شما علمی هستش واس من عملی
حالا تاشب وقت هس
بپرسید شما

فقط خواستین بگید زیرصدا واستون یراحی پخش کنن :joy::joy:

6 پسندیده