کتاب‌های مشهور در زمینه ادبیات داستانی 📚

سلام لطفا کتاب خداحافظ گاری کوپر رو میگذارید ؟

1 پسندیده

سلام.ضمن تشکرفراوان ازمعرفی کتابهای خیلی خوب ومفیدولینکهای مربوطه،بایداعتراف کنم وقتی میشنوم کسایی توسن شماهااهل کتاب وکتابخوانی هستند،کلی خوشحال وذوق زده میشم.واقعا بهتون تبریک میگم بخاطردرک وفهم بالاواینکه اهل مطالعه به هردوزبان هستید.موفق وپایدار باشید.بازهم یک دنیا سپاس

1 پسندیده

سلام، چشم، حتما، به زودی

سلام دوست عزیز، شما لطف دارید، من هم باعث افتخارمه که با دوست های با فرهنگ و فرهیخته ای هم کلام و هم قطار و هم هدف هستم
امیدوارم هممون روزی با کمک هم به قله های موفقیتی که مدنظرمون هست برسیم :purple_heart:

2 پسندیده

سلام.منهم واقعاازین نظر خوشحالم. هربارکه به تالار سرمیزنم با مطالب جدیدومفیدوکاربردی روبرومیشم.وقتی هم زباشناسوبه دیگران معرفی میکنم اینطوربراشون توضیح میدهم که شمانه تنهاباراهکارهای خیلی خوب وعالیی برای یادگیری مستقیم زبان آشنا میشید،بلکه کلی مطالب آموزنده درباره چگونه یادگرفتن وپیشرفت هرچه بهتروبیشتر میتونیدبخونیدواستفاده کنید.اینجادوستان پرتلاشی هستندکه بیدریغ تجربیات مفیدشونودراختیاربقیه قرار میدهند.شما،آقا کامبیز ومقاله های فوق العاده مفیدشون وسایردوستان…بازهم ضمن آرزوی موفقیت وپیشرفت هرچه بیشتربرای همه ی دوستان اززحمات همیشگیتون بی نهایت ممنونم.

3 پسندیده

سلام به همگی
ما با اجازه مسئول تاپیک اومدیم این طرف تا چالش کتابخوانی را برگزار کنیم.
چون اینجا تاپیک خوبی هستند و امید است تعداد شرکت کنندگان در چالش کتابخوانی افزایش پیدا کنند. با رای گیری ای که در تاپیک خواندن 200 کتاب پیشنهادی
انجام شد کتاب آنا کارنینا به عنوان کتابی که قراره به صورت مشترک بخونیم انتخاب شد.ممنون از دوستان
@kh.zahiry
@khmrh
@asaliiiii
@Ela
@m-m96
@Forooghiiii
@HODA-S
@saba
@fdoosti
@atineh1967
که در نظر سنجی شرکت کردند.

9 پسندیده

ابتدا در مورد کسانی که تازه کار هستند و می خواهند از کتابهای سطح بندی شده استفاده کنند داخل اپ دهکده زبان می توانند کتاب آنا کارنینا را بخونند.
البته از این لینک هم http://www.irlanguage.com/News/m/827/ قابل دانلود هست.
برای دوستان کارکشته تر گزینه اول این هستش که Librivox را از گوگل پلی دانلود کرده خودش دارای متن هم هست ولی مشکلش این هست که دیکشنری انگلیسی به فارسی نداره و چون کتاب اصلی طولانی هست خسته کننده می شه استفاده از دیکشنری انگلیسی به انگلیسی خسته کننده می شه و خوب لغات را به لایتنر هم نمیشه اضافه کرد.
پیشنهاد می شه که از هرمس استفاده کنید البته خود هرمس کتاب را داره ولی به دلیل اینکه من چند بار با کتاب های خود هرمس به مشکل برخوردم یعنی چند تا فصل مثلا اون وسط نیست و نه راه پیش داری و نه پس ابتدا کتاب را دانلود کنید و بعد خودتون کتاب دانلود شده را به هرمس اضافه کنید.
کتاب صوتی را از لینک
https://archive.org/search.php?query=anna%20karenina
و فایل Epub را از آدرس
http://gen.lib.rus.ec/search.php?req=anna+karenina&open=0&res=25&view=simple&phrase=0&column=def
می تونید دانلود کنید.
8 تا بخش هست که هر بخش چندین فصل داره اگر مدت زمان را تا اخر اسفند تمدید کنیم و هفته ای یک کتاب و سه فصل بخونیم تا آخر اسفند می تونیم تموم کنیم. در واقع تقریبا می شه هفته ای 300 صفحه و تقریبا روزی 40 صفحه که 1 تا 1 و نیم ساعت فک کنم زمان ببره.
و خوب دوستانی که کتاب سطح بندی را می خونن هفته ای یک فصل
البته این پیشنهاد بنده هست. اگر زیاد هست می تونیم کمش کنیم.

5 پسندیده

ممنونم
بعد روش آمار دهی چجوریه؟
تا کی زمان داریم واسه خوندش؟
ازونجایی که ۶کپچر بیشتر نیس فکنکنم زیاد بطوله
بعضیا زمان دارن ۱روزه میخوننش
بعضیا نه
چجوریاس برنامه ریزیتون؟؟

2 پسندیده

نسخه اصلیش خیلی طولانیه ۱۹۰۰ صفحه ست
فک کنم باید نسخه اصلیشو بخونیم

2 پسندیده

شما من صوت هایی که ذخیره می کردین گوش می دادم فکر می کنم سطحتون بالاست بهتره کتاب اصلی را بخونید:wink:
البته یه پیشنهاده

8 تا بخش هست که هر بخش چندین فصل داره اگر مدت زمان را تا اخر اسفند تمدید کنیم و هفته ای یک کتاب و سه فصل بخونیم تا آخر اسفند می تونیم تموم کنیم. در واقع تقریبا می شه هفته ای 300 صفحه و تقریبا روزی 40 صفحه که 1 تا 1 و نیم ساعت فک کنم زمان ببره.
و خوب دوستانی که کتاب سطح بندی را می خونن هفته ای یک فصل
البته این پیشنهاد بنده هست. اگر زیاد هست می تونیم کمش کنیم.

3 پسندیده

یا خدااا یا حسین :neutral_face::neutral_face:
دی سال دیگهههه؟؟؟ :astonished::astonished::astonished::hushed::hushed:

من متوسطتم :blush:

هرمسه؟؟

2 پسندیده

اسفند همین امسال یعنی تا پایان سال تموم میشه

دی امسال تقویم ما تموم شده والا :neutral_face:
شما هنو دی دارین؟؟

2 پسندیده

سلام من برای اسفند شرکت میکنم ولی امیدوارم کتاب طولانی مطرح نشه چون خیلی ماه فشرده ای هست.

2 پسندیده

وای منظورم اسفند بود

سلام بهمن و اسفند را ادغام کردیم باهم از همین الان می تونید شروع کنید با بقیه.

آها :joy:
یلحظه هنگ کردم

لینکی ک فرستادین کاملشه درسته؟؟

بله
برای کسانی که سطحشون متوسط هست دو تا پیشنهاد وجود داره یکی باهم دیگه بگردیم ببینیم کتاب سطح بندی شده ی بالاتری نسبت به اون که در دهکده هست وجود دارد من گشتم هنوز پیدا نکردم. حالا باز هم جستجو می کنم دوستان هم جستجو کنند.
یا اینکه کتاب های با لغات آسون تر من معرفی کنم یکیشو انتخاب کنید تا اون رو قرار بدیم:
آلیس در سرزمین عجایب، 1984، قلعه حیوانات زیاد لغات سختی ندارند(کتاب اصلیشون) نه سطح بندی شده

2 پسندیده

سلام دوباره
دوستان اینم کتاب صوتیش تو اپ podbean

5 پسندیده

چه خوب, خداکنه سطحش مناسب باشه

1 پسندیده

238 فایل صوتی بود, من اولیشو گوش کردم, کاش زیرنویس داشت, ضمنا یکم سخت بود برام.
دهکده فکر کنم ساده تر باشه

1 پسندیده