دانلود کتاب ای جی هوگ Effortless English Learn To Speak English Like A Native

سلام به همه
فک می کنم خیلی از شما با ای جی هوگ آشنا هستید، یکی از بهترین (شاید شماره یک) معلم های زبان انگلیسی حال حاضر و خالق سیستم انگلیسی بدون تلاش هستند
کتاب ایشون اگه اشتباه نکنم سال 2010 منتشر شد که حدودا یکسال بعد کتاب صوتی ایشون با صدای خودشون منتشر شد
پیشنهاد می کنم به کسانی که دوست دارن زبان یاد بگیرند و یا در حال یادگیری زبان هستند این کتاب رو مطالعه کنند
در حال حاضر سایتی در ایران این کتاب رو واسه دانلود نزاشته بجز یک سایت که فقط فایل پی دی اف رو رایگان ارائه کرده و کتاب صوتی رو می فروشه
واسه بهتر مطالعه کردن پیشنهاد میکنم هم کتاب صوتی و هم ای بوک رو دانلود کنید که هم مطلب یاد بگیرید و هم انگلیسی.
سطح این کتاب هم بگم نیاز به سطح حداقل متوسط داره، لغت آنچنانی هم توش نیس که گیجتون کنه ولی خب خوندنش واسه سطوح بالاتر راحت تره.
پیشنهاد میکنم قبل از حذف شدن فایل ها دانلود کنید چون سرور مدیافایر بلافاصله بعد شناسایی کتاب حذف می کنه
دانلود کتاب صوتی و کتاب پی دی اف با هم با حجم 555 مگابایت در یک فایل
دانلود کتاب پی دی اف از انجمن حدود یک و نیم مگا بایت:
A.J.Hoge - Learn to speak English like a native.2014.pdf (1.2 MB)
دانلود کتاب صوتی و پی دی اف با هم از فایل گیر بصورت مستقیم در دو فایل ( پارت اول - پارت دوم)
و در آخر بگم که این فایل رو من توسط فایل گیر دوتا یکی کردم و در مدیا فایر واسه موندگاری بیشتر آپلود کردم چون ظرف 13 روز آینده فایل ها از فایلگیر حذف میشن ( پس قبل اینکه حذف شن از فایلگیر استفاده کنید اگه بعد سیزده روز اومدی دانلود کنی و دیدی نیست از مدیا فایر استفاده کن البته اگه شانس بهت رو کنه و پاک نشده باشه)
تمامی فایل ها بجز فایل های تک پارته چک شدند( ولی مشکلی فک نکنم توش باشه فقط چون از فایلگیر دو تا یکی کردم نمیدونم چجوری در اومده)
خلاصه که حالشو ببرید :sunglasses:
و در آخر بگم که این کتاب در حال ترجمه شدن واسه شماست بلافاصله تموم شد در اختیار سایت زبان شناس قرار میگیره و میره رو سایت ( البته اگه مورد قبول قرار بگیره :grin: و اگه قرار گرفت تو سایت ، من تو انجمن یه تاپیک از جزئیاتش میزنم)
تاکید می کنم سریع دانلود کنید تا سرد نشده ( حذف نشده)

23 پسندیده

بسیار عالی. البته تمامی فایل صوتی و متن کتاب در اپلیکیشن زبانشناس هست. اگر هم شما ترجمه رو لطف کنی که در وبسایت قرار بدیم، همه ی فایلها رو روی وبسایت میذارم که مشکل دانلود هم نداشته باشه. مواردی که رو این سایتهای اشتراکی قرار میگیره معمولا از لحاظ ماندگاری قابل اطمینان نیستن.

6 پسندیده

با چه اسمی تو نرم افزار بود ؟
ببخشید ندیدم :grin:

4 پسندیده

کتاب گویا :sunglasses:
قبلنم فکر کنم گفته بودم که اگه ترجمه کردی هم میتونم تو اپ بذارم، قسمت ترجمه؛ هم تو خود وبسایت. :grinning:

4 پسندیده

کامبیز جان یک دنیا ممنون از لطفت و استراک گزاری اطلاعاتت
متاسفانه بنده برام مشکل جدی پیش اومد نتونستم برنامه رو استفاده کنم واسه چند مدت و فک نکنم واسه همین این فایل به این زودی بدرد من یکی بخوره لااقل اما دانلودش کردم و حتما گوش میدم
اینم لینک مستقیم برای دوستانی که نیاز دارن:
دانلود کتاب صوتی و کتاب پی دی اف با هم با حجم 555 مگابایت در یک فایل

4 پسندیده

من فک کردم منظورتون انگلیسی قدرته :joy:
خب پس همه چی حله :grin:[quote=“iamdead, post:5, topic:266, full:true”]
کامبیز جان یک دنیا ممنون از لطفت و استراک گزاری اطلاعاتتمتاسفانه بنده برام مشکل جدی پیش اومد نتونستم برنامه رو استفاده کنم واسه چند مدت و فک نکنم واسه همین این فایل به این زودی بدرد من یکی بخوره لااقل اما دانلودش کردم و حتما گوش میدماینم لینک مستقیم برای دوستانی که نیاز دارن:دانلود کتاب صوتی و کتاب پی دی اف با هم با حجم 555 مگابایت در یک فایل
[/quote]

مرسی داداش

2 پسندیده

سلام. یه سوال داشتم. میشه تمام کتاب های مربوط به دروس Efortless english رو نام ببرید… و ترتیبش رو هم بگید… اول کدوم رو درس دادن و بعد کدوم… ممنون

3 پسندیده

ممنون
من منتظر ترجمه این کتاب هستم ، بی‌صبرانه. سپاس

2 پسندیده

مجموعه های آماتور ای جی که تو خونه ضبط شدن شامل :
Effortless English New Method Learning English
Effortless English Flow English
اسمشون رو نوشتم که تو سایت های ایرانی بتونید پیدا کنید
درباره مجموعه های دیگه که داخل استودیو ضبط شدن:
Effortless English Power English Now
Effortless English Success Business Lessons
Effortless English VIP lessons
که همه برای دانلود هستند به جز VIP که البته تو نرم افزار زبان شناس میتونید 10 تاشو داخل انگلیسی مهارت پیدا کنید
یه مجموعه هم هست که ای جی هوگ همکاری داشته که اسمش Real English Conversation Pack هستش

متاسفانه فعلا ترجمه متوقف شده چون هاردم آسیب دیده و باید یکی دیگه بخرم ولی سال دیگه سعی میکنم تا پایان فروردین تموم کنم
این دفعه قول مردونه میدم که شرمنده نشم :slight_smile:

7 پسندیده

در اپليكيشن جديد ميتونين مستقيم از داخل هر درس مطلب مرتبط با اون درس بذارين. پيشنهاد ميكنم با عنوان ترجمه قرار بدين :slight_smile:

4 پسندیده

سلام و وقت بخیر :sunflower::hibiscus::tulip::cherry_blossom::bouquet::rose::tulip::cherry_blossom::bouquet:حیفم اومد این مطلب بالا نیاد :blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet:عالی و درجه یک :sunflower::hibiscus::rose::tulip::cherry_blossom::bouquet::bouquet::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::blossom::sunflower::hibiscus:

1 پسندیده

باسپاس از زحمات مدیر و عوامل این اپ ، آقای ناصری گرامی و کامبیز نازنین .شاداب باشید و سپاس. :hibiscus::rosette::clap: