آنالیز کامل و دانلود دوره‌های انگلیسی Effortless English + راهنمای استفاده

ممنون آقا کامبیز
مثل همیشه عالی بود :ok_hand:
خصوصا برای زبان آموزایی که جدید اضاف میشن راهنمای فوق العاده ایه
سپاس فراوان :rose:

18 پسندیده

نه :grin: مگه اینکه بتونید روزی 5 6 ساعت انگلیسی بخونید.
تمرکز اصلیتون رو یه منبع باشه. و در کنارش منبع فرعی ای مثله کتاب داستان ها رو بگنجونید.
چون تازه اومدید تو گروه ما از این راهنمایی لوکا استفاده کنید، اینجا درباره منابع توضیحات خوبی داده.

اینکه میگم نه واسه اینه نباید منابع رو انباشت کنید. چون روی هم میان و میان و سر آخر بوووووم خسته شدم، حالم از انگلیسی بهم میخوره، حالا برم یه چایی بخورم بعد انگلیسی می خونم و … درست میشه :grin:
پس یه منبع اصلی و یه منبع فرعی مد نظر باشه برای الان کافیه. رسیدید به سطح B2 اون موقع میرسیم به اینکه چیکار کنیم بیشتر یاد بگیریم. چون تو اون سطح یادگیری خیلی سخت تر میشه.

خواهش می کنم فاطمه خانوم بزرگوار :rose:

بزرگوارید :rose:

26 پسندیده

مثل همیشه فوق العاده بود داداش (کار کمتر از فوق العاده از تو برنمیاد)
خیلی خوبه این توضیحاتی که دادی، خودم درباره Business English و Vip اطلاعات زیادی نداشتم که با این پستت به اطلاعاتم اضافه شد
منتهی Aj تو این ویدیو ترتیب خوندن فصل هارو توضیح داده و من دوست دارم با همین روشی که گفته برم جلو

پ.ن: دم Aj گرم که سنت شکنی کرد و سیستم یادگیری زبان رو برای همه عوض کرده، من که اصلا دوست نداشتم هیچوقت برم کلاس زبان بشینم، برای همینم یادگیری زبان رو بیخیال شده بودم (با این که عاشق زبانم)

اما الان با وجود برنامه زبانشناس و آشنایی با دوره ی AJ هر روز دارم پیشرفت و عشق به یادگیری رو تو خودم حس میکنم

31 پسندیده

چه خوب که پرسیدم و چه خوب که شما هستین و راهنمایی کردید, چشم میخونم. یه دنیاااااا ممنون

14 پسندیده

یکی از نشانه های پرباری و شکوفایی
فروتنی است
و نشانه ی دیگر
میل به بذل و بخشش.

کامبیز جان! از این که وقت عزیزت رو برای ما صرف می کنی، سپاسگزاریم. و سعی می کنیم قدردان باشیم.

28 پسندیده

با تشکر از اقا کامبیز که اینجا با گذاشتن وقت و دادن این توضیحات کامل و عالی و همچنین انرژی دادن به بچه ها مشوقی هستند واسه ما.
ممنونم

12 پسندیده

finding a teacher like you is not easy .you are the best teacher for us…we are very lucky
:ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

14 پسندیده

ممنون اقا کامبیز.با خوندن مقاله های شما راه زبان اموزی واسمون هموار میشه.در ضمن پشتکارتون قابل تحسینه :slight_smile:

11 پسندیده

It’s really nice of you, thanks.

ایشالا راهتون هموارتر و ساده تر از همیشه باشه.
ممنونم از لطفتون

14 پسندیده

ممنون که مسیر پر پیچ و خم یادگیری رو هموار و این روند رو برای همه لذت بخش می کنید. سر زنده و پایدار باشین همیشه.:pray:

14 پسندیده

17 نوشته با یک موضوع موجود ترکیب شدند: چت

دوستان لینک های دانلودی که قرار گرفته با کیفیت بالا و استودیویی هستن یا همون کیفیت ضبط آپارتمانی که تو انجمن به بسته نیو متهد خطاب کرده بودید؟

10 پسندیده

دروس new method و flow آپارتمانی هستند و تا ابد آپارتمانی باقی خواهند بود. چرا که ای جی اونا رو تو خونه ضبط کرده.
سایرین نه. از میکروفن های حرفه ای برای ضبط استفاده شدن.

16 پسندیده

دوره‌ی Learn Real English هم به مجموعه‌ی زبانشناس اضافه شد.

با تشکر از آقا فرزاد @Farzad_Poodineh که مطالبشو آماده کردن :slightly_smiling_face:

28 پسندیده

خیلی ممنون, عاااااالی, دستتون طلا اقا فرزاد
و اقای ناصری
تو خود اپ هست؟ از اونجا میشه گرفتشون؟ @Farzad_Poodineh
و اینکه بعد انگلیسی قدرت باید بخونیمش؟

13 پسندیده

دستتون درد نکنه خسته نباشید @Farzad_Poodineh
این درسایی ک فایل صوتی دارن اما متن ندارن دیشب ک داشتم صدامو واسه چالش ظبط میکردم دیدم گوشیم قابلیت تبدیل گفتار ب متن رو داره یکی از درسای new method روهم امتحان کردم درصد خطاش خیلی پایینه خلاصه ک چیز خوبیه اگه بشه درستش کرد
البته اقا کامبیز قبلا گفتن ک یه نرم افزار راجب همین قضیه پیدا کردن و میگفتن ک خوبه

15 پسندیده

@hnaseri چاکرم :relaxed:

@atineh1967 قربان شما، شما خیلی به من لطف دارید
بله تو اپ زبانشناس به این اسم در دسترسه «انگلیسی واقعی را یاد بگیر»
بعد از VIP بخونیدش ، اه دوست داشتید می تونید بعد از قدرت بخونید، میل خودتونه

@mohadeseh34 ممنون :relaxed:
ایشالا اون دوره هم در دستور کارمون قرار داره که بزودی با کمک شما انجامش میدیم :stuck_out_tongue_winking_eye:

@YoKambiz من کوچولوتم، شاه کجا بود :smirk:
راستی داداش تو همین مقاله

اینو بکن موجود می باشد :relaxed: مرسی

13 پسندیده

انشاءالله البته باید به من کمک کنین تا مثل شما راه بیوفتم :sweat_smile::sweat_smile:

10 پسندیده

از هیچ کمکی دریغ نمی کنم :stuck_out_tongue_winking_eye::joy:

12 پسندیده

سلام و احترام. خواهش میکنم کمکم کنید. من تو موسسه آیلتس آفرینش و موسسه سفیر تعیین سطح کردم و بالای intermediate هستم ولی خودم اصلا از وضعیت صحبت کردنم راضی نیستم. کند و نامطمئن صحبت میکنم. یه ترم هم تو آفرینش گذروندم ولی راضی نبودم. اگه بخوام با اپ شما کار کنم از کجا و کدوم دوره شروع کنم. قبلا دوره کتاب گویا رو گوش دادم و تقریبا 100% کلمات رو میدونستم و تو همون دوره با سیستم آموزشی آقای ای جی هوک آشنا شدم. لطفا بگید از کجا شروع کنم چون حجم مطالب سایت خیلی زیاده. ممنونم

9 پسندیده