کلاس زبان در بهترین کالج انگلیس بیرمنگام esol(پایه)

امروز سر کلاس بودم از ساعت 9:30تا3:30اعصابم بهم ریخته بود البته نه برای کلاس به خاطر معلم زبان دقیقا زیز نظر داشتم ببینم چطور درس میده اولش یه برگه به همه داد گفت با کسی که کنارتون هست صحبت کنید وحل کنید خودشم نشسته بود با کامپیوتر بازی میکرد یک ساعت بعد اومده میگه خب چکار کردن بعد سوا ل جواب وحل کردن یه برگه رفت سراغ یه برگه دیگه وگفت این فرق داره وکمی صحبت کرد بعد گفت دوباره با کنار دستی خودتون برگه حل کنید خلاصه اومد نشست پیش ما شروع کرد به صحبت کردن تاوقتی که کلاس تموم بشه حرف زد بعد کلاس تموم شد.
بعد کلاس :rage:گفتم 5ساعته نشستیم اینجا دوتا برگه حل کردیم بقیشم که حرف زدین فقط این تایم از بین بردین گفت نه همه جا همینه اروم باش چند ماه دیگه یاد میگیری از این حرفها اگه من این 5ساعتو بعلاوی دوساعت رفت وبرگشت تو خونه داستانها را تمرین میکردم کلی چیز یاد گرفته بودم حالم گرفته شد.

======================
این تاپیک مربوط به درس «شاهزاده هملت» در اپلیکیشن زبانشناس است (دوره «داستان های بچه گانه»، فصل «بسته ی اول»)

4 پسندیده

میشه بفرمایین کالج انگلیس بیرمنگام چیه دقیقا؟

3 پسندیده

کالج (BMETمتیو بولتون)
یعنی جایی که تمام کسانی که بالای 18سال سن دارن از هر کشوری از دانش اموزاش هستند( که دیگه نمیتونن برن مدرسه)میرن تو کلاسهای زبان تابتونن ایتلس را بگیرن وارد دانشگاه بشن یا اینکه یه کورس مثلن ارایشگری فنی یا حالا هرچیز که دوست دارند بردارند ومدرکشو بگیرند و بتونن برن سر کار ولی برای دانشگاه ایلتس نیازه .
بعد بیرمنگام هم که جزو دومین شهر بزرگ انگلیس بعد لندن هست .

3 پسندیده

سلام
شما این مقاله رو خوندید؟

3 پسندیده

بله ممنون .
قبلا بال بال میزدم برم کلاس زبان ولی الان دوست دارم خونه تمرین کنم ولی در هر صورت مجبورم برم تابتونم مدرکشو بگیرم ولی تا اون جایی که جا داشت ساعت وروزهاشو کم کردم :sunglasses::smiley::running_man:

2 پسندیده