لینک دانلود تمامی کتاب های گوسبامپس (goosebumps)

همه فرمت های Ebook رو شامل میشه

Goosebumps 01-62.rar (76.1 مگابایت)

حجم: 76 مگابایت

37 پسندیده

خدا عزتت بده نازنین پهلوان :rofl: :joy: خیلی مردی دمت گرممممممممممممممممممم.

9 پسندیده

:joy: چاکرم آقا
فایل صوتیش هم الان به پست اضافه می کنم

8 پسندیده

نمیدونم چرا این پست رو نمیتونم edit بکنم

تو این پست لینک فایل های صوتیشون رو هم گذاشتم

12 پسندیده

درود به شما،
ممنون از تلاش ارزشمندتون. این کتاب ها و audiobook اونا به یادگیری ساختارها به طور ناخودآگاه در ابتدای یادگیری بسیار کمک قابل توجهی می کنه و همین طور به سرعت خوندن متن بسیار کمک می کنه برای کسایی که می خوان در نهایت آزمون هایی مثل آیلتس بدن و در آینده بعد این موارد و اتمام کل درس های power english و کل این کتاب ها بهتره سراغ رمان یا ناول های در سطح متوسط و بعد از اون ها بیوگرافی هایی مثل کتاب بیوگرافی استیو جابز برن چون در ابتدا این موارد آخر که گفتم خیلی سنگینه و باعث میشه توجه از ساختار به سمت لغت متمرکز بشه و در ابتدا یادگیری ساختار ها مهمتر از لغت هست برای صحبت کردن به زبان انگلیسی. چون اگر ساختارها ملکه ذهن افراد بشه با کلمات ساده و بدون کالکیشن و ایدیم هم می تونن راحت صحبت کنن.

• در ضمن برای قدرت مکالمه بهتر و درک مکالمات امریکن حتما توصیه می کنم بعد از اتمام power english و مرور خوب اون به طوری که کاملا در ذهنتون حک بشه بهتره سراغ بسته آموزشی Learn real english که به‌کمک AJ Hoge به صورت مکالمات واقعی یا Authentic هست برید تا گوشتون کاملا با نحوه تلفظ در مکالمات واقعی آشنا بشه با اصطلاحات کاربردی در حین مکالمات آشنا بشید و سرعتتون بالا بره.
    من لینک این مورد رو در تاپیکی که ۴-۵ ماه پیش ایجاد کردم گذاشتم اما مدتی بود که لینکش منقضی شده بود حالا نمی دونم الان درسته یا نه اما می تونید چک کنید و اگه درسته ازونجا دریافت کنید.

پاینده باشید.

15 پسندیده

سلام، خواهش میکنم
کاملا با فرمایشاتتون موافقم

6 پسندیده

ممنون از لطفتون. این کتاب ها و Audiobook اونا می تونه در آینده به عنوان یک بسته کمک آموزشی در کنار سایر بسته های آموزشی در برنامه زبان شناس قرار بگیره که در این صورت برای یادگیری زبان توسط کودکان با این برنامه هم بسیار مناسب خواهد بود.

8 پسندیده

دوستان سلام
محتوای این کتاب های Goosebumps چیه؟ اگر بخوام نسخه چاپی رو بخرم ایران پیدا میشه؟

5 پسندیده

سلام، محتواش کتاب داستانه
فکر نمی کنم، من که پیدا نکردم

6 پسندیده

محتواش‌ داستانهای ترسناک

6 پسندیده

سلام
من هنوز همه مطالب زبانشناس و اینجا رو مطالعه نکردم ولی همین چند موردی که خوندم واقعا عالی بوده .کاش زبان های دیگه هم کم کم اضافه بشه.من سوئدی می خونم و هنوز انگلیسی شروع نکردم . .سیستم آموزشی اینجا اصلا خوب نیست برای یادگرفتن زبان.روی گرامر بیشتر کار میکنن نوشتن ما خوب میشه ولی تو حرف زدن مشکل داریم .تنها خوبی ک داره تو محیط هستی و می شنوی. مثالش یک جمله یاد میگیرم و چند جا می شنوم از بومی زبان ها .نیاز مهاجر ها به زبان تو هر کشوری زیاده و کاش یکی پیدا بشه همه مطالب زبانشناس رو به سوئدی ترجمه کنه یا … تا بتونه کمک باشه برای همه .آموزش برای بزرگسالان در اینجا سطح خوبی نداره همه چی به تلاش و اراده فرد بستگی داره .

4 پسندیده

عرض سلام خدمت تمام دوستان عزیز.
عضو جدید هستم!
میشه بگین که چجوری فایل های صوتی شان را دانلود کنم فرزاد عزیز؟

4 پسندیده

سلام
خوش اومدین
روی لینک دانلود (آبی) در پست اصلی کلیک کنید و بعد از باز شدن لینک رو دکمه ی سبز رنگ کلیک کنید.

5 پسندیده

دانلود کردم داداش.
ولی اینها که فقط کتاب ها هست نه sound.

3 پسندیده

فایل صوتی هاشون داخل زبان‌شناس قرار داده شده

5 پسندیده

سلام چرا من نمیتونم دانلود کنم . فیلتره صفحه ش

2 پسندیده

سلام
چک کردم مشکلی نداشت
روی دکمه ی بزرگ آبی رنگ که نوشته دانلود کلیک کنید

2 پسندیده

وای مربی مرسیی داشتم به انگلیسی سرچ میزدم پیدا کنم ولی همشون ارجاع داده بودن نرم افزارای دیگه یهو فارسی سرچ زدم دیدم عع زبانشناس خودمون .خلاصه که دمتون گرم

4 پسندیده

خواهش میکنم :blush:
بله سعی کردیم کاربران مون هر چیزی که لازم دارند رو بتونن تو زبانشناس پیدا کنن :grin:

3 پسندیده

سلام و درود بر فرزاد عزیز
بسیار کار ارزشمندی کردی واقعا سپاسگزارم
امیدوارم دوستان دان و استفاده کنن
شاد و پیروز و موفق باشی داداش
ارادتمند مصطفی
:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

3 پسندیده