♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

beneficial_life
چالش
:hearts: چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی :hearts:
0.0 0

محدثه جان یه لحطه فک کن شاغلی و یه دوقلوی حسابی شیطون داری که از سر کار برگشتی از سر و کولت بالا میرن و اجازه سر خاروندن بهت نمیدن بعد باید پاشی غذا هم درست کنی و از همه مهمتر غذای مخصوص اونها رو درست کنی و خواب هم که تعطیل و …وقتی این چشم انداز رو ببینی نهایت تلاشت رو میکنی که نهایت استفاده رو از زمانت ببری. :relaxed:
پس قدر اینهمه زمان رو واقعا بدون و نهایت استفاده و لذت رو ازش ببر

حتی کار هنری هم میکنم دارم لباس خواهرم رو تموم میکنم اما بازم وقت اضافه میارم نمیدونم چرا هرچقدم تلاش میکنم بازم از ساعت چار به بعد بیکارم :joy::joy::joy:
مرسی از نظرت عزیزم حتما یه کار دیگه روهم اضافه میکنم

انشاءالله خدا کوچولوهاتو برات نگه داره عزیزم راستش یکی از ارزوهام داشتن دوقلویه ینی بهترین حس دنیاست :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart::heart::heart: فک میکنم ادم سرش اینجوری شلوغ باشه احساس بهتری داره تا بیکار بچرخه به نظر من شما باید افتخار کنی ک انقد مفیدی و اینهمه کار میکنی :blush::blush::blush::heart_eyes::heart_eyes::heart::heart::tulip:

ممنونم .انشالله که به همه آرزوهات برسی عزیزم :kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart:.حقیقتش مهمترین انگیزه من برای یادگیری زبان بچه هام هستن.بخاطر همین توصیه میکنم که از هر فرصتی برای یادگیری زبان و کلا یادگیری هر چیزی استفاده کنید .چون بنظر من هر چ والدین باسوادتر و به روزتر باشن بچه ها باهوش تر و اجتماعی تر و مفیدتر خواهند بود.

سلام. من یه نرم افزار در مورد ورزش و تغذیه پیداکردم. از دیروز که دارم باهاش کار می کنم عالیه. زیاد توضیح نمیدم پیشنهاد می کنم خودتون امتحانش کنید. امیدوارم مفید باشه!:rose:
اینم لینکش:
نرم افزار مانکن

کتاب بخون
سریال و فیلم ببین
برو باشگاه
برو پارک بدو
بازی کن (کامپیوتری یا فیزیکی)
برو آموزشگاه چیزای جدید یاد بگیر
شنا یاد بگیر
وسایل خراب خونتونو تعمیر کن

هزار تا کار هست که میتونی انجام بدی که وقت نکنی سرتو بخارونی :blush::v:

ممنون از پاسختون تعداد زیادیش رو انجام میدم البته فقط ورزش هارو شرایطش رو ندارم
اونایی رو ک انجام نمیدم رو حتما تو برنامه میزارم

سلام عزیزم
کنار این همه راه کاری که دوستان دادن ی راهی هم من بت پیشنهاد میدم
بیا جاتو با من عوض کن :joy::joy::joy:
ولی خارج از شوخی
ببین بسته به زمان فراغتت ی برنامه کوتاه یا بلند مدت در نظر بگیر و خودتو ملزم کن بهش برسی. چون برنامه هایی مث فیلم دیدن کتاب خوندن و … رو میتونی همزمان با کارای دیگت پیش ببری و بهتره هدف جانبیت باشن ولی هدف اصلی رو یادگیری ی حرفه بزار
مثلا طراحی، نقاشی و حرفه ورزشی و کللللی چیزای دیگه

:joy::joy:بمیرم الهی
یعنی دست کم قشنگ هزاران معنی در این جمله هست :joy::joy:

جدی میگم
یکم ب خودت استراحت بده :neutral_face:

عاااااشق اون نگاه ژرف نگرتم من :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::joy:
استراحتم میدم ولی یکم خیلی کمه
البته خدایی اگه همه چی با برنامه پیش بره سختم نیست اینطور. عادت کردم دیگه :blush::sweat_smile:

موفق باااشی زیااااد :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart::heart::heart::tulip::tulip::tulip:

سلام نسیم جان
ممنون فدات :rose::tulip:
بله قبلا هم خدمتتون بودم
ولی زلزله و پس لرزه و مشکلات کمی دورم کرد
ان شاء الله از این بعد به روال سابق برگردم
:blush:

IMG_20170421_234337

سکان کشتی زندگیتون در دستان توانمند و هدفمند خودتون باشه ان شاء الله
البته به سمت موفقیت :blush::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom::blossom::hibiscus::hibiscus::tulip::tulip::four_leaf_clover::four_leaf_clover:

کلی حرف بود تو همین ی جمله :joy::joy:ولی جدا خوش بحالت من خیلی دوس دارم وقتایی ک کلی کار دارم :joy::joy: استثنایی ام من :joy::joy::joy:

خیلی ممنونم ازت بابت راهنماییت عزیزم حتما سعی میکنم انجامش بدم :heart_eyes::heart_eyes::heart::tulip:

@mojdeh-gh5959
عزیزدلم, من عکسام چون بسختی اپلود میشن واسه این نمیزارم, چند روز پیشم مسافرت بودم,
اما عاشق این چالش هستم, هرچی الان دارم بخاطره زبانشناس و عادتهای خوبه که با لطف نسیم جون اینجا ایجاد شده برام.
چشم سعی میکنم عکس هبیتهامو بزارم.
@mohadese
من تو خونه از صب تا شب تنهام وقت کم میارم کار خاصی هم نمیکنما,
کتاب میخونم, زبان گوش میدم, ورزش میکنم, کارهای خونه رو انجام میدم و تلگرام میرم و…
همین فکر کنم.
بخش بیشتری رو به زبان و ورزش اختصاص بده
من اپ workout رو نصب کردم از روی اون تو خونه تمرین میکنم, کفش ورزشی میپوشم, و خلاصه تو خونه ورزش میکنم, خیلی هم راضیم.
@nasim_yas
من عاشق این چالشم و هر روز سر میزنم.

ممنون اتوسا جان از کمکت راستش این اپ رو هم دارم و تا چند وقت پیش هر روز باهاش کار میکردم اما بعد چند روز یه کم واسم خسته کننده شد
من در طول روز یه ساعت و خورده ای ک با زبانشناس کار میکنم با دهکده داستان میخونم روزی یه فیلمم به زبان اصلی با زیر نویس انگلیسی نگا میکنم ولی خب بازم هی حوصلم سر میره :joy::joy: ولی خب به نظر دوستان سعی میکنم به ورزش و یه هنر دیگه بیشتر توجه کنم :tulip::heart_eyes::heart:

دانشجو نیستی؟
به چی دیگه علاقه داری؟

همین که انرژیتو حفظ کردی خودش کافیه :heart_eyes::heart_eyes::clap::clap::clap::clap:

چرا دانشجوهم هستم :joy::joy::joy:
من به همه چیز تقریبا علاقه دارم و کلا هرکاری دم دستم بیاد انجامش میدم :joy::joy: ولی کلا به کارای هنری خیلی علاقه دارم فعلا دو سه موردو یاد گرفتم و دارم به ی کار هنری جدید فک میکنم :sweat_smile:

دانشجو هم دانشجوها قدیم :neutral_face::neutral_face::wink:
دانشجو وقت اضاف باید بیاره عایا؟؟
برو دانش بجوووی مگو چیست دانش :joy::joy:

دورازشوخی
میدونی کنار همه اینا چیکنی که خیییلی بدردت میخوره؟
من یادمه
واحدایی ک هنوز پاس نکرده بودمو
از ترم بالاییام دربارشون پرس و جو میکردم
مثلا میگفتن فلان استاد فلان تحقیق میخواد واسه فلان درس
منم مینشستم میسرچیدم یه تحقیق اماده میکردم
و وقتش ک شد
اگه ب کارم میومد پرینتش میکردم

که از ۴.۵تا فقط ۲تاش بدردم خوووورد :neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::joy::joy::joy::joy::joy: