♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

چرااا الان درازیدم :joy::joy::joy:
ایشالا تا فردا خوب شه بتونم ۲۰دیقه نرمشو انجام بدم لااقل :joy::joy::joy:
هفته ای یه دونه جمله سنگین میگم :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::joy::joy:

ای جااان
بیشتر کشف کن ببین شاید چیزای بهتری یافتی :joy::wink::wink::wink:

5 پسندیده

Untitled

خب من سحر خیزی رو نتونستم

کتابی که خوندم دو فصل از کتاب عروسک شب گرد خوندم

ورزش بیست دقیقه ( فشارم افتاد ) :expressionless:

طراحی هم یه چی نصفه کشیدم. فردا میرم کلاس با کول باری از عکس میام:

اینم طرح نصفه ای که بعد از ده روز تمرین نکردن کشیدم: (فردا سعی میکنم تکمیلش کنم)

اینجاست که شاعر میگه بابا جان هیچوقت تمرین رو کنار نزار که بازگشت بسی سخت می باشد :joy:
ایشالا روزای آتی طرحای بهتری میکشم. منتظر باشید :grin:

22 پسندیده

اینو سایه بزنی‌چیییییییمییییشه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
خییییلی‌نازه خیییلی :heart_eyes::heart_eyes::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
بیصبراااااانه منتظریم :grin::grin::star_struck:

5 پسندیده

سلام دوستان عزیز من بخاطر کارم سحرخیزم ناخودآگاه بد بینانه ش ۷بیدارم
کتابم که کلا میخونم میمونه ورزش فعلا بعلت در رفتگی مهره از انجام هر نوع ورزشی معذورم جز راه رفتن تو اب اونم دو روز در هفته میرم
پس من دیگه گزارش ندم ؟:blush:

10 پسندیده

سلاااااااام😊
بیدارباش 5 صبح
هنوز درحال مطالعه
ورزش هم مثل دیروز بعد مطالعه😊

امیدوارم همگی روز خوب و خوشی شروع کرده و ادامه بدین:grinning_face_with_smiling_eyes::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::boom:

14 پسندیده

ساعت برخاستن: ۷:۳۵
ورزش: حدود ۲۰ دقیقه دوچرخه سواری
مطالعه ی فارسی: بیش از یک ساعت
مطالعه ی انگلیسی: ۲۰ دقیقه
:diamonds: هنوز هم این فعالیت ها ادامه داره. اما من مایلم قورباغه رو به عنوان اولین کار روزانه ام بخورم. :smile:
20171011_113549
:point_left: تحفه ی امروز:
معرفی کتاب «تو همانی که می اندیشی»
من مطالعه ی این کتاب جیبی ۶۲ صفحه ای که خوندنش چند ساعت بیشتر وقت نمی خواد رو بسیار بسیار توصیه می کنم.
با هر عقیده و مرامی، این کتاب رو بخونید ولی قبل از یک بار خوندنش قضاوتی نکنید.
من بارها این کتاب رو به تعداد زیاد تهیه کرده و به دوستان هدیه داده ام. الان هم می خوام همین کار رو بکنم. دوست دارم این کتاب رو به دوستان فعال در این تاپیک اهدا کنم. از اونجا که ارسال این کتاب برای تک تک دوستان در گوشه گوشه ی کشور وقت گیر و هزینه بره، لطفا خودتون زحمت تهیه اش رو بکشید. بعد از طریق پیام شخصی تالار، یا تلگرام یا واتس اپ من به شماره ی ۰۹۱۶۹۸۸۰۴۵۴، شماره حساب تون رو بفرستید تا مبلغ کتاب رو به حساب تون واریز کنم.
پرواضحه که مبلغ ۷۰۰۰ تومنی کتاب چیزی نیست که شما به خاطرش زحمت ارسال شماره حساب رو بکشید؛ اما اگر کتاب رو خریدید و شماره حساب رو فرستادید، من می گذارم به حساب دوستی شما و پاسخی که به محبت من داده اید. بنابراین باعث افتخاره اگر بپذیرید.

:point_left: تصویر جلد کتاب:

:point_left: جیمز آلن این کتاب ارزشمند رو سال ۱۹۰۳ برای ما به یادگار گذاشت. از ایشون جملات نابی مونده که در ویدیوی زیر تعدادی از اونا رو با شما عزیزان به اشتراک می گذارم.
معروفه که جیمز آلن تک تک نکات کتاب هاشو زندگی کرده و حاصل تجربیات شخصیشه. مسلما کلامی که از دل برآید بر دل نشیند.
https://streamable.com/lvldo

:point_left: از نظر من: این کتاب عصاره ی تعداد زیادی کتاب موفقیت و مثبت اندیشیه. به یاد داشته باشیم که این کتاب، دهه ها پیش از کتاب های معروف امروزی نوشته شده.

20 پسندیده

سلام. شما دیگه توفیق اجباری شامل حالتون شده!

3 پسندیده

دوباره سلام.
گزارش امروز:امروز هیچکار نکردم. دیرتر هم بیدار شدم ساعت 9.30. تورو خدا زود قضاوت نکنین.دیشب دیر خوابیدم. قبل خواب داشتم رو کلمات سریال American Dad کار میکردم و ادامه کتابم رو میخوندم.چون این کار هم جزو برنامه م هست. در ضمن 8 ساعت خواب واجبه! حالا اگه فکر می کنین باید جریمه شم بگین! :sweat: قول میدم سعی کنم ثابت قدم تر باشم!

7 پسندیده

دوستان من دیگه یه مدت ورزش نمیکنم

امروز بعد ورزش حالم زیاد اوکی نبود

از بخش ورزش این چالش من انصراف میدم

11 پسندیده

راستی من برای برنامه ریزی هرشب برای روز بعد یه چک لیست آماده می کنم و کارهایی که روز بعد قراره انجام بدم به ترتیب اولویت لیست می کنم و به خودم تعهد میدم که درهرشرایطی چه مهمون داشتیم چه مریض باشم چه دیر بیدارشم و… حداقل نصف این لیست رو انجام بدم.فکر میکنم این روش خوبیه و ازش نتیجه هم گرفتم و اگه یه روز برنامه نداشته باشم خیلی آشفته میشم!
در حال حاضر هم دارم کتاب “غرب زدگی” جلال آل احمد رو میخونم!
tmp_9930-7903504282643335-979914337
ببخشید زیاد حرف میزنم!

9 پسندیده

زیاد بخودتون فشار اوردید خب, از روزی 5 دقیقه شروع کنید, والا منکه راه رفتن و تمرین درسای ای جی رو ورزش میدونم برای خودم, در کل مراقب باشین یوقت ورزش کردن بجای حس خوب حس بد و دردناک نده,

7 پسندیده

آره خب من از ۲۰ دقیقه شروع کردم
ولی مشکل ورزش نیست
مشکل فک کنم چیز دیگست فردا باید برم آزمایش ببینم چمه
مرسی :tulip:

9 پسندیده

پس خیلی حالتون بد شده, حتما پیگیر بشین و ما رو بی خبر نزارید ایشاله سلامت باشید

5 پسندیده

فک کنم چشم خوردید.
امیدوارم که پیگیری کنید و مشکل خاصی نباشه‌.ما به انرژی شما تو این تالار خیلی نباز داریم
:rose:

4 پسندیده

زحمتی نیست والا.:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

خیلی ممنونم بابت اشتراک اطلاعات مفیدتون :pray:

4 پسندیده

آقا کامبیز خدا قوت بهتون بده
انشالله همیشه سلامت باشین
خستگی موقع ورزش چند تا دلیل داره
ویتامین Dرو هم چک کنید همزمان

10 پسندیده

داداش پیاده روی رو امتحان کن، بعد اگه تونستی کم کم تبدیلش کن به دویدن
بدنت ضعیف شده، بخاطر اونه که حالت بد شده

8 پسندیده

سلام اقا کامبیز
بلا به دور باشه ان شا الله
این چالش که فدای سرتون
ولی حتما دلیلیشو با یه متخصص پیگیری کنین تا سریع تر بهبود پیدا کنید.
خیلی ناراحت شدم که اینجوری شد
من هدفم از این چالش فقط ایجاد حس خوب بود
حالا یوخت خدایی نکرده دوستان اسیب نبینند که بدجور ناراحت میشم و عذاب وجدان میگیرم
ایشالاه پر انرژی و پر توان ببینیمتون

11 پسندیده

@mostafa.mohammadrezaee
@khmrh
@rekawt
سلام جا داره یه تشکر ویژه از شما سه بزرگوار بکنم که اینقدر قشنگ حس و حالتونو منتقل میکنید و تبادل اطلاعات انجام میدین.
واقعا خدا قوت :rose::rose:

10 پسندیده

من این کتابو تو فیدیبو خوندم، کتاب کم حجم اما در عین حال خیلی نفیسه، ممنون بابت به اشتراک گذاری و انتقال تجربیات ارزشمندتون

9 پسندیده