♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

اشتباه شد اقا فرزاد ایشون ثمین خانوم هستن :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

4 پسندیده

در حال بارگذاری…

3 پسندیده

اوه خخخ
شرمنده
:sweat_smile:

@sam79
ثمین خانوم بازم درست آپ نشده فایلتون
اجازه بدید 100% آپ بشه ، بعدش دکمه ی ارسال رو بزنید

3 پسندیده

نمیشه .تا ۱۰۰ میره ولی باز نمیشه. :cold_sweat:

2 پسندیده

پسوند فایلتونو چک کنید یا نام فایلو عوض کنید.
والا نمدونم چه ربطی به آپ داره ولی منم همین مشکل رو داشتم این کار رو کردم حل شد

2 پسندیده

سلام عزیزانم @m-m96 @KH.GH64 @a.bayani
در مورد خوردن آب روزی 8 لیوان بگم که, من در این مورد مواردی خوندم, البته که نیاز هر بدن با بدن دیگه متفاوته اما بطور نرمال شما بدنتون به حدود 8 لیوان اب در روز نیازمنده, چونکه 70% بدن ما از آب هست حتی اگر حس میکنید به اب نیاز ندارید, اما حتما بخورید اپلیکیشن هم در مورد خوردن آب تو بازار و… هست حتما بزارید تو برنامتون,
من حدود چند سالی هست اینکارو انجام میدم هم روی پوستم موثر بوده, خیلی صاف میکنه پوستو, هم بدنو از الودگی دور میکنه, چونکه من ناشتا حدود دو لیوان آب ولرم میخورم همراه با چند قطره لیمو ترش تازه, اینم بگم اگر مشکل معده دارید ابلیمو تو اب نریزید,
اب هم حتما ولرم باشه, اینکار هم باعث دفع سموم از بدن میشه هم سوخت و ساز بدن رو میبره بالا هم جلوگیری از یبوست میشه.
پس عزیزانم اب بخورید ربطی به طلب کردن بدنتون نداره, نیم ساعت قبل غذا و یک ساعت بعد غذا اب بخورید و نه بین غذا.
در مورد عادت اخری که خدیجه خانوم عزیز پرسیده بودن باید بگم کهتو چند تا پست بالاتر به اقا فرزاد توضیح دادم, فقط اینو بگم که منظورم این بوده که تو انجام هرکاری هستم تمرکزم رو همون کار باشه, دیدین گاهی داریم رانندگی میکنیم تو یه عالمه دیگه هستیم یا به گذشته فکر میکنیم یا آینده و اصلا تو لحظه حال نیستیم,
من دارم تلاش میکنم در حال زندگی کنم البته خیلی بیشتر از 15 دقیقه س, من یکم پرفکتشنیزم.
باز هم سوالی بود در خدمتتونم,
عذر میخوام که دیر جواب دادم.

13 پسندیده

واقعا سخته :neutral_face::neutral_face:
البته واسه امثال منی که صبحونه رو هم بزوووور میخورن :sweat_smile::neutral_face:
توضیحاتتون کااامل و مفید بود
واقعا ممنون :blush::rose::rose:

4 پسندیده

قربونت مژده خانوم مهربون, اولش سخته ولی شاید باورت نشه, تو فکر میکنی که بدنت به اب نیاز نداره, من حالا که روزی بین 6 تا 8 لیوان اب میخورم, جوری شده که احساس تشنگیمم بیشتر شده, پس نیاز داره بدن, جزو عادتهات هم صبحونه رو بیار هم آب خوردن, خیلی مهمه عزیزم

5 پسندیده

چ جالب :smiley:

:sweat_smile::sweat_smile: چشم فدات :heart_eyes::heart_eyes:

ممنونم که تجربه های خوبتو ب اشتراک گذاشتی :heart_eyes::heart_eyes::rose::rose::rose:

4 پسندیده

سلام عزیزم ممنونم که قشنگ توضیح دادین
راستش من بدم نمیاد زیاد آب بنوشم
ولی وقعا نمیشه
حالا قول میدم از امروز تو برنامم بزارم حتما
مرسی از شما :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::rose:

5 پسندیده

اینم [برنامه]( ‏«Drinking Water» را در بازار اندروید ببین:
http://cafebazaar.ir/app/?id=chickpin.water&ref=share) ساده برای تنظیم اب خوردنتون

6 پسندیده

نصبش کردم :heart_eyes: ممنونم فقط موندم ساعت این 8لیوانو چیا بزنم بهتره :joy:

3 پسندیده

بالاخره موفق شدم .داستان صوتی

8 پسندیده

من اینو میذارم شب گوش بدم که قشنگ حسش کنم ممنونم ازت عزیزم

4 پسندیده

فدای تو.امیدوارم خوشتون بیاد :heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

من ساعت خودم رو برات مینویسم, البته خودت باید با توجه به بیدار شدنت تنظیمش کنی, و اینکه چه ساعتی میخوابی, اگر فرض رو بر این بزاریم که ساعت 11 شب میخوابی و صبح 7 بیدار میشی, به این صورته که تا بیدار میشی
یعنی ساعت 7 , یک لیوان اب ولرم با لیمو ترش چند قطره, بعد نیم ساعت صبحانه بخورید البته من گاهی اینو رعایت نمیکنم, ولی بهتره فاصله باشه بینش.
بعد یک ساعت بعد صبونه یه لیوان دیگه که حدودا ساعت 8 خوبه, بعد تا قبل ناهار حدود سه تا چهار لیوان تنظیم کن بخوری, بطوریکه نیم ساعت فاصله باشه تا ناهارت وقتی اب میخوری,
یعنی اگر ساعت یک ناهار میخوری سومین یا چهارمین لیوان ابت ساعت 12:30 دقیقه باشه.
بعد ناهار حدودا چهار لیوان تا شب باید بخوری, و حواست باشه یک ساعت بعد ناهارت باید اب بخوری, تر جیحا همیشه اب شیر رو بخور, خیلی سرد به کبد اسیب میزنه.
خلاصه که اخرین ابی که میخوری حدودا چهار یا سه ساعت با زمان خوابت فاصله داشته باشه, چون ببخشید, نصف شب مجبور نشی بری دستشویی, خصوصا که این عادت رو نداری یکهو اذیت نشی
راستی اینم بگم البته ببخشید میگم, تعداد دفعات دستشویی رفتنتون هم به طبع زیاد خواهد شد, و رنگ ادرار روشن میشه و این یعنی به اندازه اب میخورین, هر چه ادرار تیره تر باشه یهنی کمبود اب داره بدنتون.

9 پسندیده

عزیزم, من خیلی خوشم اومده شما یه جمله یا مطلب میزارید, ممنونم

3 پسندیده

با سپاس از @atineh1967
اپ بسیار خوبی معرفی کردید. من نصب کردم و امیدوارم بتونم یک تغییر جدی باهاش ایجاد کنم.
اخیرا با نصب اپ Habits نوشیدن آب رو هم سر و سامونی داده بودم. و حالا این اپ هم کمک خوبی می تونه باشه.

پیش از این اپ ها، من با قراردادن یک بطری آب دم دستم، تونسته بودم در این زمینه پیشرفت خوبی داشته باشم.
ابتدا یک بطری آب معدنی نیم لیتری بود و به تازگی از یک بطری استانداردتر استفاده می کنم.

:maple_leaf: فکر می کنم دم دست نگه داشتن آب، هم مصرف آب رو بالا می بره و هم در جهت کاهش وزن کمک خیلی خوبیه. چون مصرف آب بیشتر باعث کاهش احساس گرسنگی میشه.

13 پسندیده

همینطوره, ثمرات زیادی داره, آفرین بشما

3 پسندیده

قشنگ بود خانمی …خیلی خوشم اومد از داستانش …ممنون :rose: :heart:

2 پسندیده