♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

سلام علی رغم انجام ندادن یک سری از کارهام اینجا خواهم بود.

The gates of goodness and happiness will open to me.
God willing

9 پسندیده

:clap::clap::clap::clap::clap:احسنت به منش رفتاریتون

3 پسندیده

11 پسندیده

خواهش میکنم بانوی گل.
وضو با آب فرات و سجده بر تربت پاک بین الحرمین گوارای وجودتان باد. زیارت قبول و زندگیتان حسینی و کربلایی.

2 پسندیده

عادات های مفید در زندگی:
من هر روز ۱۱ کیلومتر دوچرخه سواری می‌کنم - ۵ و نیم کیلومتر مسیر تا محل کارم را میرم و برمی‌گردم.(گاهی آخر هفته‌ها میرم یه روستای نزدیک و برمی‌گردم حدودا میشه ۴۰ کیلومتر)

هر روز بین ۱.۵ تا ۳ ساعت زبان گوش می‌دم(الان روز ۵۱ام هست و درس کایزن انگلیسی قدرت هستم)

۳ سالی هست که توی سایت گودریدز برای خودم چلنج تعیین می‌کنم و بهش میرسم. و سالی ۵۰-۶۰ تا کتاب خوندم. سعی کردم از آثار خوب و تقدیر شده هم بخونم.

همیشه شعر میخونم ۲ سالی کلاس مثنوی خوانی و حافظ خوانی رفتم.

الان به خاطر زبانشناس کمتر به کتابخوانی می‌رسم ولی اشکال نداره باید با برنه ریزی به اون ها هم برسم

8 پسندیده

واااای چقدر فعالین!:hushed::hushed:

3 پسندیده

سلام.
آمار روز یکشنبه

می شده لطفاً در مورد این سایت و نحوه تعیین چالشون بیشتر صحبت کنید؟> نقل‌قول

8 پسندیده

سلام. گزارش جمعه تا یکشنبه!

8 پسندیده

آفرین به شما. قطعا هم لذت می برید و هم در ادامه ی زندگی تفاوت های معناداری با زندگی دیگران ایجاد خواهید کرد. البته در همون زمینه هایی که برایش مطالعه و تمرین می کنید.
فکر می کنم در حال حاضر چالش اصلی شما به کار بستن حاصل این مطالعات است.
یک پرسش شخصی، در صورت تمایل جواب بدهید:
Role model شما کیست؟ و به چه علت ایشان را انتخاب کرده اید؟

5 پسندیده

توی وبلاگم در این مورد نوشتم چالش وبلاگ «ehsan957» - #21 by ehsan957

2 پسندیده

نمیشه گفت که یکی Role Model دارم ولی بیش‌تر از همه معلم ادبیات دبیرستانم را الگوی خودم قرار دادم. چونکه اون سال ها که دانش آموز بودم تفاوتشون را با بقیه حس می‌کردم، در شیوه زندگی، در تعاملشون با بقیه، با نحوه تحلیلشون از مسائل و دیدی که به اطراف داشتند.

الان هنوز هم شاگرد ایشونم و البته با هم دوستیم، رفت و آمد خانوادگی داریم، حتی با هم ورزش می‌کنیم :grinning:
چه دانش آموز پر رویی بودماااا:joy:

3 پسندیده

آفرین به شماااا :star_struck::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::rose::rose:
کاش خانم ها هم میتونستن آزادانه دوچرخه سواری کنن اسم دوچرخه که میاد دلم کبااب میشه

4 پسندیده

نمیتونن مگه؟؟
تو تهران میتوننا :face_with_monocle:

2 پسندیده

والا ما که نمیتونیم اگه هم باشه بصورت محدود که کسی نمیبینه کلا توی کشور ما دین برحسب نقطه جغرافیایی عوض میشه :pray::joy: اینجا حتی نمیذارن کنسرت برگزار بشه

4 پسندیده

مشهد زندگی می کنین؟؟

3 پسندیده

نه دزفول زندگی میکنیم

4 پسندیده

اشکال نداره
درست میشه :wink:
تو تهران هم یه سری چیزا تا چند سال پیش تابو بود
ولی الان عادی شده

4 پسندیده

آره ان شا الله ببینیم حداقل شاید واسه بچه هامون درست شد از ما که دیگه گذشت :pray:

3 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy: تا اسم کنسرت میاد همه میدونن اینجا نمیزارن کنسرت برگزار بشه :expressionless::expressionless::unamused: دیگه حالا این ک به کنار تو شهرستانای اطرافم یکی دوبار برگزار کردن دیگه اونجاها هم نمیزارن اخه چراااا :thinking::thinking::rofl::rofl::joy::joy::persevere::unamused:

3 پسندیده

خب چون اونجا منطقه ی جنگ زده ست
یکم شرایطش با شهرهایی مثل رامسر فرق داره

4 پسندیده