♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

سلام.

آمار روز چهارشنبه

12 پسندیده

شکست فرصتی است تا بار دیگر هوشمندانه شروع کنید (هنری فورد)

10 پسندیده

11 پسندیده

IMG_20171116_012326

11 پسندیده

وای خوشبحالتون شما همه لاغرید.خیلی عالیه.قدر این نعمت خددادای رو بدونید
@m-m96
@a.bayani

6 پسندیده

بنظر من این مشکل به مرور زمان که سن بالا میره و درگیر مشکلات زندگی میشید قابل حله ولی خوبه که آدم برای بهتر شدن و حذف زودتر عادات بدش تلاش کنه

در مورد این قضیه بنظر من خیلی ایده خوبیع ولی یه مشکلی که داره اینه که کتاب خوندن کاملا سلیقه ایه.ممکنه من یه کتابی رو خیلی خوشم بیاد ولی برای یه نفر دیگه دافعه داشته باشه.ولی مثلا میشه چن تا کتاب معرفی کرد هر کس خواست انتخابش کنه با یه پارتنر شروع کنه به خوندنش و همون فکر عقب نموندن از پارتنرش باعث پیشرفتش میشه .
کلا تمام ایده هاتون ناب و عالی ان.امیدوارم موفق باشید

8 پسندیده

منم یه زمانی خیلی وابسته دیگران بودم .دوست داشتم همیشه یک نفر همراهم باشه و اصولا اکثر خانمها این ویژگی رو دارن ولی به یه جایی رسیدم دیدم دارم از برنامه هام عقب میفتم بخاطر اینکه کسی که همراهم باشه همیشه نیست
و همین باعث شد تغییر رویه بدم.بنطر من سعی کن این کار رو تنهایی انجام بدی و لذت انجامش رو بطور مستقل بچش .واقعا عالیه.:heart_eyes:

8 پسندیده

کاملا با ثمین خانوم موافقم سعی کن فقط و فقط خودت انجامش بدی عزیزم منتظر هیچکی هم نباش ، این رو تجربه به منم ثابت کرده . کلا وقتی دقت کنی میبینی خانم هایی که این خصوصیت توشون کمرنگ تره که همیشه منتظر کسی دیگه نیستن واقعا موفق ترن
@mohadeseh34

6 پسندیده

اخه دیگه من ب شخصه خیلی لاغرم دیگه :sweat_smile::sweat_smile: حداقل به حد معمول برسم خوبه :sweat_smile:

ممنون ازینکه تجربیاتتون رو در اختیارم‌گذاشتید دوستان حتما اینکارو انجام میدم و تنهایی تجربش میکنم و اگه عمری باقی بود نتیجه رو اعلام میکنم

6 پسندیده

من هم با این یکی موافقم‌. افراد نیازهای متفاوتی دارند. به نظرم باید هر کی هر کتاب رو خوند، بیاد و‌ خلاصه اش رو‌در قالب یک فایل صوتی یا … به استراک بگذاره و بگه روزی چند صفحه خونده و …

به نظر من بسیار تلاش کنید تا گروهی فعالیت کنید و خودتان با نظم کامل و اعتقاد راسخ یک کار را دنبال کنید و افراد مانند خود را جذب کنید، اما اگر به هر دلیل در یک برهه تنها ماندید، بتید بتوانید تنهایی هم کارتان را پیش ببرید.
یعنی توصیه به تنهایی کار کردن اصلا خوب نیست، ولی بهتر از اصلا کار نکردنه.

من هم با عرص پوزش باهاتون کاملا مخالفم :rofl:
تجربه ی ما هم چیز دیگه ای نشون داده.
بیایید و میزان موفقیت خانم هایی که در گروه زیسته اند و واقعا بسیار کار گروهی داشته اند، نه آنهایی که فقط دلشان خواسته که در گروه باشند، را ببینید؛ موفقیت شان یک سر و گردن بالاتر از بقیه است.

6 پسندیده

بله درست می فرمایید توی این گروه که شکی نیست اما تو محیط بیرون از اینجا به ندرررت میتونیم آدم هایی پیدا کنیم که اهدافشون مثل ما باشه و همونقدر به موضوعی که ما اهمیت میدیم اهمیت بدن بخاطر همینم هی منتظریم هی منتظریم اون آدمم هیچوقت پیدا نمیشه عمر ما هم تلف میشه. وگرنه که صد در صد کار گروهی و دنبال کردن هدف بصورت گروهی فوق العادس

7 پسندیده

منم با گروهی کار کردن خیییلی موافقم, ادم تو گروه رشدش بیشتره
منتها پیداکردن همچین گروهی, یکم سخته,
همدلی, پشتکار, صداقت, یاری رسوندن بهمدیگه
خیلی مهم هستن,
من همیشه دلم میخواست کسانی رو داشته باشم که با همدیگه مسیر موفقیت رو طی کنیم و قلبا به هم کمک کنیم.
@mostafa.mohammadrezaee

5 پسندیده

من تقریبا تمام کارهام رو در تمام عمرم به صورت گروهی انجام داده ام. می خوام یک نکته بگم:
گروه ساختنی است نه یافتنی‌، هر چند گاه شانس میاریم و گروهی رو‌ می یابیم.
مثل همین تالار زبانشناس و تالارهای دیگه.

5 پسندیده

سلام دوستان.
نسیم جون خیلی خوبه که این چالش رو زنده نگه می دارید و حتی پربارترش هم می کنید.ممنون عزیزم :clap::clap:

درباره عادت های بد من یه نکته رو دوست دارم یادآوری کنم.
مادر ترزا می گوید: « هیچ گاه به تظاهرات ضد جنگ نمی روم اگر مجمعی برای صلح داشتید دعوتم کنید»
و قانون جذب هم این مورد را تایید می کند. با تمرکز بر عادات منفی آنها را بیشتر می کنیم. به نظر من بهتر است که ما بجای تلاش برای از بین بردن عادات منفی بهتر است عادتی مثبت را که دقیقا نقطه مقابل عادت منفی ماست را انتخاب کنیم و تمام تلاشمان را بکنیم تا آن عادت مثبت را در زندگیمان پررنگتر کنیم.

مثلاً اگر من زود عصبانی می شوم و پرخاشگری می کنم باید روی نقطه مقابل آن یعنی صبر و مهربانی تاکید کنیم و با تاکید بر این عادات مثبت خودبخود عادات منفی ما کم رنگتر می شود.

5 پسندیده

بنظر من هم کار گروهی خیلی خوبه ولی بنطر من بستگی به شرایط زندگی هر کس و اینکه تو زندگی عهده دار چ نقشهاییه داره.مسلما اونکه مجرده از اون کسی که ازدواج کرده یا صاحب فرزند شده وقت و زمان بیشتری برای هماهنگ شدن با گروه داره.البته آقایون تو این مورد دستشون خیلی بازتره و همچنان بعد از ازدواج و حتی فرزند دار شدن هم میتونن به فعالیت های اجتماعیشون کما فی سابق ادامه بدن، هر چند از دوستتان خودم هستن کسانی که با گرفتن پرستار تمام وقت خیال خودشون رو راحت کردن و به تمام کارهاشون میرسن ولی بنظر شخصی من یه مادر اولین اولویتش بچه اشه ضمن اینکه باید نهایت تلاشش رو برای دور نموندن از فعالیتهای اجتماعیش داشته باشه.بخاطر همین در حال حاصر برای خود من هماهنگ شدن با یک گروه دیگه واقعا مشکله و دقیقا منظورم هم این بود که منتظر همراهی دیگران نباشید و حتما کاری رو که فکر میکنید باید انجام بدید شروع کنید.

4 پسندیده

به همان نگاه که میبینی نگریسته میشوی

10 پسندیده

سلام. گزارش امروز:

I’m committed to learning, growing and being the best I can.
متعهدم به يادگيرى، به رشد و اينكه بهترين نسخه ى خودم باشم. :sunglasses::facepunch:

9 پسندیده

شبتون خوش

10 پسندیده

اخرین گزارش
ممنونم ازت نسیم عزیزم ک باعث شدی این عادت های خوبو تو زندگیم هر روز رعایت کنم امیدوارم بهترین ها برات اتفاق بیوفته :tulip::heart:

10 پسندیده

10 پسندیده