♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

IMG_20171117_002139

9 پسندیده

سلام عزیز دلم
خوشحالم که همیشه شاهد جدول پربارت بودم :heart_eyes:
و خوشحالم که باهامون همراه بودی
ایشالاه به زودی ببینمت گلم
منتظرم :rose::rose::rose::rose:

6 پسندیده

today’s experience : I was patient and I felt very well.
it doesn’t matter how much you have in your bank account, it’s important what you have in your heart.
I’ve learned to be grateful for small favors, But you all,my zabanshenas friends, are very helpful so you’ve earned my eternal gratitude.

11 پسندیده

سلام.

Baby, you’ve done enough, take a deep breath
Don’t beat yourself up, don’t need to run so fast
Sometimes we come last, but we did our best
البته بهتره اینو با صدای خود شکیرا گوش بدید:smile:

دوست داشتم کل ترانه رو بگذارم ولی خوب به صورت رندم یه قسمتش رو انتخاب کردم.

قسمتی از آهنگ try everything شکیرا که برای انیمیشن زوتوپیا خوند. به اندازه خوندن یه کتاب این ترانه حرف برای گفتن داره. توصیه می کنم دوستان گوش بدند و لذت ببرند.

گزارش روز پنجشنبه

10 پسندیده

9 پسندیده

سلام اقای محمدرضایی
نظراتتون رو خوندم .
من خودم بشخصه زیاد از نظم خشک خوشم نمیاد و به نظرم برنامه ای مناسبه که منعطف با زندگی روزمره مون باشه.
و لدت رو چاشنی کار کنه
. حالا اگه بزرگان نظم خشک داشتن قطعا در یک یا دو جنبه از زندگیشون بوده اونم متناسب با هدفی که داشتن نه تمام زندگیشون.
مثلا هدف ما زبان خوندنه . خب بله رعایت نظم خشک در این زمینه ضروریه منظورم از نظم خشک یعنی مقید باشیم هر روز انجامش بدیم نه اینکه بگیم امروز کار داشتم نشد بخونم.
در هر صورت از نظر من با شناخت نسبی که پیدا کردم مدیر موفقی تو زندگیتون هستین و خیلی خوبه که به تمام ابعاد زندگیتون اهمیت میدید.

8 پسندیده

پرانرژی, قدرتمند, و حرکتتون رو به جلو باشه.
:heart_eyes::heart_eyes:

7 پسندیده

سلام گزارش جمعه:

Everyone makes a list of what they want. But no one makes a list of what they are willing to sacrifice.

7 پسندیده

دوباره سلام.
در مورد اینکه هرماه عادت های جدید به عادتهامون اضافه کنیم خواستم بگم که میتونیم چند تا مورد کلی بگیم تا بچه ها باتوجه به شرایطشون عادتهاشون رو درمورد اون موضوع تغییر بدن. مثلا بگیم در مورد اخلاق هرکسی هر عادت بدی که داره بگه و سعی کنه تغییرش بده. بچه ها هم میتونن توی تغییر رفتارش بهش کمک کنن. مثلا من خیلی کم میخندم و بیشتر اوقات اخمو و جدی ام. چند وقته دارم رو خودم کار می کنم که بیشتر لبخند بزنم.

3 پسندیده

سلام
منم دارم تلاش میکنم یکم کمتر بخندم و یذره یجاهایی اخم کنم
اما نمیییییدونم چرا نمیشه :neutral_face::expressionless::sweat_smile::neutral_face:

تا تصمیم میگیرم اخم کنم و جدی باشم یچیزی میشه ک نمیشه :expressionless::neutral_face::sweat_smile:

همه کائنات از جمله ترک دیوار دست ب دست هم میدن که نشه :sweat_smile::joy::sweat_smile:

7 پسندیده

با خوندن کتابای طنز ادبی شروع کن. تا کم کم روحیه طنز درت نهادینه شه.
بعدش فیلمای کمدی خوب بببین.
و با افرادی که خوش خنده ان بیشتر ارتباط داشته باش.
مثلا من یقین دارم اگه با مژده @m-m96 یجا باشم قطعا به ترک دیوارم می خندیم. چون روحیه هامون نزدیکه و از این بابت لذت می بریم. شما هم باید همین کارو کنید بیشتر با دوستانتون که طنازن برخورد داشته باش :joy:

وای دیدی چقدر بده میخای جدی باشی طرف حساب ببره. بعد اعضای صورتت چنان منقبض میشه که یهو یه خنده پوووووف میزنه بیرون :unamused::joy:

سلام عزیزم خوبی؟
راستش من تو یه پست درخواست کردم دوستان همکاری کنن برای ادامه این طرح ولی خب زیاد کسی رو عادت خاصصی مانور نداد.
اینه که تصمیم گرفتم همین تاپیک به همین شیوه ادامه پیدا کنه.
و دوستان دیگه خودشون هر زمان که دوست دارن عادت خاصی اضافه کنند.
چون واقعا نمیشه دیگه خیلی هماهنگ رو عادت خاصی مانور داد.
ولی خب هر کسی هم اگه تمایل داره میتونه مثل شما بیاد بگه من عادت فلان رو دارم دوستان کمکم کنید.

تنها تغییری که اضافه شد اینه همراه با گزارش شب اگه دوست داشتین جمله عکس یا هر چیزی ضمیمه کنید.
من خودم از عادات اخلاقی بحث صبور بودن رو اضافه میکنم حتما
و برای ترک عادات منفی، بحث به تعویق انداختن کارهامو میخام ترک کنم.
امیدوارم همگی موفق باشید.

5 پسندیده

عااااااااا عااااا گفتییییی :joy::joy::joy::joy::joy::joy:
بعدش هرچی جدی میشم دیگ طرف حساب ک نمیبره هیییییچ
فقطم میخنده :unamused:

یقین داری یا نداری؟؟؟ :joy::joy::joy:
روحیه هامون ک آره خییییلی نزدیک به همه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::joy::joy:

4 پسندیده

:joy::joy::joy:دارم دارم
نمیدونم چرا اونجوری نوشتم

4 پسندیده

نسیم جان در این مورد یه صحبتی اقای شعبانعلی کردن به این صورت که شما لیست کاراتو بنویس به جا عقب انداختن و بی خیال شدن بیا و حمله رو به جلو کن
یعنی نگاه کن به لیستت ببین از بین اونها کدوم راحت تره و الان میخوای ولو به اجبار انجامش بدی
مثلا لیستهات به این ترتیبه
شستن ظرفها
یادگیری زبان
خرید برای خونه
و…
بیا ببین کدوم یکی از بین این چند مورد برات راحت تره, همونو انجام بده
به جای فرار و رفتن به عقب, حمله کن رو به جلو و از لیستت یکی رو انتخاب کن و انجامش بده.
و به جای اینکه بگی غورباغه تو بخور, از بین اونا خوشمزه ترین قورباغه تو بخور. :grin::grin::wink:

5 پسندیده

حتما باید خورد؟؟ :expressionless::expressionless::expressionless::expressionless::neutral_face::neutral_face::neutral_face:

3 پسندیده

استثنا هم هست, مژده جون نخوره, :grin::grin::kissing_closed_eyes:

3 پسندیده

امروز هیچکس دل و دماغ نداشت انگار,
چرا هیچکس نیست!!! :cry:

9 پسندیده

9 پسندیده

سلام به همگی.

استیون سون(نویسنده بزرگ اسکاتلندی):
روز خود را نه بر اساس آنچه امروز درو کرده اید، بلکه بر اساس دانه های که کاشته آید ارزیابی کنید.

9 پسندیده

IMG_20171119_005039

9 پسندیده