♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

:sweat_smile::blush::neutral_face::neutral_face:

6 پسندیده

میخواستم ببینم صب زود بیدار شدی یانه, دیدم نه. :disappointed::unamused:
اگر میتونی علتشو بگو!!؟ :flushed:

3 پسندیده

:sweat_smile::sweat_smile::joy::joy::joy:

دیشب ساعت ۲ خوابیدم :neutral_face:
صبح ۹ بیدارشدم

5 پسندیده

آفرین, من نسبت به خواب شب حساسم, اگر جای تو بودم ظهر بیدار میشدم, اصلا خوابم تکمیل نمیشد.
آفرین عزیزم. :clap::clap::clap::clap::clap::muscle::muscle::muscle::muscle::muscle::kiss::kiss::kiss::kiss:

5 پسندیده

انتظار دعوا داشتم تا تشویق :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
ممنون ممنون
پس امشب ۲ونیم میخوابم :joy:

3 پسندیده

راستش شاید باورت نشه من اصلا بلد نیستم کسیو دعوا کنم, دیسیپلینم ندارم. :unamused::smirk:

ولی امشب زود بخوابااااااا, بااااشه؟ :grin::wink:

5 پسندیده

چه خوب باریک :heart_eyes:
چشم تماااام سعی خودمو میکنم :see_no_evil::sweat_smile::sunglasses:

5 پسندیده

از امروز تصمیم گرفتم یه عادات به عادتهام اضافه کنم. دوست دارم شجاع‌تر باشم. البته هنوز براش مواردی رو مشخص نکرده ام. اگه پیشنهادی دارین خوشحال می شم بشنوم.

خیلی جالبه.:clap:
من قبلا روزانه نهایت یه لیوان آب می خوردم اونم فقط با قرص لووتیروکسین که مجبور بودم بخورم:wink:
حدودا یک ماهی است که دیگه روزانه ۸ لیوان آب می خورم و الان خیلی بیشتر تشنه می شم. تجربه خیلی جالبی بود.

6 پسندیده

7 پسندیده

من یه جمله خونده بودم در مورد شجاعت, دقیق عین جمله یادم نیست, اما فکر کنم اینجوری بود که تو اگر تطاهر کنی به شجاع بودن دیگران فرق بین اینکه تو واقعا شجاع هستی یا نیستی رو متوجه نمیشن.
من فکر میکنم اگر ادای ادم شجاع رو دربیاری به مروز واقعا شجاع میشی. امتحان کن. :wink:

5 پسندیده

مثال:
در کنسرت های غرب بمب گذاری می کنند، اما مردم، فردا و فرداهای آن روز دوباره کنسرت برگزار می کنند و شادی می کنند و می گویند ما اجازه نمی دهیم ترس مسیر زندگی مان را تعیین کند، در ترس زندگی نمی کنیم؛ به این می گویند شجاعت.

شجاعت نقطه ی مخالف ترس است. جایی که ترس نیست، شجاعت هم معنا ندارد. مقابله کردن با ترس را شجاعت می گویند و کسی که اجازه نمی دهد ترس بر او غلبه کند و اختیار عملش را در دست بگیرد، شجاع است. بنابراین به نظر من باید در جدول هبیت تان بنویسید:
شجاعت: در ترس زندگی نمی کنم و اجازه نمی دهم ترس مسیر زندگی ام را تعیین کند.

یک تجربه: تا آنجا که به اطلاعات من بر می گردد، هیچ ترسی بالاتر از ترس از تغییر نیست‌.و آنان که می ترسند باور کنند که ممکن است یک عمر در اشتباه بوده اند، ترسوترین مردم هستند و محکومند به زندگی زیر پرچم ترس.

7 پسندیده

گزارش امروز:

The most amazing things in life happen right at the moment you’re about to give up. Keep believing in yourself.:sunglasses::facepunch:

8 پسندیده

شب
آرامشش را از
" خدا " قرض گرفته
که این چنین آرام است…

آرامشی از
جنس خدا برای
امشب تون خواستارم…

:star2: شبتون سرشار از آرامش :star2:

10 پسندیده

سلام

8 پسندیده

سلام.
امروز چندان خوب ظاهر نشدم:wink:
ولی خوشحالم که شجاعت امروز اولین بار تیک خورد.
ممنون از آقای محمدرضایی و آتوسا جان بابت راهنمایی های ارزشمندشون.

10 پسندیده

سلام نرگس خانوم

نمیشه بگید چه شجاعتی بوده ؟ :grin:

کنجکاو شدم

3 پسندیده

منم همین طور :grin::grin::grin::grin:

3 پسندیده

Tuesday, 11/21/2017

8 پسندیده

سلام, من از دیشب و الان هرکاری کردم عکس عادتهام لود نشد, معلوم نیست چرا اینجوری میشه,
خیلی اذیتم میکنه,
:confounded::disappointed_relieved::cold_sweat:
@hnaseri

3 پسندیده

اگر در بقیه ی وبسایت ها و اپ ها اینترنت تون خوب جواب میده، مشکل از وبسایته.
آقای ناصری رو تگ کنید تا مشکل رو بررسی کنند.

3 پسندیده