♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

:joy::joy::joy::joy:

والا من هنوز به صورت مشخص مواردی رو براش در نظر نگرفته ام ولی خوب همانطور که آقا مصطفی گفت

سعی می کنم این رو حتما در طی روز انجام داده باشم.البته شما رو هم در کنجکاویتان باقی می زارم چون فعلا نمی تونم بگم مواردش چیه:wink::smile:
البته تکنیک درس کایزن از بسته قدرت هم براش استفاده می کنم. طبق این تکنیک من هر روز این سوال رو از خودم می پرسم «امروز چطور می توانم شجاع تر باشم» و در بلند مدت بالاخره هیپوکمپس ذهنم یه جواب براش پیدا خواهد کرد.

5 پسندیده

به نظر من شجاعت یه خصلت کلیه و توی موقعیتش باید اونو نشون داد. فکر میکنم نمیشه اونو توعادتهای روزانه قرار داد چون ممکنه یه روز موقعیتش پیش نیادکه شجاع باشیم. درضمن شجاعت شامل خیلی چیزا میشه. به نظرم شما باید ببینید در مورد چه مسائلی میترسید بعد باخودتون قرار بذارید که اگر در اون مورد شجاع بودید به خودتون یه جایزه بدید! مثلا منم از توجمع حرف زدن میترسیدم اما چند وقته دارم روش کار می کنم و دیروز که ارائه داشتم و خوب اجراش کردم بعدش واسه خودم یه بسته شکلات تلخ که خیلی دوست دارم :yum:و خیلی وقت بود نخورده بودم خریدم.

4 پسندیده

ممنون عزیزم از اظهار نظرتون.

درسته که ویژگی کلی هست. ولی هر کسی مواردش رو برای خودش می تونه مشخص کنه و مطمئنا موارد هر کس متمایز از بقیه است.و این فقط مختص صفت شجاعت نیست. مهربانی، صبر، نظم و …همه صفات دیگر هم کلی هستند که هر فرد باید طبق شرایطش آن را جزیی کند.

فکر می کنم شجاعت هم مثل هر ویژگی دیگه یه عادته که اگر ذهن من عادت کرد شجاع باشه و شاید هم تا حدی جسور باشه این به من این قدرت رو می ده که حتی زمانی که می ترسم، علی رغم ترسم اون کار را انجام بدهم. و کلا زندگی در سایه ترس رو نپذیرم.

:grin::wink::joy:
آفرین خیلی کار خوبی کردید.:clap:

3 پسندیده

یه جور دیگه هم میشه به این موضوع نگاه کرد.
مثلا همین Smile
یکی از دوستان توی جدول هبیتس شون داشتنش و من هم الگو گرفتم. خدف اینه که در طول روز بارها اینو ببینیم و به تکرار یادآوری بشه. بعد از یک مدت، برامون ملکه میشه و ما همیشه خندون دیده میشیم.
پس یادآوری یک مساله که برامون اهمیت داره، خودش یک عادت خوبه.
خود شما هم اگر صحبت در جمع رو بگذارید در لیست هبیتس تون‌ و روزانه ببینیدش، خیلی زودتر و پایدارتر بخشی از برنامه و زندگیتون میشه.

3 پسندیده

بانجی جامپینگ :sweat_smile:

4 پسندیده

:joy::joy::joy:
هنوز به بانجی جامپینگ نرسیده ام ولی احتمالا به اون هم برسه:grin:

5 پسندیده

سلاااام, بالاخره موفق شدم.
Talk about what you love and bring what you love to you.
خیلی خوشحالم, چند روزه پشت سر هم صب زود که بیدار مشم نمیخوابم. خیییلی حس خوبیه.

8 پسندیده

Wow. Finally you did it:rose:

آفرین:clap::clap::clap::clap::clap:

5 پسندیده

با مهربونی شما دوست خوبم, موفق شدم,
:kiss::gem::heartpulse::heartpulse::heartpulse:

3 پسندیده

گزارش امروز:

9 پسندیده

8 پسندیده

سلام دوستان من تایمم خیلی پره فقط به این دو‌مورد فعلا میتونم برسم تا باشه بهتر از زمانم استفاده کنم

9 پسندیده

سلام.
گزارش روز چهارشنبه

8 پسندیده

سلام به دوستان عزیزم
من به تازگی یه آپ جدید برای هبیت نصب کردم که دارم دو روزه ازمایشش میکنم ببینم چقدر مفیده
ایشالاه به زودی بهتون معرفیش میکنم هر کی دلش خواست بنصبه.
مرسی که همچنان تنور این چالش رو گرم نگه میدارید.
:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::heart::heart::heart:

8 پسندیده

سلااااام, معرفی بنمااااااا, منتظریییییم

5 پسندیده

8 پسندیده

چشم عزیزم فردا معرفی میکنم لینک دانلودم میزارم
و نظرمو راجب بهش میگم
یکم امشبم باهاش کار کنم ببینم چطوریاس

4 پسندیده

8 پسندیده

سلام.

7 پسندیده