یادگیری اصطلاحات انگلیسی پرکاربرد (Idioms) با کمک تصاویر

ببخشید میشه به عنوان مثال یه عکس بدین از مدلی ک میگین ؟اگه در دسترس دارین

2 پسندیده

بچه ها ممنون بخاطر زحمتی که برای این تاپیک میکشید و راه هایی که پیشنهاد میدید.
منم یه پیشنهاد دارم برای یادگیری idioms ها
1.اول اینکه میتونید هر روز که یه idiom ارائه میشه بقیه بچه ها براش کامنت بذارن و باهاش یه جمله بسازن و در نهایت آخر هفته مثلا با شش تا idiom یه داستان کوتاه بسازن این کار مشابه کاری هست که ما توی زبانکده برای یادگیری idiomها انجام میدیم من این کار رو دوست دارم و باهاش بهتر idiomها رو یاد میگیرم برای همین پیشنهاد دادم .
2. دیگه اینکه بنظرم یادگیری idiom ها توی داستان ها خیلی راحت تر و جذاب تر هست، داستان کوتاه باشه هم که چه بهتر، برای همین یه کتاب به اسم speak English like an American از سایت www.irlanguage.com دانلود کردم idiom ها رو در قالب داستان های کوتاه یاد میده و برای من که جذاب بوده و واقعا چیزی بوده که دنبالش بودم و در یادگیری idiom خیلی برای من موثر بوده. فقط باید برای هر درس وقت کافی گذاشته بشه تا idiom ها رو عمقی یاد بگیریم .

11 پسندیده

ببخشید من خودم هنوز دفترچه اصلیم رو آماده نکردم الان این رو اول کتابی که در حال مطالعه اش بودم نوشتم ببخشید برای کیفیت پائینش چون با مداد هست.

8 پسندیده

احسنت دقیقا یکی از ایده های من هم بود.

5 پسندیده

خیلی ممنونم خیلیم عالی بود

4 پسندیده

فدای شما امیدوارم کمک کننده باشه برای کسایی که علاقه دارن

3 پسندیده

:red_circle: I am past my prime
دیگه دوران ما گذشت

:thought_balloon: I used to be so famous but I’m past my prime…

5 پسندیده

@ehsan957 سلام، ببخشید من جسارت میکنم قرار شد روزی یک اصطلاح ارسال شود، دیدم خبری نیست من ارسال کردم. این تاپیک ایده شما بوده، پس ما رو تنها نگذارید لطفا:grinning:

3 پسندیده

خیلی ایده خوبیه
میشه عملی کنید اینجا؟
چون من هیچی بلد نیستم از اصطلاحات
ولی دوست دارم به این روشی که شما فرمودید یاد بگیرم

4 پسندیده

حتما عزیزم اگه بچه ها همکاری کنن چرا که نه
اما نسیم جان تو از الان خیلی فکرت رو درگیر یادگیریidiom ها بطور فشرده نکن، چون میگفتی از این بخش ترس داری، طبیعیه، چون خیلی وقت نیست شروع به کار کردن زبان کردی ، با زیاد کردن شمار idiom ها ممکنه گیج بشی ،پس همین مقدار idiom که توی درس ها یاد میگیری بنظر من برای الان خیلی هم خوبه، مهمترین چیز الان روون شدن توی مکالمه اس و مرحله ی بعد زیاد کردن تعداد idiom هاس
اما اگه سطحت مناسبه و فکر میکنی وقتشه که به مکالمه ات بیشتر رنگ بدی پس کم کم شروع کن

7 پسندیده

خیلی هم عالی که این تاپیک را ادامه می‌دید ممنونم

4 پسندیده

به به چه خطی :clap::clap:

خداوندا کاشکی منم خطم اینجوری بود :grin:

4 پسندیده

ممنون از لطف شما. این از زیبا نظر بودن شماست که دو کلمه رو زیبا دیدید. در عوضش شما استعداد طراحی و کارهای دیگه دارید

4 پسندیده

اصطلاح امروز( امشب):
IMG_20171017_004949

13 پسندیده

IMG_20171017_004526

16 پسندیده

@ehsan957 منتظر اصطلاحات شما هستم.

3 پسندیده

ممنون از فعالیت پر بار شما، چشم من هم می نویسم

2 پسندیده

به این دلیل عرض کردم که برنامه روتین یادگیری یک اصطلاح در هر روز بهم نخوره.

2 پسندیده

13 پسندیده

سلام دوستان عزیز.من پیشنهاد میکنم برای هر اصطلاح یه لینک ساخته شه و داخل اون لینک تمام مطالب مربوط به اون اصطلاح گذاشته بشه مثل تصویر یا اون اصطلاح در قالب جمله یا اصطلاحات مشابه اون‌.
مثل همون کاری که نسیم جان تو تاپیک هنری انجام دادن
@a.bayani
@ala

5 پسندیده