سایت های خبری برای سطح Intermediate (سطح متوسط)

اینجا یک سری از سایتهای خبری رو گذاشتم که برای زبان آموزان سطح متوسط بسیار مناسبه (بعضی هاشون هیتلره) (برای ورود به سایت ها روی کلمات آبی رنگ کلیک کنید)

Tween Tribune موضوع: سایت خبری با موضوعات متنوع با قابلیت انتخاب سطح زبان

NewYork Times موضوعات: هر چه که شما بخواهید

Entrepreneur موضوع: پیشنهادها،مشاوره ها و بحث درباره سوالات و مطالب مختلف روز دنیا

New Yorker موضوع: مقالات جذاب برای زبان آموزان درباره مسائل روز دنیا

CNN موضوعات : بین الملل، ورزش، تکنولوژی، سرگرمی، سبک زندگی، سفر و …

Time For Kids موضوع: مجله تایم (ساده شده برای زبان آموزان و بچه ها)

64 پسندیده

سلام به همه، این تاپیک رو آوردم بالاتر که دوستان جدید هم استفاده کنن :slight_smile:

26 پسندیده

خیلی عالیه آقا فرزاد:clap:
الان به یکیشون سر زدم مطالبش کاملا دسته بندی شده و با موضوعات مختلف بود
ممنون از شما:tada:

9 پسندیده

خواهش میکنم
خوشحالم که بدردتون خورد :slight_smile:

9 پسندیده

خیلی ممنون.بسیار مفیده

6 پسندیده

خواهش میکنم :pray:

6 پسندیده

یک قرن بعد :smile::rofl:

6 پسندیده

:sweat_smile:
دیدم بعضی پست های کم کاربرد هی میان بالای سایت
گفتم خودم یه آستینی برای خودم بالا بزنم

9 پسندیده

خدایی پست خوبی بود، من ندیده بودمش ، میخوان مثل پست تخم مرغ اینستاگرام رکورددارش کنیم ؟ :smile:

6 پسندیده

خخخ
نه، من خودم بعضی وقتا پست های مفید و پر بازدید رو میارم بالای تالار که دوستانی که تازه اضافه شدن هم بتونن ازشون استفاده کنن

10 پسندیده

مرسی آقا فرزاد گرامی خیلی لطف کردین واقعا عالیه حتما استفاده خواهم کرد . متشکرم :bouquet::bouquet::bouquet:

6 پسندیده

خواهش میکنم درنا خانوم :rose::rose:

4 پسندیده

آقا فرزاد یه سوال داخل سایت majicscroll کتابهای پی دی اف Goosebumps باز نمیشه epub adress میخواد شما راه حلی براش دارین؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. :blush:

4 پسندیده

A post was merged into an existing topic: محل انتقال گفتگوهای موقت

متشکرم خیلی لطف کردین :pray::bouquet:

4 پسندیده

با درود
ممنون از اینکه مطالب مفید رو در اختیار بقیه قرار میدید
میخواستم بپرسم که نمیدونید اینا اپلیکیشن هم دارن یا نه؟

5 پسندیده

سلام
خواهش میکنم :pray:

نه متاسفانه (مگر اینکه هر سایت به صورت جداگانه خودش اپ مجزا اشته باشه که باید چک کنید)

اما خودم از اپلیکیشن SmartNews استفاده می کنم که گزیده ی خبرهای چند سایت معتبر رو به دلخواه و سلیقه ی مخاطب نمایش میده، که البته مطمئن نیستم سایت های که معرفی کردم داخلش باشه

9 پسندیده

ممنونم، چه پست هیجان‌انگیزی بود برای من😍

7 پسندیده

ممنون رفیق.به نظرمgoogle newsهم میتونه مفید باشه چون همه اخبار رو داره و اپلیکیشنه.قسمت هد لاینش مخصوص سطوح متوسطه

5 پسندیده

سلام آقا فرزاد عزیز وقتتون بخیروشادی :bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip:بسیار عالی بود موفق و پایدار باشید :bouquet::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::tulip:در اوج بمانید :bouquet::sunflower::sunflower::rose::rose::tulip:

4 پسندیده