چالش وبلاگ « Kambiz_mbi» - نامه من سال 82 برای داداشم - وقتی که سربازی بود

سلام به دوستان.

امروز با چالشی جدید خدمت شما هستیم.

البته این تاپیک وبلاگه منه.

از این به بعد ایده ها، اتفاقات خوب یا بد، خبر و … که برای من رخ داده و دوست دارم با شما به اشتراک بزارم رو تو این تایپک به شکل :

• یا متن
  • یا صوت
  • یا ویدئو

میارم.

حالا چرا باید تو این تاپیک شرکت کنیم؟

ما چالش های زیادی داشتیم. همه این چالش ها مارو به عنوان یه گروه نزدیک تر و رفیق تر کردن.
ولی یه مشکل این وسط بوده. دقت کردید هیچکی، هیچکی رو نمیشناسه ؟

واقعا همینطوره. من با دوستانی اینجا صحبت میکردم ولی برای مدت زیادی اسمشون رو نمیدونستم.

نمونش @user1000 که الان یکی از بهترین رفیق های اینترنتی منه. ما اوایل با هم صحبت میکردیم، یا خصوصی یا تو تاپیکا. مشکل چی بود؟

من باید بهنام رو با user1000 صدا می کردم؟
کلی طول کشید تا بفهمم برنامه نویسه، سنش چقدره، کجا زندگی میکنه و…

وبلاگ یعنی همین. یعنی به اشتراک گذاشتن ایده ها با دیگران.

شما چیکار می کنید؟

هیچی. از این به بعد هر ایده ای به ذهنتون رسید که دوست دارید با بقیه به اشتراک بزارید، اتفاقی واستون افتاد، مثلا اگه مادر هستید بچتون شروع به راه رفتن کرد. چی بهتر از این که بیاید به انگلیسی اینجا همچین خبر خوبی رو با بچه ها به اشتراک بزارید.
هم انگلیسیتون بهتر شه و هم ارتباط بیشتری با بچه ها بگیرید و صمیمی تر بشید و صد البته انرژی مثبت به همه منتقل کنید.
مثلا تو دانشگاه و مدرسه یا محل کار یه اتفاقی افتاد که می تونید دربارش صحبت کنید.
می تونید درباره روزتون صحبت کنید.

می تونید درباره فکری که تو ذهنتونه و …

کلا هر چیزی که دوست دارید.

تنها کاری که باید بکنید اینه. یه تاپیک با این عنوان درست کنید:

" چالش وبلاگ « اسم یوزر » "

وقتی زدید. هر موقع که حوصله داشتید و خواستید چیزی با ما به اشتراک بزارید که جذابه برید توش و این کارو انجام بدید.

نیازی نیست که هر روز باشه. اگه هر روز باشه چه بهتر ولی اگه نه هیچ اشکالی نداره.

هر موقع حوصله داشتید. هر موقع خواستید…
همین…

پس ایده هاتون رو به اشتراک بزارید و سعی کنید به انگلیسی تمرین کنید. ما هم تا جایی که بشه کمکتون می کنیم و صد البته لذت می بریم.

یادتون باشه، عالی بودن مهم نیست. باید اشتباه کرد و اشتباه کردن کاملا طبیعیه. پس خجالت و ترس و… رو کنار بزارید.

همین حالا شروع کنید و اشتباهاتتون رو فریاد بزنید و ازشون یاد بگیرید.

از ارتفاع بپر و پرواز رو یاد بگیر…

اینم استارت من ( ایده وبلاگ از کجا اومد؟ ) :point_down::point_down::point_down::point_down:

63 پسندیده

سلام
ن خب میپرسیدین ما میگفتیم بهتون
چون یبار گفته بودن خودشون ک بهنام هستن :laughing::laughing:

تاپیک خیلی خوبیه
موفق باشید :rose:

11 پسندیده

خیلی عالیه این آقا کامبیز.منم در اولین فرصت وبلاگم رو میسازم.وویستون رو فردا گوش میدم ولی مطمئنم مثل همیشه عالیه.امیدوارم همیشه موفق باشید و با ایده های نابتون ما رو مستفیض کنید. :rose:

10 پسندیده

خواهش میکنم ثمین خانوم بزرگوار.
منتظر وبلاگ شما هستم.
امیدوارم فرصتی باشه تا رایتینگ و اسپیکینگمون رو در کنار هم بهتر کنیم.
بهترین هارو برای شما و دوستان آرزومندم :tulip:

7 پسندیده

انشالله با انرژیهای خوبی که اینجا وجود داره و راهنماییهای شما :rose:

4 پسندیده
Hello dear Kambiz
You and a new challenge. The challenge that if we take it seriously will certainly be able to evolve our learning future. I'm sure this page will be one of the most useful pages on this forum.
I'm looking forward to reading your written stuff.
Good luck buddy.
5 پسندیده

tnx I’ll do my best my friend :rose:

5 پسندیده

خیلی ایده ی خوبیه ممنون :rose::heart:

4 پسندیده

ایده ی خوبیه فقط لطفا دوستان عزیز عنوان تاپیک خودشون رو متناسب با سلیقه ی خودشون یه چیز خلاقانه بذارن که تکراری نباشه.

@maryam @ehsan957 @ala @m-m96 @Nobleman @Farzad_Poodineh @a.bayani

16 پسندیده

سلام, یه سوال داشتم, هر چیزی که بخوایم share کنیم باید به پست اولمون اضافه کنیم؟
و اینکه ایده خوبیه, ویستون رو گوش دادم و برخی کلمات رو معنیش رو نمیدونستم به ذهنم رسید بهتون پیشنهاد بدم synonym اون کلمه رو بعدش بگین تا بچه ها با سطح های مختلف معنیه حرفها رو متوجه بشن, البته این پیشنهادم برای همه بچه هاس, اینجوری درک بهتر و یادگیریه همه مون بیشتره.
ممنونم ازتون
کلمه participate تو جمله هاتون زیاد بود و من همون لحطه حضور ذهن نداشتم و متوجه معنیش در جملاتتون نشدم.

8 پسندیده

نه دیگه نیازی نیست پست اول باشه
تو تاپیکتون درست کنید فقط و در پست های بعدی ایده های بعدیتون رو بزارید.

درباره ایده مترادف. انصافا نمیشه من دارم صحبت میکنم فقط به فکر به اشتراک گذاری ایده هامم. بخوام زیاد درگیر مترادف گفتن شم ممکنه رشته کلام از دستم بره.
ولی چشم سعی میکنم با نرم افزار تبدیل صوت به متن یه متن دست و پا شکسته ای بزارم ک اینجوری مواقع ب درد بخوره. چون تایپ دستی هم زمان میبره میزاریم به عهده کامپیوتر.

درباره participate هم معنی مشاکرت و هم معنی عضو شدن میده

10 پسندیده

ممنونم از توضیحاتتون. موفق باشید

4 پسندیده

سلام داداش @YoKambiz خیلی مخلصیم همین که ما رو رفیق خودت میدونی افتخاریه برای ما. حتمآ توی این چالش شرکت میکنم.

4 پسندیده

داداش تو خودت افتخاری.
تو رو در یک جمله بخوام خلاصه کنم میشی:
" بچه با معرفت و عشق "

7 پسندیده

این پارک ملت رشت چه نیرویی داره که همچین ایده های خلاقانه ای به ذهن شما میرسه‌.ما معمولا تو این فصل برای خرید ماهی میاییم شهر زیبای شما.من عاشق بازار محلیشم.و اون نونهای برنجی نازک که جلوی چشمت رو تنورهای کوچولو میپزن.حتما این سری یه سر به پارک ایده ساز شما هم میزنم.مثل همیشه عالی بودید :clap:

7 پسندیده

بله حتما بیاید :grinning:
من نون برنجی رو میپرستم یه جورایی تو دهن آب میشه. اصن یه وضعیه
حتما تشریف بیارید :tulip::tulip::tulip:

8 پسندیده

وای یعنی بی نظیره.منم عاشقشونم

3 پسندیده

سپاس
عذر بابت تاخیر
یه چند روز عقبم
تازه الان خوندم و فهمیدم قضیه چیه…
خیلی خوبه بخصوص برای رایتینگ