Lets talk درس ارزوها

سلام اینم لتس تاک ارزوها از سری تکالیف جا مانده :joy: و هفته های پیش ضبط شده

9 پسندیده

به به :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
صدا :top:
تلفظ :top:
عالی کمه :clap::clap:
ماشالا دوستم

4 پسندیده

سلام نسیم خانوم…ویستونو نداریم متاسفانه

2 پسندیده

یعنی چی ندارین ؟ اون بالا نیومده هیچی ؟
@Farzadalishah حل شد؟

2 پسندیده

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:چاکریم به قول اقایون :rose:

2 پسندیده

نوکرم. :heart_eyes::heart_eyes::joy:

3 پسندیده

نه…برم با موبایل چک کنم ببینم اوکی میشه یا نه

2 پسندیده

have a nice day too
عالی بود
تسلط خوبی رو موضوع داشتین تلفظتونم که عالیی مثل همیشه
ارزوی پیشرفت روز افزون

3 پسندیده

عااااالی بود مث همیشه نسیم جان
اهنگ پیش زمینه منو یاد فیلم جواهری در قصر انداخت :joy::joy:ولی عالی بود عزیزم

2 پسندیده

@Farzadalishah ممنون از شما اقا فرزاد من هم متقابلا بهترین ها رو ارزو دارم براتون
@mohadeseh34 ممنونم محدثه جان :heart_eyes:. عه یانگوم یادش بخیر :joy:

2 پسندیده

ای جااان چقدر خوب و با آرامش بووود :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
عالی بود انصافاااا :clap::clap::clap::clap::clap:

2 پسندیده

عالی بود نسیم جان :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
میگم الان متنت فی البداهه بود؟ واینکه الان همزمان داستان کوتاه رو هم با انگلیسی قدرت پیش میبری؟
دوست دارم نحوه مطالعه تو بدونم. البته اگه امکانش باشه بانو :heart_eyes:

3 پسندیده

@m-m96 فدای تو عزیزم عالی میشونوی :heart_eyes:
@fdoosti ممنونم عزیزم
و اما راجب متن . والا من متن این داستان و درس 11و 12رو چون مسلط بودم خودم از حفظ نوشتم چون فعلا وقتی قلم به دست میگیرم زودتر جمله بندی به زبونم میاد.
فالبداهه در حد یکی الی 2 دقیقه می تونم بحرفم ولی .
اما متن رو نوشتم که یه جمع بندی شیک و مجلسی از درس تحویل بدم :joy:
و اما راجب داستان کوتاه . والا این دومین داستانی بود که خوندم . شیوه ام به این صورته که ابتدا درس جدید قدرت رو می شروعم چند روز که گذشت یه مو ضوع از داستان کوتاهم انتخاب میکنم واسه تنوع ولی مقید نیستم که داستان رو سر یه هفته تموم کنم بلکه بستگی به تایمم داره و البته سختی یا اسونی داستان
شما چطوری میخونی عزیزم؟
راستی شما کتاب گویا رم خوندین؟ من هنو سمتش نرفتم

2 پسندیده

چه خوب
میدونی کلا ما تو فارسی هم بخایم در مورد ی موضوع راحت صحبت کنیم باید بنویسیمش مهم اینه که جملات از ذهنت به صورت ناخودآگاه بیرون اومده
من راستش فقط قدرت کار میکنم.بعضی روزام برسم میرم سمت دهکده
چون روزی ۱.۵ تا ۲ ساعت وقت گذاشتم برا زبان. صبا حین کارم گوش میدم ولی چون کارم تمرکز زیادی میخواد بازدهیش اون طور که میخام نیست برا همین به عنوان دوره بهش نگاه میکنم.
معمولا هفته ای یه ایمیلم از طرف ای جی میاد که داخلش ی کلیپ معمولا نیم ساعته هست.اونم یکی دو بار نگاه میکنم.همین!
خیلی دوست دارم وقت بیشتری بزارم ولی متاسفانه هر طور آزمون خطا میکنم که برسم نمیشه…برا همین سعی میکنم همین ۲ ساعته مفید باشه

2 پسندیده

من اوایل ی درسشو خوندم دیگه نرفتم سمتش

2 پسندیده

خیلی خوبه روزی 2ساعت مفید بتونی بخونی
منم متاسفانه مفیدم فعلا یه ساعته
بقیش حین انجام کارای دیگمه که به قول شما به چشم مروز بهش نگاه میکنم و اگه حجم کاری که دارم انجام میدم بالا باشه اون درسای قبلی رو که مسلط ترم رو پلی میکنم .

منم میخام ولی فعلا نشد . چون دروس کنکور و مقالات درسی و … هست .همین که دهکده رو برسونم خوبه . انیمیشنم یه مدت میدیدم ولی خب فعلا حذفش کردم. واسه تنوع کلیپ از یوتیوب بتونم حتما میبینم صرفا جهت لذت نه اینکه دونه دونه لغت یادداشت کنم.
البته من ساعاتی که لایتنر کار میکنم و یا ویدیو میبینم هم اخر شب به ساعت دهکده و زبانشاس اضافه میکنم که بشه عدد نجومی دلم اروم شه :joy:

2 پسندیده

اینم روش خوبیه ها. باید امتحانش کنم

آره.دقیقا ما تقویت رزومه هم جزو اولویتامون باید باشه. این مقالاتی هم که میخونیم بی تاثیر نیست ولی به نظرم چون الان دید مثبتی به زبان پیدا کردیم بیشتر تمایلمون به خوندن منابع فرعی تره یعنی چیزی جز منابع درسی :grin:

آخیی عزیزم. من ی مدت این کارو میکردم ولی از اونجایی که ی مقدار خود آزاری دارم لایتنر رو که معمولا نیم ساعت یا کمتر میشه رو حساب نمیکنم صرفا به این دلیل که احیانا به خودم اجازه استراحت ندم و بگم ورود به کامفورت زون ممنوع :joy::joy::joy:
به ی چیزی خیلی اعتقاد دارم
هر چیزی که دنبالش باشی رو حتمااااا بدست میاری. شاید برحسب شرایط دیر بشه ولی حتما میشه/من قبلا زبان رو به اجبار میخوندم ولی الان عاشقش شدم به نظرم بزرگترین تحولی که میتونست در من ایجاد بشه همین بوده بقیش میشه صرف زمان و تلاش
انشالله همگی به اهدافی که تو ذهن داریم برسیم :pray:

6 پسندیده

این جمله دست داشت سوتم داشتااااا :wink::wink:
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

5 پسندیده

فدا مدای شما :heart_eyes::heart_eyes::grin:

2 پسندیده

بله دقیقا عزیزم .
ان شا الله ان شا الله :pray::pray::rose:

3 پسندیده