چالش Let's talk (تسلط بر احساسات1)

سلام دوستان.این گزارش این هفته من از دومین درس انگلیسی قدرت در مورد تسلط بر احساسات یا (emotional mastery) هست.
راستی دوستان یه پیشنهاد دارم که تو audio هم بهش اشاره کردم.اگه شما هم تجربه ای دارین از اینکه چجوری سعی می کنین از تکنیک های a.j در زمینه استفاده از به اصطلاح Physiology برای بهتر یادگرفتن زبان استفاده کنید یا اصلا فکر می کنید این تکنیک ها مفید یا شدنی هستن یا نه ، با من و دوستان به اشتراک بذارید.حتی اگه دوست داشتین می تونین صداهاتون رو ضبط کنین و از تجربه هاتون تو این زمینه بگین.
ممنون :grinning:

17 پسندیده

آفرین خیلی خوب مطالب رو ارائه میکنین. احتمالا ارائه فارسیتون هم بسیار قویه. :blush:

4 پسندیده

خیلی سطحتون بالاتر از اونیه که فکرشو میکردم. این دفعه از دفعه قبل ریلکس تر و با اعتماد بنفس بیشتری صحبت کردید.
واقعا ممنون از شرکت در این چالش. امیدوارم بیشتر از شما بشنوم.

4 پسندیده

سلام خیلی خوب و عالی :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
ببخشید شما قبلش زبان کار میکردین؟؟
و اینکه متن رو فالبداهه گفتین؟ یا قبلش یه نوشته ای هم اماده می کنید؟

4 پسندیده

ممنون. امیدوارم بتونم روونتر و با اعتماد بنفس بیشتر صحبت کنم.به امید آینده بهتر:muscle::muscle:

2 پسندیده

ممنون.خودم اونقدر راضی نیستم.راستش اول که ضبط و گوش کردم نمی خواستم آپلود کنم.ولی بعد گفتم همینه که هست:grin:
مهم اینه که تلاشم رو میکنم.در این حد زبانشناس ، اعتماد بنفس منو برده بالا:smile::smile::smile:
به امید فرداهای بهتر و انگلیسی روونتر

5 پسندیده

سلام.ممنون
راستش من یه چند سالی کار کرده بودم.ولی چند وقت گذاشته بودم کنار.البته مثل بیشتر زبان آموزا مشکل llistening و speaking داشتم و دارم که دارم سعی می کنم با زبانشناس بهتر و بهتر شم و پیشرفت کنم.
اون چیزی که گفتم فی البداهه بود.البته بعد از ضبط کردن وقتی خودم داشتم بهش گوش می کردم دقیقا همین حس بهم دست داد که انگار یکی داره از رو متن چیزی رو می خونه.:grin::grin::grin:
باید سعی کنم موقع حرف زدن یکم بیشتر از احساساتم هم استفاده کنم که اینطور بنظر نیاد.
به امید پیشرفت و بهتر شدن

6 پسندیده

شما عالی هستین و عالی تر هم خواهید شد. بهترین ها رو براتون ارزو دارم :revolving_hearts::bouquet:

4 پسندیده

خیلی خیلی خوب.آفرین:clap:

3 پسندیده

شما لطف دارین. منم بهترینها رو برای شما ارزو می کنم:tulip::cherry_blossom::hibiscus::rose:

2 پسندیده

ممنون از لطف و انرژیتون:tulip::cherry_blossom::hibiscus::rose:

2 پسندیده

خانوم تبریک میگم👏
مثل دفعه قبل …نه بهتر ازون…عالی بودین
امکان وجود داره اسم کوچیکتونو بدونم😃

2 پسندیده

سلام
من تازه گوشیدم وویستون رو
عااااااالیه آلا خانم
وااااقعا عالی و شمرده :clap::clap::clap::clap:
من که واقعا خوشم اومد

امیدوارم همیشه موفق باشید :heart_eyes:

2 پسندیده

ممنون از شما. ممنون از انرژیتون. من آلاله هستم.

2 پسندیده

ممنون مژده خانم. به امید موفقیت همگیمون:hibiscus::rose::tulip::cherry_blossom:

2 پسندیده

فوق العاده بود، خیلی محکم و با اعتماد به نفس بود. موفق باشی

2 پسندیده

خیلی روان و راحت صحبت میکنید عالی بود.

2 پسندیده

@user1000
@eaghaee
ممنون از لطف و انرژیتون :bouquet::tulip::cherry_blossom::rose:

1 پسندیده