Lets talk درس 18 قدرت

سلام
من برگشتم با یه لتس تاک دیگه.ممنون میشم که گوش میکنید :wink::rose::heart:

8 پسندیده

سلااااام رفیق جان
خوش برگشتی :stuck_out_tongue_winking_eye::joy:
خیلی عالی و مسلط بودی عزیزم
آفرین :clap::clap::clap::clap::clap:

3 پسندیده

سلام لتس تاک شما خیلی خوب بود و در ۵ دقیقه ای که صحبت کردین کل مطلب را گفتین . خیلی ساده و در عین حال جذاب طوری که دوباره گوش کردن آن لذت بخش هست.

3 پسندیده

Hi Dear nasim. This listening and your voice is so nice. I love it.
It should be noted that we can use"early-bird" word instead of some one who wakes up early in mornings. May be you know this word, but I prefer to share it with all friends.
Thank you for your good voice.

3 پسندیده

سلام دوستم، چه خوب که دوباره ما رو مستفیض نمودید. عالی بود ارائه خیلی خیلی خیلی عالی :clap:
اتفاقا من هم از دیروز میخوام لتس تاک آماده کنم ولی آلاء خانم با یه کتاب جدید آشنا شده و مدام میاد وسط حرفهام سوال میپرسه باید صبر کنم ابهامات ذهنیش تا حدی کم بشه بعد.
بهر حال برات آرزوی موفقیت دارم بخصوص هدف دو ماه آینده ات و جواب تلاشت رو هم بگیری.

4 پسندیده

تلفظ: عالی
استرس: کم
یکم هم یچیزی افتاد یکم تمرکزتونو بهم زد.
ولی در کل عالی بودین چون رو خوب تلفظ میکردین استرستون معلوم نمیشود تا اینکه نمیدونم اون چی بود افتاد یکم تمرکزتون بهم زد.
یاد انلاین حرف زدنم انداختین داشتم حرف میزدم پر از استرس داشتم و داشتم اسممو به طرف هجی میکردم اخرش گفتم “اره” :grin:
موفق باشید.

4 پسندیده

عااالی, عااالی عااالی, مثل همیشه, پیشرفتت رو حس کردم نسیم جون, نسبت به قبل عااالی تر بودی,
ادامه بده, موفق باشی. :gift_heart::gift_heart:

3 پسندیده

سپاس از شما دو دوست عزیز :rose::rose:

ممنونم که این نکته رو فرمودید سپاس عزیزم :rose::rose:

سلام عزیزم ممنونم که گوش دادی. ایشالاه به زودی شاهد لتس تاک شما هم باشیم الا رو ببوس :rose::rose:

نه راستش من تنها بودم داشتم ویس می ضبطیدم یهو جناب برادر اومد گفت چایی میریزی خندم گرفت :joy::joy:

قربونت گلم ممنونم از انرژیت :rose::rose:

4 پسندیده

بسیار عالی و مسلط
روز به روز بهتر و خوب تر

لقب شما از Nasim_pishraft_yas به Nasim_pisharft yek adad joke_ yas تغییر کرد

احسنت به این تلاش و همت :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::rose::rose::rose::rose::rose:

4 پسندیده

سلام
اقا شرمنده کردین
مرسییییییییییییی انرژی
عجب لقبی :joy::heart_eyes::joy::joy::joy::joy::clap::clap::clap::rose::rose::rose:
تشکرات
ما درس پس میدیم

2 پسندیده

:clap::clap::clap::clap::clap:افرین صد افرین هزارو سیصد افرین :grinning::grinning:
عالی نسیم جان:sunflower::sunflower::sunflower:

3 پسندیده

سلام عزیزم ممنون که وقت گذاشتی مرسی از لطف و محبتت :heart_eyes::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

1 پسندیده

ایول
از همیشه روون تر و عاااااااالیتر :tulip::tulip::clap::clap::clap:
شرمنده
بخدا دیر دیدم لتس تاکلتو
ببخشید واقعا
ببخشییییید :sweat:

2 پسندیده

ای جانم عزیزمی
گرچه نبودت حس میشد
ولی دشمنت شرمنده بابا
قربونت که گوشیدی:rose::rose::rose::heart_eyes::heart_eyes::joy::joy: