چالش let's talk thought mastery

6 پسندیده

باریک
ایول :clap::clap::clap::clap::clap:
عالی بود
واقعا نسبت به لتس تالک قبلیتون خیلی بهتر بود :clap::clap::clap::clap:
باریک باریک

موفق باشی :rose::rose::rose:

3 پسندیده

خودم حس کردم نسبت به قبلی بهتر شدم,
ممنونم عزیزم.
تلاشم و میکنم تا بهترتر بشم. :grin::wink:

2 پسندیده

آفرین آتوسا خانم .من تازه این پست رو دیدم .واقعا بهتر شدید نسبت به وویس قبلی.و مطمئنا دفعه های بعدی بهتر هم میشید .همچنان با قدرت ادامه بدید .:clap:

2 پسندیده

:clap::clap::clap::clap::clap::clap:
به به تلاشات قابل تقدیره
با همین فرمون پیش به جلوووووووووووووووو:heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

ممنونم که گوش کردید, :heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart:

1 پسندیده

میسی نسیم جون, تلاش و پشتکار تنها عامل موفقیت تو مکالمه س, بیشتر تلاش خواهم کرد. :heart_eyes::heart_eyes::muscle::muscle:

1 پسندیده

عزیزم افرین. :heart_eyes: آقا نمیشه نت برداری کنی از روش اگه فراموش کردی بگي؟ خدایی خیلی سخته

2 پسندیده

من خلاصه شو مینویسم, تا جاییکه بتونم نگاه نمیکنم اما یه جاهایی نگاه میکنم, بنویس تو هم, ولیچخب بهتره کلا ننویسیم, من کم کم یه کم که گذشت خلاصه شم نمینویسم

2 پسندیده

خیلی خوب بود، آفرین.:clap::clap::clap:
دعا کنید منم بتونم اعتماد به نفس پیدا کنم برای این چالش :sweat_smile:

2 پسندیده

اولش برای منم سخت بود ولی خب وارد چالش شدم, صدامو چند بار ضبط کردم, و یکیشو فرستادم اینجا, البته این دومین چالشه که شرکت کردم.
شما هم موفق میشید

1 پسندیده

چرا نمیشه.مهم اینه که اینکار انجام بشه.من اوایل یخلاصه مینوشتم و از روی خلاصه میخوندم.بعد از چن بار تمرین دیگه لازم نبود از روی خلاصه بخونم و الان دیگه نبازی به خلاصه نوشتن ندارم .بنطر من هر چ زودتر شروع کنید نتایج بهتری میگیرید.ممکنه وویسهای اول قابل گذاشتن تو تالار نباشن ولی به مرور بهتر میشید.ولی سعی کنید هر روز که به درسها گوش میدید یه خلاصه ای رو برای خودتون وویس کنید واقعا نتایج عالی ای میگیرید.
@Reza.m.1001
@Hengam1

3 پسندیده

ممنون ارز راهنمائیتون. حتما سعی میکنم انجامش بدم.

3 پسندیده

خیلی عالیه که اعتماد بنفستون رو دارید به دست میارید

اعتماد بنفس وقتی بالا بره حداکثر پتانسیل هم باهاش میاد

عالی بود. مرسی :clap::clap::clap::clap::clap:

3 پسندیده

ممنونم از توجه تون, بله با تمرین و وارد شدن و به چالش کشیدن خودمون, کمک میکنه به پیشرفتمون. :bouquet::bouquet::bouquet:

2 پسندیده